Пъзели 25

  • 34 088
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Nadia_6817, мяркала съм пъзели на Уницеф в Продавалника, втора употреба, ако ти върши работа.

Албенка, на мен ми се е случвало да липсва парченце - чисто нов пъзел, наредих го за две вечери, като през деня не се доближих до него. Нямаше къде да се е забутало парченцето. За съжаление явно се случва да има липси  ooooh!
niky, дано да се намери парченцето. И все пак това не трябва да е причина да се отказвате от пъзелите  Hug

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Здравейййтее  Hug
За мен в неделя сутрин ми е даже и по-удобно Simple Smile Така че нека да е за тогава.
Албена, дано успееш дори за малко да минеш да се видим и с теб.
Аз към момента все пак ще успея да дойда Simple Smile  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed да не ми се объркат плановете!
С ginbay се срещнахме случайно и я попитах, но тя и тази година няма да може Sad А доколкото другите пловдивчанки - и те мълчат, та ще съм пак само аз Simple Smile
А няма такъв кеф да избираш подарък за другарче  Party

# 47
  • Мнения: 87
Добре, нека да се разберем за сутринта и после ще отидем нанякъде, където ще е удобно да се видим и с Албена Hug Първо кафе, после обяд Simple Smile

И моля ви, не гледайте новите пъзели на Heye Twisted Evil толкова са ужасни, че направо се чудя къде да се скрия като си поръчам още няколко. Макар че си обещах повече за тази година да няма Rolling Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 1 877
Говори с линкове, аз тази седмица май ще ходя да избирам подаръка за другарчето  Crazy


ето нещо и от мен наредено

http://s1307.photobucket.com/albums/s596/hobby_puzzle/eveto_nare … rent=IMG_2817.jpg

Последна редакция: вт, 11 дек 2012, 12:32 от евето

# 49
  • София
  • Мнения: 659
 
Добре, нека да се разберем за сутринта и после ще отидем нанякъде, където ще е удобно да се видим и с Албена Hug Първо кафе, после обяд Simple Smile
Казвайте час и място (в случай, че не остава същото) и съм на линия!!!

# 50
# 51
  • Мнения: 1 163
Чудни неща сте редили.
Аз пък влизам да ви се похваля. Моя рожден ден напрактика още не е свършил  Laughing Laughing Laughing Днеска MTV ме изненада с друг пъзел за което много и благодаря макар че нямаше нужда и първия си беше доста атрактивен. Но пък тояяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя голяма радост ми е. MTV  Hug Hug Hug
http://s1307.photobucket.com/albums/s596/hobby_puzzle/Podaruci20 … rent=DSC04621.jpg

# 52
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Еха, mimi - и другият е хубав, ама по този ми останаха очите  Crazy
(моля, който го е купил - да ми пише на лични от къде  Praynig )

# 53
  • Мнения: 1 163
Еха, mimi - и другият е хубав, ама по този ми останаха очите  Crazy
(моля, който го е купил - да ми пише на лични от къде  Praynig )
Нали Рапунцел. И аз онемях като го видях ех тая MTV  Joy Joy Joy Joy
Определено тоя ще си го рамкирам за кухнята.

# 54
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Еха, mimi - и другият е хубав, ама по този ми останаха очите  Crazy
(моля, който го е купил - да ми пише на лични от къде  Praynig )
Нали Рапунцел. И аз онемях като го видях ех тая MTV  Joy Joy Joy Joy
Определено тоя ще си го рамкирам за кухнята.

и аз това мислех  Blush
в момента е Пастата, но ще ги сменям  Peace

# 55
  • Мнения: 9 481
Blush стига де, чак срам ме хвана!  Laughing
Толкова ме беше яд, че не можах да взема нищо от списъка на mimi_msm навреме; сори, че този е след РД, ама поне е от списъка Peace (дори си мислех, че ще пристигне утре при теб..)
Заслугите са на Блу-тя ми помогна да го открия Heart Eyes
Чакам да го видя нареден Wink
А аз си харесах една друга гоАма красота, ама с мойто темпо в последно време, ще си го взема за първа пенсия Whistling-6000части:

http://www.puzzle.store.bg/search?srchstr=%EF%FA%E7%E5%EB%E8%20% … 1%F2%E8&sin=1

# 56
  • Мнения: 113
MTV, точно същото си помислих и аз за тоя пъзел... Laughing Даже започнах да смятам по колко парченца на ден трябва да слагам, за да ми стигне времето!

Аз пък мисля, че не е задължително подаръка да е от списъка, поне за мен не е важно, даже най-хубавите подаръци пъзели, които съм получавала са били такива...

На мен вчера ми звъни приятелка, много развълнувана и ентусиазирана беше. Намерила пъзели в магазин втора употреба, уверили я продавачките, че са чели частите и са всички. Зарадвах и се много, обаче представете си как шашкам хората с хобито си... Embarassed

Кога започваме да изпращаме подаръците?

# 57
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Мими, честит допълнителен подарък, много е изкушаващ.  Wink
(За който питаше, има го в Бохоби, а вероятно и в магазините на Комсет където май имало сериозно намаление на пъзелите.  Peace)

MTV, високо се целиш.  Laughing  Страхотен е.  Heart Eyes

Момичета, аз бях забравила да си изпратя адреса на Блу  Embarassed и преди малко го направих,  но да кажа на другарчето, че мога да си получа изненадата и в офис на Еконт с пощенската услуга - хем е по-евтино, хем отивам когато ми е удобно.  Peace  Grinning

# 58
  • Мнения: 87
Срещата си остава в Мис Каприз на площад Гарибалди, но с начален час 10.30. Който иска да заповяда Grinning

МTV, аз само те насочих къде да търсиш, ти си се спряла на правилния избор Wink

# 59
  • Мнения: 1 163
Ехе има още един "виновник" за голямата радост blue_dream Joy Joy Joy Hug Hug
MTV няма какво да се срамиш. Нацели голямата 1000000000000-ка и с двата пъзела. А тоя пъзел дето си го харесала е разкошен.

Кога започваме да изпращаме подаръците?
И аз това се чудя готова съм но ще го пратя другата седмица  newsm78 newsm78 newsm78 другарчето може да си го сложи под елхата или да го отвори веднага.

Общи условия

Активация на акаунт