Кандида Диета

  • 39 710
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 549
Ух и аз трябва да започна да съм по-сериозна с пиенето на тези пробиотици Sunglasses А в крайна сметка пише да се съхранява в хладилник...Не го ли спазваш това условие? То скоро пак ще си стане като в хладилник навън, така че ... Simple Smile

# 61
  • Мнения: 375
Ами на този , който пия (първата снимка, която ти показах) пише да се съхранява на тъмно и далеч от деца място на под 25 градуса. Попитах аптекарката и тя потвърди, че няма нужда да се слага в хладилник. А и както ти сама казваш навън вече си е като в хладилник.  Laughing

# 62
  • Мнения: 3 699
и аз пих този лактофлор, но ефект нямаше при мен

# 63
  • Мнения: X
В друга тема беше споделено за "Кандидеп",че много помагал, аз и от него пих и пак съм си същата. преди време съм пила лактофлор, пробиен фемифлора. Може би истинско домашно кисело мляко ще помогне повече..стига да можеш да се сдобиеш с такова. Ако имаше от къде да си купя домашно мляко бих си направила.

# 64
  • Мнения: 2 461
след лечение ми предписаха http://apteka.framar.bg/30017377/%D0%B3%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D1%84% … -5-%D0%BC%D0%BB-6 .
Доста добро гелче.
Някой друг ползвал ли го е?

# 65
  • София
  • Мнения: 1 549
Аз съм го набелязала да го пробвам, тъй като на микробиологията ми излезна, че имам намалени лактобацили. Ползвах Вагизан, но мисля, че това ще е по-добро и лесно за ползване.

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 43
Здравейте, дами! Записвам се да следя темата, че по всичко личи, че и аз имам тази гъбичка. От 1 седмица съм спряла каквито и да е въглехидрати, ям само месо, яйца, зеленчуци и ядки. Чувствам се много по-добре! Приемам хранителна добавка на Now - Candida support и кокосово масло. Искам да ви попитам вие колно време ограничавахме въглехидратите? Кога е добре да се започне консумацията им в умерени количества? Не говоря за захар и сладки храни, но картофи, ориз. Успех на всички в това продължително, но заслужаващо си лечение!

# 67
  • Мнения: X
Аз кандида диетата съм я спазвала най-много за десетина дни. Просто не издържах повече, но пак имаше резултат.Винаги като съм я правила, съм наблягала на спанака-от него май не ме боли толкова главата,защото като се спрат въглехидратите много боли глава.Поне при мен е така.

# 68
  • Мнения: 375
Аз я спазвах 2- 3 седмици, но при мен нямаше ефект, а и много взех да слабея.... Така, че това не е за всеки, но няма лошо човек от време на време да се разтоварва.  bouquet

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 43
На места прочетох 3 месеца за диетата и се оцъклих! Направо фитнес манияците ще ни завидят за постоянството ако издържим по толкова.
Мен също ме боли глава, но като взема хранителната добавка, която е със съставки, които ги убива. Мисля, че причината е, че умират гъбичките и това е странична реакция. Т.е. болката в главата е добър знак, че диетата действа.
Много обичам въглехидрати и сладко (то и кандида) и никак не искам да слабея, обаче да ви кажа гъбичката много ме тормози и ми се иска да й намаля драстично популацията. Дори се замислям дали да не си взема някакъв домашен грил, за да си приготвям храна за работа - шишчета, пържолки, една салата ... и съм спокойна, че за деня не съм хранила нашествениците.

Общи условия

Активация на акаунт