каланетика

  • 1 296
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
аз съм майка на две прекрасни дечица, имам момиченце на почти 3 г. и момченце на 10 месеца. Те са моето щастие и голяма любов и изцяло запълват времето ми Simple Smile Още съм в майчинство и понякога ми се иска да мога да избягам за малко от вкъщи за разнообразие! И ето, че намерих моето малко приключение в лицето на каланетиката, за това искам да го споделя с вас.
В момента се занимавам два пъти седмично с каланетика, чувствам се по-жива и пълноценна и настроението ми определено е по-добро, да не говорим за самочувствието Wink
Аз ходя в един фитнес в младост, ето и линка:
http://www.athletic-bg.com/index.php?option=com_k2&view=item … %82-1&lang=bg
Има часове всеки четвъртък от 19.00, тъкмо нашият татко се е прибрал да поеме щафетата и да ме отмени и събота от 10.00.
Момичета горещо ви препоръчвам това, опитайте и няма да съжалявате, да не говорим за поразителните резултати и промяната в тялото Simple Smile
Зная, че всяка жена иска да се чувства здрава, полезна и обичана и за да е така, първо, тя самата трябва да се заобича и погрижи за себе си  Hug

# 1
  • Мнения: 25
Моето второ детенце е почти на два месеца.... От кога може да се започне с каланетика? Ти кога започна?

# 2
  • Мнения: 4
Аз също съм посещавала такива курсове и резултатите са много добри, най-вече за стягане на тялото.

# 3
  • Мнения: 0
Аз също съм посещавала такива курсове и резултатите са много добри, най-вече за стягане на тялото.
Абсолютно съм съгласна. Специално след раждане,за връщане на формата, каланетиката,
 дава най-добри и бързи резултати  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт