Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 16 691
oх благодаря ти Ванче, надявам се да ми е за последно, и на теб ми се иска да стане най после. дано заповедта да ти е на късмет и сл. път да е твоя. наш ред е. на третия път трябва да стане. на 27.11 ще ходим да пием по нещо към обяд с др момичета. Еко можеш да дойдеш ще се радвам.
Благодаря за поканата Крикче, ама съм на работа през седмицата, а и скоро няма да имам път към клиниката. Успех, стискам ти палци! Ще успееш Hug Hug Hug Hug Hug

# 46
  • Мнения: 161
Момичета,някоя от вас минала ли е през колпоскопия?След неуспешния ЗЕТ,д-р Стаменов ми каза,че ще ме изпрати на колпоскопия,за да видим от къде идват ужасните болки.Много ме е страх! Cry Поразрових се из интернет,стана ми ясно,че е  изследване, при което влагалището, шийката на матката и матката се наблюдават със специален микроскоп (колпоскоп),но се притесних от това:"Колпоскопията се използва за ранно разпознаване на предракови състояния, ракови процеси, както и за установяване на рак на шийката на матката при жените"...Направо се паникьосах!Умирам  си от страх сега да не излезе нещо "страшно" накрая! Cry

# 47
  • София
  • Мнения: 16 691
daine, колпоскопията върви заедно с цитонамазката и се прави при рутинни прегледи. Гледат те на уред като микроскоп без да те докосват, не се усеща нищо Peace
Как ти е била последната цитонамазка?

# 48
  • Мнения: X
Знаете ли на кой адрес и кога ще се мести клиника Надежда?

# 49
  • Мнения: 161
Ванче,преди 2 години имах раничка на шийката(изгорих я -с лазер).След това минах на контролен преглед при д-р Тюфекчиева,тя ми каза,че всичко е наред...От тогава съм в клиника"Надежда",но никой от докторите не ми е правил цитонамазка,микробиология и т.н. По мое настояване направих изследване на хламидий,уреаплазма и микоплазма!!!Преди две седмици направихме ЗЕТ,имах адски болки и парене във влагалището от 4 ден след трансфера.Един ден не издържах на болките и отидох направо в клиниката.Доки ме прегледа,каза ми,че в матката не вижда нищо,нямам полипи,кисти,направих кръвен тест-отрицателен,пуснах ПКК-резултатите добри... и тогава д-ра ми каза:"Освен да те пратя на колпоскопия,да видим от къде идват тия болки!".Направо онемях!Не ми стига,че ме болеше  ужасно,теста-отрицателен сега и това! Cry Спрях лекарствата...чакам да ми дойде и после на преглед.Чувствам се ужасно,болно ми е,мъчно ми е и ми  идва да крещя!!! #Cussing out

# 50
  • София
  • Мнения: 16 691
Daine, знам много добре каква е мъката след неуспешен опит, идва ти да се разкъсаш и да крещиш Hug Hug Hug Но за физическата болка, аз си мисля, че е свързана със стимулацията, вероятно след идване на цикъла ще ти мине болката- надявам се Praynig Praynig Praynig Praynig
Иначе колпоскопията се прави при стандартни изследвания, заедно с цитонамазката- не мисля, че трябва да се притесняваш за това.
Раничка и аз съм имала преди години, гориха ми я и после от страх не ходих 3 години на лекар.....е накрая се престраших и се оказа, че всичко е било наред-нямаше и следа от раничката. Изобщо не помня да съм имала болки от раничката. Тогава раничката я видяха с просто око, без колпоскоп.
Мисля, че няма за какво да се притесняваш и предполагам, че след тежкия цикъл след стимулацията ще ти минат всички болки Hug Hug Hug
От коя страна те боли? Да не е нещо друго-апандисит newsm78 newsm78 знам ли newsm78

# 51
  • Мнения: X
сега звънях на имунолозите, въпреки че НК Клетките са ми 9%, С3 ми било малко високо и ще има вливка с октагам 6мг-каква е цената на такъв грамаж ако някой знае.омега 3 и витамини някакви огестан ми казаха че трябва да пия. явно без вливки не може да му се размине на човек даже и НК клетките да са наред

# 52
  • София
  • Мнения: 16 691
сега звънях на имунолозите, въпреки че НК Клетките са ми 9%, С3 ми било малко високо и ще има вливка с октагам 6мг-каква е цената на такъв грамаж ако някой знае.омега 3 и витамини някакви огестан ми казаха че трябва да пия. явно без вливки не може да му се размине на човек даже и НК клетките да са наред
Оф Крики, и ти не се отърва от вливките- за 7 мг октагам платих 723 лв(от тях 50 лв е самата вливка)......така, че смятай си ги....
омега 3 и другото и на мене ми бяха изписани, ама не си ги купих, защото бях вече в стимуляция и прецених, че няма да има ефект толкова бързо, а и на цялата торба с хапове тези щяха да ми дойдат в повече....

# 53
  • Мнения: X
оффф те правят тия вливки за щяло и нещяло...нали уж за НК клетките са, сега като са в норма намериха за др да се хванат за да направят вливката

# 54
  • София
  • Мнения: 16 691
Не са само за НК клетките, а и за C3 и C4. Но ако решиш, че не ги искаш- ги отказваш и готово.

# 55
  • Мнения: X
С 4 ми било в норма, само С 3 било малко завишено, но ще направя вливката за да не се упреквам ако е отрицателен резултата че вината си е моя. то в такива моменти човек е готов на всичко с надеждата да успее

# 56
  • UK
  • Мнения: 5 999
Знаете ли на кой адрес и кога ще се мести клиника Надежда?
На предните странички имаше адреса- новия Wink Ама кога, май все още, не се знае със сигурност Thinking

# 57
  • Мнения: 464
Запис   bouquet

# 58
  • пловдив
  • Мнения: 97
здравеите момичета днес бях на преглед и с доки се разбрахме да почваме инв януари но трябва да си сменя заповедта с новото име на клиниката. Rolling Eyesнякои знае ли дали става бързо или пак се чака.моля помогнете Thinking

# 59
  • UK
  • Мнения: 5 999
здравеите момичета днес бях на преглед и с доки се разбрахме да почваме инв януари но трябва да си сменя заповедта с новото име на клиниката. Rolling Eyesнякои знае ли дали става бързо или пак се чака.моля помогнете Thinking
Май ставало бързо newsm78 Страничка напред коментираха точно това  Wink

Общи условия

Активация на акаунт