Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте мили мами и татковци естествено  Grinning,

отново идва декември и месеца в който имаме възможност да сменим личния лекар на детето. Моля давайте отзиви - ако имате впечатления от МЦ Света София Люлин /д-р Венчев, Величков, д-р Горанова, д-р Цветанова/, или МЦ Люлин / д-р Кьосева, д-р Цекова, д-р Владова/.

Ще съм ви изключително благодарна да споделите мненията си относно горепосочените лекари. Търся специалист който наистина да ни обръща внимание, тъй като детенце ми прави фебрилни гърчове. Наистина от добър диагностик и навременно лечение имаме нужда.
Още веднъж ви благодаря на отзовалите се  Hug Hug Hug
  bouquet

# 1
Малко да побутна... дано някой се включи ....
 Whistling

# 2
  • София
Едиствено мога да ти дам съвет да не се записвате при д-р Ламбова от МЦ Света София Люлин. Даде ми съвет да започна да давам сок от ябълка на бебка от другата седмица, а още нямаме и 40 дни  Shocked, освен това не видя, че имаме млечница, не само по езичето, но вече беше тръгнала и по гърлото към хранопровода, а специално погледна и гърлото, сама го видях вкъщи докато плачеше и отидохме другаде, за да ни изпишат някакво лечение.
Е, другадето беше в Люлин 10 при Субев, но и от него не съм очарована по други причини, а и чакахме над 1 час докато влезем, въпреки че там е с предварително записан час и със заплащане 20лв. за преглед.
Та, ще се радвам и аз някой да се включи по темата.

# 3
Благодаря ти за отговора!
Нищо не успях да намеря в нета за докторите в МЦ Света софия и ще се надявам ако някой се включи /е един по малко - Laughing Ламбова /

# 4
Попитайте в темата за Люлин.   Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=610736.540

# 5
малко късно се включвам , но за следващите колебаещи се искам да предупредя за доктор Кьосева 2 месеца не обърна никакво внимание че детето има стафилококова инфекция и когато сама реших да го заведа на очен лекар се разбра че вече е ++ до 6-тия месец не можах да го излекувам. А "докторката" постоянно ми казваше : "мий му очите с преварена вода"

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт