Библиотеки

  • 1 768
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 232
На какво работно време са библиотеките във вашия град???
При нас в град Смолян, библиотеката работи от 8.30 до 17 часа.
Не работи в събота и неделя.
Я сега обяснете ми ако искам да я ползвам и работя какво да направя???

# 1
  • Мнения: 4 569
Обедна почивка нямаш ли?

# 2
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Нашата е по-зле даже  Laughing
От 9 до 18 ч.
Събота и неделя почива.
Книги взимам сутрин, като закъснявам 15-20 мин за работа... А мога и след 17 ч. по принцип, но тогава ми е по-неудобно.

# 3
  • España
  • Мнения: 342
Нашата, в един град в Испания, работи от 9.00 до 21.00.
В събота до 14.00.
Може би защото има специална зала предназначена да учат в нея учениците и студентите.
Отделно през учебната година има групи за помощ в писането на домашни, след 17.00 започват заниманията.

Имаме си страхотна библиотека Heart Eyes.

# 4
  • София
  • Мнения: 64
При нас Столична библиотека работи от 8.30 до 19.45 в делничните дни, и в събота до 14.45, така че няма основания за оплакване : ). На мен много ми харесва електронния каталог и това, че мога да си резервирам и презаписвам книги през интернет.

# 5
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Малките градове сме дискриминирани. На никой не му се работи  Laughing ама иска да взима много пари!

# 6
  • Мнения: 1 232
Обедна почивка нямаш ли?
Имам, обаче ми е дадена, за да обядвам, а не да ми премалява от глад.

Въпроса ми беше, редно ли е библиотеките да се издържат от парите от данъци, а данъкоплатците да не могат да се възползват от тях, защото на някой "директор" не му минава през ум да направи поне едно дежурство в събота от 9.00 до 12.00 часа.
Все пак не ми е по джоба да давам всеки месец една сериозна сума за книги.

# 7
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Здравейте, момичета, реших, че може би това е правилната тема, за да не спамя по другите.  Simple Smile
Много моля за информация за библиотеки около Красно село - къде се намират и струва ли си човек да се запише (тоест набавят ли все пак някакви нови книги)?
Знам че мога да се запиша в Столична, но ми се искаше нещо по-близо до вкъщи.

# 8
  • Мнения: 8
Да знаете тихи библиотеки в София, където може да се учи ?

Общи условия

Активация на акаунт