Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 септ. 2004, 15:53 ч.

Въпрос

• 685
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте,
Аз по принцип съм от съседния форум на кандидат мамите,но реших да ви питам все пак.С мъжа ми от 4 години правим опити за бебе и досега имаме 3 спонтанни аборта.За следващия опит ми казаха че една от възможностите е да лежа нон-стоп 9 месеца в болница.Някоя от вас имала ли е подобни преживявания,защото на мен не ми звучи много привлекателно.
Благодаря ви!

# 1
Виж според мен, ако много искаш да имаш дете ще лежиш и 12 месеца в болница... не е в това въпроса, би трябвало да можеш да си лежиш и вкъщи.

Стискам палци!

Емили

# 2
Има наистина много случаи, при които се налага да се лежи до края, но това не бива да те притеснява!

# 3
  • София
Ами аз имам 3 спонтанни аборта в трети,четвърти и последния път в петя месец.Всички се случиха по един и също начин.Правих си какви ли не изследвания при какви ли не доктори,но досега никoй не ми е открил някаква смислена причина затова.Малко съм отчаяна.Вкопчвам се във всяка нова идея по въпроса и една от тях е за лежането.
Разбира се на всичко вече съм готова,само да стане.

# 4
Не знам дали не е болезнено за теб, и ти се извинявам, съжалявам наистина за случилото се.
Но след три аборта е трябвало да се разбере горе-долу за какво става въпрос. Не са ли правили хистология?
Други изследвания какви?
Пожелавам ти с цялото си сърце следващият път да имаш едно хубаво бебче, каквот и да ти струва!

# 5
  • Sofia
А има ли някаква аномалия при плода???Или не ти казват нищо? Може да се дължи на недостатъчност на шийката на матката. Тогава се поставя серклаж и лежиш няколко дни и като цяло трябва да го даваш доста спокойно през цялата бременност впоследствие...Аз също имам спонтанен аборт в 5-ти месец и ми казаха че ще ми слагат серклаж следващия път (живот и здраве....Simple Smile)
Успех и спокойно!

# 6
  • София
Цитат на: Teddie
Ами аз имам 3 спонтанни аборта в трети,четвърти и последния път в петя месец.Всички се случиха по един и също начин.Правих си какви ли не изследвания при какви ли не доктори,но досега никoй не ми е открил някаква смислена причина затова.Малко съм отчаяна.Вкопчвам се във всяка нова идея по въпроса и една от тях е за лежането.
Разбира се на всичко вече съм готова,само да стане.

а коя кръвна група и резус фактор си?

# 7
  • София
Момичета,много ви благодаря за подкрепата и разбирането.
Преди последния ми аборт ми казаха че имам недостатъчност на шийката и ми направиха серклъж.И както си мислех че проблемът е решен,пак стана същото.Досега не са откривани аномалии на плода,а и кръвните ни групи с мъжа ми с наред,в смисъл 0 положителна сме и двамата.
Лошото е че нямам някаква конкретна причина,срещу която да се борим.
Сега за следващия ни опит ще правя пак всякакви изследвания предварително.
Пък да видим.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт