Бебета родени в чужбина - тема 18

  • 28 139
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ ЧУЖБИНСКИ МАМИ И НА ТЕХНИТЕ БЕБЕТА!!!


Ако очаквате бебе, голям отбор весели шкембета ви чакат в
Бременни майки в чужбина

A ако детенцето ви е над 1 годинка, заповядайте в
Деца отглеждани в чужбина

Aко бебенцето ви скоро е навършило годинка елате в  
Едногодишни от всички страни, добре сте дошли!



Ето и нашите българчета,
родени в чужбина през последната една година.

2013


Януари :

Благой на мама cvblagova - 13.01.2013 - Испания
Giuseppe на мама nevbi - 16.01.2013 - Великобритания


2012


Ноември :

Даниел на мама Val - 08.11.2012 - Испания
Грегориа на мама Tedito_799 - 23.10.2012 - Австрия

Октомври :

Лиъм Айвън на мама LamaRina - 31.10.2012 - Великобритания
Ая на мама Sarnia - 30.10.2012 - Канада


Септември :

Анабел на мама Silvyyy - 04.09.2012 - Кипър
Емма на мама eva_82 - 08.09.2012 - Великобритания
Борис на мама Августа - 13.09.2012 - Канада

Август :

Красимир на мама NellyDi - 02.08.2012 - Белгия

Юли :

Магдалена на мама Сузи1 - 21.07.2012 - Германия
Александър на мама MilaB - 22.07.2012 - Швейцария
Хари на мама Ton4eto - 19.07.2012 - Австрия
Кирил на мама Мелина_3 - 12.07.2012 - Норвегия
Борис на мама soni - 12.07.2012 - Белгия
Борис на мама Котка и Калинка - 10.07.2012 - Великобритания

Юни :

Александър на мама divanence - 13.06.2012 - Германия
Леа на мама Бебелина - 13.06.2012 - Канада

Maй :

Александра Валентина на мама B.B. - 21.05.2012 - Англия
Йоанна на мама aneda - 17.05.2012 - Канада
Далия на мама Мinaaa - 15.05.2012 - Германия
Александра на мама dark angel - 03.05.2012 - Гърция

Aприл :

Джорджи на мама Eli-I-Djodji - 22.04.2012 - Швейцария
Виктория Елизабет на мама varnagirl - 22.04.2012 - Англия
София на мама megipo - 14.04.2012 - САЩ
Доминик на мама localgal - 03.04.2012 - САЩ

Март :

Петър на мама Jvd - 30.03.2012 - САЩ
Ивайло на мама MissDreamy - 28.03.2012 - Великобритания
Йоан на мама Bruxelles1 - 04.03.2012 - Белгия
Виктор на мама Zelkata - 03.03.2012 - САЩ

Февруари :

Емануел на мама ЕМА ES - 27.02.2012 - Испания
Емма-Никол на мама bibilyana - 22.02.2012 - Испания
Кайл на мама lyuckanova - 22.02.2012 - САЩ
Марти на мама geryto_vlc - 22.02.2012 - Испания
Моника на мама SUNDAE - 19.02.2012 - Германия
Красимира на мама vasiliika - 13.02.2012 - Испания
Ивет на мама buci - 05.02.2012 - САЩ
Филип на мама • Ambitious • - 03.02.2012 - Канада


Имаме си скрита група във FACEBOOK Sunglasses

Ако желаете да бъдете добавени към нея пратете линк към вашия facebook profile на   лично съобщение на MilaB


Предишна тема :Бебета родени в чужбина - тема 17

Последна редакция: вт, 26 фев 2013, 12:45 от Бременелки в странство

# 1
  • USA
  • Мнения: 1 323
Хайде да се пъхнем първи в новата тема макар че следващият рожденик е моя пух и скоро ще ни гоните от бебетата Simple Smile
Алис страхотна торта ,а Тео е голям бонбон! Не го ли бъркат за мома с тая дълга коса  Flutter

# 2
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ах Kalalily , изпревари ме Joy

Мила, страхотно оформление  Hug на темата  bouquet

# 3
  • Мнения: 279
Ех,ама 4е сте бърза4ки ама:)Хайде и аз хоп в новата тема:)МилаБ много благодарим  bouquet
Алис,много ями торта!!мерси за по4ерпката! Hug

# 4
  • Мнения: 1
Бравооо за новата темичка! На новата класна пожелавам темоправенето да й върви по вода  bouquet

Люци, твоята рецепта за яхния беше одобрена от Вико. РИва дИтето като свърши.  Laughing

# 5
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
   Хайде и ние тука  Laughing . Мила, чудесно оформление, браво, Хирсен може да е спокойна (във връзка с това - Хирсен, благодарим ти, че досега беше нашата "класна", ще ни липсваш докато дойдем в по-горното ниво  Heart Eyes ).
   Алис, тортата е чудна, но снимката е малка и не мога хубаво да видя рожденика, пусни една в по-близък план.
                       Hug         Hug         Hug         Hug         Hug         Hug

# 6
  • Мнения: 18
 Привет, привет милички...Хайде и аз в новата тема Grinning

Mila B евала за хубавото оформление  Hug

Kalalily какви планове имате за РД на пухчо?

Люци, стискам палци бързо и неусетно да мине този период. Hug

Алис, тортата е прекрасна - чудесно събитие.

Нашият бебок днес беше много кисел с тези зъбки...дано да избиват по-бързо, че се побърках. А пък нали и само баща си търси сега и плаче много, ако тати не отиде да го гушне. Не дай си Боже тате да трябва да ползва санитарния възел - лудницата е пълна...седи до вратата и му тропа да излиза пищейки.  hahaha

Добре, че сега заспа - малко спокойствие.  Praynig

# 7
  • Мнения: 191
Val сподели какво става с кърменето и какво си решила...Ние сме на кантар другата седмица и ще разберем как се движим с килограмите тогава...

Люц, Анеда, Локалгал и всички, благодаря за подкрепата и съветите  Hug Ситуацията е сложна и най-вероятно ще последвам съвета на една приятелка (тази, която казва, че Господ ни праща толкова, колкото можем да понесем) и ще игнорирам вътрешно жената, защото няма начин да не я виждам понеже ще иска да вижда детето, абе няма начин, съдба...

Мила това коледно бебче на 1ва страница ще го изям, много е сладко!!!  Hug

# 8
  • Мнения: 44
здрвейте и от... хубав и усмихнат ден ви желая....

# 9
  • София
  • Мнения: 204
Хоп, и аз тук!

Mila B, поздравления и от мен!   bouquet
Да се изпълни и тази темичка с много положителни емоции и споделени прекрасни моменти!

Val, стискам палци да се справите и скоро да се похвалиш с ящно и наддаващо бебче! Heart Eyes

Алис, прекрасна торта за малкия сладур! Hug

Зелче, в предната тема съм пропуснала да пиша, но това с крясъците е неприятно за повечето бебчета.
Йоана също не се чувства добре в много шумна среда и покрай хора с високи и пискливи гласове.
Хазяйката ни много ѝ се радва, но е ужасно вреслива и Йоана я недолюбва-избягваме я за сега.
Има, обаче и деца, които растат в подобна обстановка и самите те са доста шумни.
Имам приятелка, която живее с майка си и заедно отглеждат бебчето ѝ и са много високоговорящи,
резултата е ... викащо бебче, което не се притеснява от крясъци.
Crossing Arms



# 10
  • Мнения: 505
Цоп и Брюкселчето в новата тема  Hug

Mila B,  bouquet чудесно си се справила и все така да ни правиш хубави темички.

Нямам особено време за писане тези дни но поне успявам да ви прочета вечер в леглото през таблета.

Цунки от нас и до много скоро.

# 11
  • Мнения: 2
Хех, сладусрска темичка, Мила Simple Smile

Преди да мигрираме в другата темичка, ето още малко снимки от нас:
Хайде весела неделя.

# 12
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Добро утро от мен, или ден, ве4ер... Laughing

localgal , наистина дано порастнат бьрзо тези зьбки, 4е да не мь4ат детето. Толкова безпомощен се 4увства 4овек в тези слу4аи.

Sarnia , ако предприемеш нещо конкретно "срещу" майката на мьжьт ти, то при вси4ки слу4аи ще има наранени и недоволни Confused.За сьжаление няма правилно решение. И сега ти си тази която ще прегльтне вси4ко Sad.

Алис, прекрасно ти е детето Hug, пу-пу-пу. Сега оба4е като видях мама разбирам "от кьде идва" това хубаво дете Wink. И каква хубава коса има само bowuu.

За кьрменето Confused, след кошмарната нощт която преживях ooooh!, ве4е май леко ме интересува дали ще се кьрмим или ще папка беб4о АМ. От 12 до 2 се хранихме, след това до 3 пла4, От 3 до 4 пак се хранихме. Успяхме да поспим мама и бебе от 4 до 6 и половина. След това един 4ас пла4 и половин 4ас хранене. От 8 до 10.40 сме спали Party. И сега сме отново в процес наддаване. Мама пише с една рька в момента.
При пьрвата истерия в 3 4аса, му направих АМ, реакцията беше ето такива о4и #Shocked и една обвиняваща ме физиономия #Puppy dog, не зная млякото ли не му хареса, или на4ина по който му го давах(сьс спринцовка).
В резумен, след "цялонощтното" hahaha будуване, успях да направя порь4ка в един английски сайт за дрехи hahaha и както слушах Аделе, изведньж запо4наха Райна и Константин rotfImbo с един клип кьдето се возят в едно класи4еско кабрио, а след тях един кремиковски автобус  Joy. Тази сутрин си мислех,4е сьм го сьнувала и потьрсих отново клипа tooth.

Сега се 4удя Thinking, да спя ли, да си ударя главата в стената ли..... Пьк цял ден и нощт само в леглото да стоя не става Confused.

# 13
  • Switzerland
  • Мнения: 86
Хайде и аз да се разпиша  Simple Smile
Мерси за комплиментите милички  Embarassed
Да се извиня , че не пиша много често , но при нас почти няма ново . Човека си яде и спи и като му наближи месечинка на това дете все едно някой ми го сменя с чуждо за 3-4 дни  ooooh! А и знам ли , май много се влияе от моите настроения , а аз съм кисела от 2 дни , чак  не се понасям . Но не мога да се овладея на моменти и  ми избиват балансите  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
localgal ще излязат гадинките , ама трябва да е по трудния начин , нали знаеш - ако е по лесния ще вземем да загубим форма  #Crazy
Val ако знаеш само как те разбирам  Hug бяхме почти същите и аз наистина ставах от леглото само до WC , почти нямах шанс да излезем , освен ако не съм се въоръжила с някакво количество изцедено мляко  #Crazy Обаче тук още в болницата , когато той не качваше ми казаха да се цедя и да давам от шише , а не спринцовка . След като се прибрахме ходех през ден да го теглят контролно и след 5 дни пак не беше качил нищо . Тогава започнах да цедя и да давам и резултата беше , че за 2 -3 дни качи 200 гр. , но той си изяждаше по около 100-120мл. Но с цеденето не ми се получи , защото тогава кърмата намаляваше , въобще - един омагьосан кръг и накрая си взех АМ . Ми то иначе беше кошмар просто .
alisbalis , прекрасен Тео  Heart Eyes да ти е жив и здрав малкия мъж  Hug
Sarnia мила , моята свекърва в БГ беше типичната свеки - истинска вещица , и аз като теб с бебе , а тя не спираше да ми трови живота . След време се усетих какво да правя - пълен игнор , в смисъл , говори си не ми пречиш € Хич не ми пукаше какво прави или говори , оставях я да си мисли , че я смятам за вечно правата и в същото време си правех каквото си знам . Но важното е да обясниш всичко на мъжа ти и той да те подкрепи  Hug
Зелче , чудесен  е Вико  Heart Eyes , Алекс също се стресира , когато ходим на ново място ,или пък хуните като са тук и почнат да крещят - откача човека просто , а и аз с него  #Cussing out #2gunfire
Оставям ви милички , че пак сме нервни нещо   #Crazy

# 14
  • Мнения: 17
Хоп троп цоп и аз в новата тема. Благодаря ти Мила за хубавата темичка.

Алис тортата изглежда страшно вкусна а Тео е такъв сладкиш че да се чудиш кого по напред да изядеш него или тортата. Гуш и цун за големия юнак. Да ти е жив и здрав имного да те радва.

Сарния игнора е ясен. Въпроса е да се разберете с мъжа ти за да не се чуди той защо игнорираш майка му. Все пак майка му не живее с вас (и слава богу) и тя като си замине си оставате вие тримата затова е много важно здравословната среда на отношенията. Ако ти си таиш мещо в душата рано или късно ще се отрази на семейството. Но ти си познаваш най добре мъжа и ще прецениш най добре.

Вал така е в началото докато се нагодите един към друг имаш чувството че сте скачени съдове но и няма как да не е така след като 9 месеца то си е хапвало и живяло в теб и сте били едно цяло няма начин изведнъж да сте разделени. Търпение и спокойствие му е майката. То затова в Китай жена като роди не става от леглото (освен естествено до тоалетната) 40 дена. Хем жената да възстанови силите си хем да се нагодят с бебчето. Ама пусти забързан живот ако няма кой да ти помага няма как 40 дена да се занимаваш само с бебето и нищо друго да не вършиш.

Б. Б честита ви половин годиника. Лекси е голям бомбон. Поздравления и на теб за новото начинание. На добър час!!!

Честити месечинки на тези които съм изпуснала.

Сега за нас: ние сме пак с хрема ама тоя път май и гърлото я дразни опитва се да си изчисти гърлото та затова така мисля но може и да е от сополките които влизат в гърлото. Естествено изсмукване на сополките и слена вода за прочистване. По препоръка на майка ми одрязах една глава лук на половина и едната половина оставих в стаята на бебка. Еми да кажа има ефект страхотен. Бебка спа спокойно нямаше хъркания от носа. Събуди се само веднъж и то защото беше жадна цокна 3 пъти от бутилката и продължи да спи. Много съм доволна понеже предишната вечер толкова ми рева че накрая я прибрахме в нашето легло и така всички спахме малко. Така че с две ръце препоръчвам лука в стаята при болно бебе може да смърди ужасно стаята ама бебка ми беше страшно спокойна а всички знаем какво е бебе със запушен нос.  Cry
Сега обаче друга ми е дилемата. В понеделник сме на последните ваксини за 6 месечни и ми се ще да я отложа поне за седмица макар че съм сигурна че ще ми кажат че ако е само хрема няма проблеми. Вие как бихте постъпили?

Днес сме на парти с Дядо Коледа ще пусна снимки после и ще разкажа как е било.

Ми това е за сега от нас. Живи здрави всичките бебочета че сезона на болестите е заедно с най хубавите празници. Тук вече на всякъде е украсено и звучат коледни  песни. Обожавам ги тия празници.

Цунки гунки

Общи условия

Активация на акаунт