Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 14 (Черният петък продължава!)

  • 44 518
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 242
Тази чанта на Desigual ми е голям кич (да ме извиняват харесващите я). Чиста платнена чанта, просто човек си плаща като поп за марката.
Имат и по-добри неща.)

Аз не посмях да го кажа  Mr. Green ама гледам ти си по смела  Laughing
На мен цялата марка ми се вижда голям кич.

# 31
  • Мнения: 182
Точно за качеството ги позагледах  Desigual преди няколко дена "на живо" в магазин в Италия.
Нищо особено,евтини материи и голяма шаренийка Mr. Green.

# 32
  • София
  • Мнения: 934
Простете невежеството ми, но това ли е линка за т.нар черен петък  Blush
http://www.amazon.co.uk/deals-offers-savings/b/ref=swm_xmas_grph … N5E94AQ11VFC4N67A

# 33
  • Мнения: 22 425
Troy, а, мен не ме бърка да си кажа. )
Имат и интересни и по-семпли неща по принцип, но не съм им голям фен. )

# 34
  • Мнения: 659
ЛЪВИЦА,може ли линк към винтоверта,за колко го взе? ММ иска лазер и биеща дрелка май беше  Hug


Ето този,след около час и половина ще е пак в оферта.Снощи го намалиха на 36 лири:
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000RW025E/ref=gb1h_img_c-1_0 … pf_rd_p=344320267

# 35
  • Мнения: 0
Нова тема, нов късмет Simple Smile
Това ли Омрона, за който всички говорите, че е супер?

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 756
момичета имам нужда от помощ,моля ако сте срещали прибори за хранене ,качественни които да стават за съдомиялна ,но на прилични цени ,да споделите линк.Благодаря предварително.  bouquet
Препоръчвам на Amefa , аз имам тези и съм много доволна, единствено лъжиците са с една идея по-малки от това, което очаквах, но като цяло е чудесен комплект. Искам да си взема още един, но ще изчакам да го намалят малко. Моите ги поръчвах преди няколко месеца за около 20 паунда.
От Черния петък засега се разписах само с едни бисквити  Simple Smile
благодаря ,точно тази марка загледах,само че този вариант http://www.amazon.co.uk/Amefa-Monogram-Carlton-Cutlery-Stainless … &sr=1-1-fkmr0не са ми спешни ,мога да изчакам да видя дали няма да ги намалят още малко ,въпреки че ме съмнява ,има 70 % намаление  . Grinning

# 37
# 38
  • София
  • Мнения: 1 175
kokovi4, тези май са още по-добър избор, защото няма фрапираща разлика между големината на лъжицата и вилицата, дръжките също са лесни за почистване (имаше разни по-засукани)  Simple Smile Изрових една снимка на моите за ориентир как изглеждат (най-отпред са) и още една отблизо .

Нова тема, нов късмет Simple Smile
Това ли Омрона, за който всички говорите, че е супер?

Този е, да. И аз потвърждавам, че е чудесен.

# 39
  • Мнения: 3 638
По повод на изчезналите вчерашни сделки ето какво ми казаха от Амазон.
Имали са технически проблеми и затова не са успели да стартират сделките (да ме извинява, който твърдеше, че слушалките му били активни  Stop).
Утре в 20 часа тяхно време ще стартират същите слушалки, аз ще си ги дебна, за другите неща не знам дали ще ги пуснат.

# 40
  • Мнения: 217
И аз при вас  да следя за нещо интересно:peace:Вчера се записах с една четка за зъби на Браун, но днес видях, че пак са пуснали онзи модел който препоръчаха в темата така че малко ме е яд, но какво да се прави Hug

и имам въпрос промоционалните кредити за покупките през тези дни до 9.12 ли трябва да ползваме или оттогава могат да се ползват не разбрах много от преводача newsm78

Последна редакция: сб, 24 ное 2012, 18:30 от ahat

# 41
  • Мнения: 8
Нова тема, нов късмет Simple Smile
Това ли Омрона, за който всички говорите, че е супер?




Много ми хареса Simple Smile
Момичета, как е по-добре до превозвач или направо до БГ да го поръчам?

# 42
# 43
  • Мнения: 3 242

Този е, да. И аз потвърждавам, че е чудесен.

Електронните апарати за мерене на кръвно налягане не са точни! Най точни са мануалните!

# 44
  • Мнения: 300
kokovi4, точно този комплект, по който се зглеждаш, си купих аз и то на същата цена. Приборите си ги взех за новото жилище и за съжаление все още не ги ползвам. Много ми харесват, но съм разочарована от размера на лъжиците. Комплектът всъщност не съдържа супени лъжици, големите лъжички са десертни! Аз съм извадила една за сина ми на почти 5 г. и на него си му е точно по размер Simple Smile Мислех да пиша коментар на Амазон да си напишат в описанието, че това са десертни, а не супени лъжици, но нещо не се наканих. Ако пуснеш наименованието на сета в търсачката, ще видиш, че в други сайтове лъжиците са си описани точно като десертни. Наскоро си намерих в един сайт същия вид супени лъжици - 12 броя за около 10 лири, но май ще трябва да използвам посредник, мисля, че няма да стане с БГ карта поръчката  Rolling Eyes Това е от мен. Честно казано, тогава ме хвана яд, защото в немския амазон имаше също подобен комплект на друга хубава марка и тогава много се чудех, но .... това са рисковете на онлайн пазаруването  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт