Домакини

  • 35 092
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 92
Марѝ ,ще ме спукаш от смях JoyАма и аз как само зададох тъпия въпрос дали има мами около 40-те при все,че вчера се похвали с красиво и умно "дете" на 20 Sick Blush
slavka70 ,опасявах се да не съм като краставо псе тук,сред младите булки Grinning Иначе и аз какво ли не давам сега да мога да върна времето 20 годинки назад WhistlingАма нъцки....Сещам се...преди време един познат,който е с над 20 години по-голям от мен,разправяше на шега:"Преди години,когато бях млад,след секс спах като къпан.Сега като се изкъпя,заспивам като е..н" Joy

# 736
  • Бургас
  • Мнения: 6 587
Мари,забравих да ти кажа колко хубаво ти е момчето.Като малък сигурно си го гушкала непрекъснато. Grinning Сладур е и сега. Heart Eyes

Сноу,не ни чети нас лелите от едно време.Сега е друга бира.Сега и вие сте други.Такова чудо като бг мама,интернет,информация....къде ти?
Най-хубавото тепърва предстои.Не се притеснявай,дете!

Аз искам да знам Мамич какво е сготвила днес.Вие знаете ли,че тя беше тя гости при Ути?
Кулинарка е тя! Grinning

Moon, Joy Joy Joy
Ще цитирам една позната на нашите години "Какво ни остана? Едната хубост и едно пари." Laughing

# 737
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Bitter(^_^)Moon  hahaha
Аз да се изфукам какво успях да сътворя днес  Embarassed За първи път правя, но ме хвана офтиката и не правих шоколадова глазура. И така ще ги изядем  Mr. Green
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=521599117858872&set= … ype=3&theater

# 738
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Пък нищо не виждам. Пък... Crossing Arms

# 739
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Грешката е моя - пуснала съм линк от фейса, а профила ми е видим само за приятели. Ето тук трябва да няма проблем http://lorettaa.snimka.bg/cooking/moite-kulinarni-opiti.698594.29227369

# 740
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Страхотни са, Ангелче... newsm10

Аз ставам сега,  че ми се свари месцето да правя манджица една... Wink

# 741
  • Мнения: 991
Като се заговорихте за манджа и аз се появих!  Mr. Green
Ангелче, чудни са тези ... еклерчета?!  newsm78

Аз спретнах едно месце с кисело зеле и сега се готви.   chef

Ходихме до Джъмбо днес за подаръци и това малкото полудя - чудеше се накъде да хване!  Mr. Green Баща му едва смогваше да го гони между купчините с играчки.

Кой ще пуска нова тема?  newsm78

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Привет, дами!
Нещо ви изпуснах края много ангажименти, ходих на ТЕЛК вчера, днес цял ден организирам разни неща, плащам разни сметки, банки и т.н. Embarassed Сега почваме да пишем домашни, че утре сме на тренировки. И за капак утре мъжът ми ще купи едно 200кг . прасе и ще имам доста работа......до събота, а в неделя сме на мач.
С огромно нетърпение и аз чакам ваканцията, за да намалим малко темпото. Да спим до обяд, да се разхождаме и вечер да си лягаме късно. Както не е умеем да се забавляваме... Laughing

# 743
  • Мнения: 11 607
Кой ще пуска нова тема?  newsm78

Заповядайте - НОВА ТЕМА

По-късно ще направя по-джиджан 1 пост.......

Славче Embarassed smile3505  341uu Шта бия, да знайш!

Общи условия

Активация на акаунт