Да си майка на много деца! - един ден от живота ни

  • 8 339
  • 144
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 243
Честит Рожденик, Деметра!
Да те слуша!
 

# 136
  • София
  • Мнения: 1 352
Деметра, да ти е жив и здрав рожденика.  newsm51 Много радвост да ти носи, че и малко да те ядоства. /то без хич не може/ Весел и щастлив празник  newsm67

# 137
  • Мнения: 1 073
Позволих си да прочета тази тема, без да съм многодетна майка/ имам 2-деца/ и мога искрено да кажа, че Ви се възхищавам на силата,която имате, на обичта с която дарявате и говорите за децата си. Радвам Ви се и пожелавам на всички Ви много любов, много радост и здраве и да сте все така ЩАСТЛИВИ!!!!!

# 138
  • София
  • Мнения: 1 677
Деметра, да ти е жив и здрав сина!!!! Tada smile3510 smile3510 happy bd happy bd

Бъдете всички щастливи!!!

# 139
  • Мнения: 1 278
Щото, който си има внуци, да си ги гледа, нали?

Естествено! Че аз ли ще им гледам внуците на нашите родители не мога да разбера  newsm78  Grinning

# 140
  • Мнения: 1 278
Много ви благодаря за пожеланията за рождения на Иван!   bouquet
(чак сега, защото ми кръцнаха изненадващо кабелчето на шести вечерта - поради неплащане  Crazy)

Наистина изкарахме весело, най-вече децата се забавляваха. Нямаше никаква суетня, защото празнувахме традиционно в клуб Мики Маус  newsm44
Само тортичката приготвих, защото Ивначе не може да папка ядки и какао, а и с оцветителите не е на ти. Затова му направих чийзкейк - с бисквитен блат и с крем от извара, заквасена сметана и кафява захар. Половината от крема разбих с боровинки и така си имах и за оцветяване  Grinning Нарисувах на Иванче любимите му неща, дето си ги рисуваме и така стана много веселичка. Той си я хареса  Grinning
Ето я:
А тук можете да видите самите веселячета: http://community.webshots.com/album/547329828VoUBed

# 141
  • Мнения: 487
Браво бе Деметра!Страшна торта си ноправила,аз моите на фантазия ги докарвам,но изпълнението ми куца! LaughingЗа сладурите ти,какво да кажа-да са ти живи и здрави и да те радват много!  bouquet

# 142
  • Мнения: 2 332
Само тортичката приготвих, ...
Само това не го разбрах - как само, това е страхотна торта, трябваше да го напишеш така: приготвих тортата, която стана много сполучлива Simple Smile... А имаш и дар за рисуване отгоре на всичко! Simple Smile
Мерси за снимките - много са хубави, всички дечица са лъчезарни, а Ванката е сладък бузанко. Веси, моля те като имаш време - пусни в Готварския рецептата за тортата - горе-долу се сещам как си я направила, но все пак... Благодаря предварително!   bouquet

# 143
Майки героини сте, да знете. smile3501 newsm20
И ми напълнихте душата. newsm10

Моята хубавица е голяма кротушка - бих родила още 2-3 бебчета като нея. И определено ще си имаме поне още едно детенце, но ми се иска първо да завърша и да приключа с предстоящите стажове.

# 144
  • Нотингам/Пловдив
  • Мнения: 35
mnogo ste gotini vsi4ki i mnogo vi se radvam . az sa6to imam 3 deca no ne moga da kaja 4e e mnogo stra6no za6toto moqta maika vinagi mi e pomagala i v dobri i lo6i momenti.
pozdravqvam vsi4ki smeli mami s 3 i pove4e deca , mnogo zdrave i uspehi zanapred

Общи условия

Активация на акаунт