Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 14 (Чернопетъчна!)

  • 35 496
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 638
Аз се записах за чакаща за тази дъска  Crazy http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0036B875U/ref=gb1h_img_c-1_0 … pf_rd_p=344320267 .. някой ползвал ли я е  Joy , отдавна бях чувала ,че има такива дъски , но не бях виждала! Ако знаете друга марка нямам против да ми линкнете  Hug
Имахме една такава подобна от хоумшопинг преди много време. Майка ми доста я ползва, накрая се счупи, не може да се огъва до безкрайност.

# 46
  • Мнения: 35
Понеже съм с кредитна карат и не посмях да стигна до края да потвърдя, но явно тогава се отразява, тъй като и с Хрома така ми дава първо 8,99, после 29,99 за плащане. А и миналата година нищо не си харесах, та не съм стигала до финала. И без това се колебая за часовника ще изчакам и другите сделки. те ако не го изкупят пак го пускат. Мерси за отговорите. Поне да знам смело да натискам Pay бутона.  bouquet
Пробвах до край и всичко е наред:))Благодаря за успокоението:))

# 47
  • Мнения: 2 880
и аз ще се запиша да не изпусна някоя изгодна оферта  Hug
Чоколина   bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 217
Ей, не ми остава време да погледна да му се невиди Simple Smile

# 49
  • на село
  • Мнения: 33
  bouquet
и аз да не изпусна нещо  Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 424
chockolina,за темата   bouquet
Ей,много сте бързи докато се запиша и вече 4 страници сте изписали  Grinning
За сега нищо не ми харесва,но ще дебна може нещо да излезе.

# 51
  • Мнения: 262
Записвам се и аз в темата в очакване на нещо интересно. Засега нищо конкретно не ме впечатли , иначе чакам бебешки намаления  Laughing

Искам да питам как стои въпросът с шипинга , примерно ако днес купя нещо и в сряда или четвъртък купя още нещо. Как ще ми начислят доставката ? Дали ще ми ги пратят заедно , или ще ми начислят отделна доставка за всяко едно нещо ?

Мерси предварително и успешно пазаруване  Sunglasses

# 52
  • Мнения: 1 952
Отделно ще ти го начислят, това са различни поръчки.

# 53
  • Мнения: 863
И аз не си харесвам нищо, все още.

# 54
  • Мнения: 1 162
The_Sunrise

 Ами те всички оферти са с безплатна доставка до Англия, ако ще ги пращаш до превозвач, то ще зависи кога ще ги докара тук  Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 2 296
Може ли да се плаща в евро?
Намалиха А4000 на 69 лири... мисля да му се метна!  Mr. Green

# 56
  • София
  • Мнения: 178
Може ли да се плаща в евро?
Намалиха А4000 на 69 лири... мисля да му се метна!  Mr. Green

Аз вече метнах един, пуснах го до България, с доставката стана 75,23 паунда

# 57
  • Мнения: 4 028
Здравейте, да се запиша и аз. И аз вече съм в waitl list-a за дъската. Но никъде не виждам какъв ми е шанса, както уж трябваше.
Click the Join Waitlist button on a Lightning Deal to place yourself on the waitlist. When you join a waitlist, you'll see your place in the queue and a message indicating your 'chance' of becoming eligible to claim the Lightning Deal if you stay in the queue. Your chance of claiming the deal will be indicated as GOOD (you are in the top 20% of the queue), MEDIUM (if you are in the section of the queue below the top 20% and above the bottom 40%), or POOR (you are in the bottom 40% of the queue).
Някой идея къде да го намеря това?

# 58
  • Мнения: 3 638
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0074JZXXY/ref=gb1h_img_c-1_0 … pf_rd_p=344320267

Аз скоро купих този за майка ми за 69 паунда. Дано сега не го намалят повече, че ще ми дърпа ушите  Mr. Green

# 59
  • Варна
  • Мнения: 355
Въпрос - какво е това Use your £5.86  Gift and promotional balance?
Появи се на една от стъпките при покупка, а не знам от къде се е взело и какво съм направила Thinking

Едит: Не го използвах, поръчах но накрая сумата ми излезе без намалението от Lightning deal ooooh!

Последна редакция: пн, 19 ное 2012, 12:35 от farf

Общи условия

Активация на акаунт