Попътен вятър на порасналите ни деца- 15 та есенно настроение- жълто и красиво

  • 32 515
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 820
Каква прекрасна новина abet  Hug  Добре дошъл на малкия Боян! Да расте здраво, щастливо и обичано дете!

# 721
  • Мнения: 413
Ехаааа, честито бебче, то си направо мъжага  Heart Eyes
Да е жив и здрав Боян, да радва мама и тате, да е късметлия Flowers Four Leaf Clover

# 722
  • София
  • Мнения: 3 705
Здравейте, момичета!
Мария, браво на Ивка за изпита!   bouquet
Ще стискаме палци на всички деца за останалите изпити!  PraynigНие вече нямаме изпити, минаваме във втори семестър! Peace
Абетке, страхотна новина! Голямо отгледано бебе и хубаво име!   bouquet Да им е живо и здраво и да ги радва и тях и близките! Голяма разлика ли има Максо със сестра си? Стана ми интересно. newsm78
И мерси за красивата торта!
Всички болни да се оправят бързо!
Надявам се, че за 12 ще съм на линия, засега няма пречки. Мъжо и детето не съм ги питала още дали желаят да присъстват.

# 723
  • София
  • Мнения: 1 762
Не, не им е голяма разликата, Марианка- 3 години. Тя сега ще стане на 37. Дъщеричката и е на 8.
Не забравяй, че на поправителния си взех по- млад мъж  Joy

Ама моля ви се питайте си децата и мъжете, щото трябва да търся кръчма  Wink Отварайте органайзерите  Wink и записвайте, че тогава сте заети. То си дойде, не се мотайте.

# 724
  • Мнения: 3 410
Еее бравос, върви ни на ергени с хубави имена - то Калоян, то Боян, пупу хубост. Да вие жив и здрав малкия мъж!!!
Записвайте ни с Радев, даже и хотел съм си резервирала, така че идем!

# 725
  • Мнения: 2 724
Още с влизането и настроението ми се повдигна Party!
Страхотни новини !
Абет да е живо и здраво юначетор да радва мама и тати  всички
Естественото раждане е най-доброто което може да се случи на родилка Пожелавам на майката бързо възстановяване
Мария поздравление за отличната оценка и взетите изпити
Дъщеря ми не е много доволна от вчерашния изпит но ще видим сега чакаме резултати а през това време ученето продължава защото не се знае Всички други изпити и проекти са взети с много добри оценки но най- голяма радост беше шестицата по математика Може би защото не я очакваше
Какво хубаво слънчице е грейнало навън а сутритна в 4 часа темна мъгла беше паднала
Желая ви прекрасен ден
Извинете за липсата на пунктоация нещо ми се развали клавиатурата

# 726
  • София
  • Мнения: 1 762
Благодаря за поздравите, мили приятелки  Hug  Ще предам на щастливите родители  Hug

И понеже темата е вече на 49 страница, си позволявам да пусна нова.

Заповядайте  Hug

НОВА ТЕМА

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=701907.new#new

Общи условия

Активация на акаунт