А сега да поговорим малко за дамските чанти.

  • 3 246
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 837
В момента съм фен на този тип
.....................................................
Отиват ми на спортния стил.
Grinning През рамо ли я носиш?

Задължително се опасвам като пощальон  Grinning

# 46
  • Мнения: 4 371
Така си носи чантата и моята любимка Тру от филма Ясновидката Тру Wink

# 47
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм фенка на чантите, на baby_doll!!! Peace

И аз, и аз!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 326
Бая се чудих дали да пусна нова тема за въпроса ми, но реших така да ви питам.
От къде мога да си рошава чанта от този сорт, само че малко по-голяма




На произведено в Българив ги видях и не си купих и от тогава само за такава чанта си мисля, а нямам много време да обикалям. Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 2 044
Имам адски много чанти,почти за всеки чифт обувки.Всеки сезон купувам според обувките,които съм си купила,чанта,колан.Старите чанти,обувки и колани,те всъщност са си нови ,ги давам на майка ми.Харесвам всякакви чанти,малки, големи,важното е да си отиват на обувките LaughingА космата чанта си бях купувала от Манго,но преди 2 год.Има голям избор по магазините,ще се намериш Laughing

# 50
  • Мнения: 5 140
От къде мога да си рошава чанта от този сорт, само че малко по-голяма







Ще има кожен свят в НДК края на месеца, провери там.

# 51
  • Мнения: 952
Аз си поръчах от тези  рошавите чантета  кафявата. Ще ти кажа какво събират а ти ще си предцениш дали имаш нужда от по-голяма. Да ти кажа честно големи в този вариант може да си поръчаш да си ушиеш като си купиш еко кожата. Ами събирам вътре джи ес ем, портмонето,  документите и ключове...е не е много но на мене друго не ми и трябва. Laughing

# 52
  • Мнения: 18 542
Момичета, вчера си купих ето тези пътъчки

обаче не мога да си намеря подходяща чанта.
Ако някой даде идея или е виждал нещо, което да се върже, ще съм много благодарна да сподели!

# 53
  • Мнения: 5 140
Момичета, вчера си купих ето тези пътъчки

обаче не мога да си намеря подходяща чанта.
Ако някой даде идея или е виждал нещо, което да се върже, ще съм много благодарна да сподели!

Чета, много са готини със здраве да си ги носиш.
Другата седмица започва Кожен свят в НДК провери там.
Не мога да видя добре какъв точно цвят са. Rolling Eyes Embarassed

# 54
  • Мнения: 18 542
Чета, много са готини със здраве да си ги носиш.
Другата седмица започва Кожен свят в НДК провери там.
Не мога да видя добре какъв точно цвят са. Rolling Eyes Embarassed
Мерси! bowuu

Кафяви са. Тъмни. Проблемът е в това бакъреното. Ако си харесам чанта в подходящ на велура на обувките цвят то тя има някакви орнаменти от лицева кожа пак в кафяво, които въобще не подхождат. На мен ми трябва или да е само кожен велур без допълнителна лицева кожа или орнаментите да са подходящи като цвят на това лъскавото.

# 55
  • Мнения: 5 140
Май като цвят на този на лъскаваото, незнам дали ще намериш точно същият, затова смятам, че само велурена чанта, ще е по лесно да намериш.
Незнам дали в Стил'99 в Младост 1А може да изнамериш нещо, но не съм сигурна.
А там откъдето купи обувките не продават ли чанти, пък и подходящи.

# 56
  • Мнения: 18 542
Май като цвят на този на лъскаваото, незнам дали ще намериш точно същият, затова смятам, че само велурена чанта, ще е по лесно да намериш.
Незнам дали в Стил'99 в Младост 1А може да изнамериш нещо, но не съм сигурна.
А там откъдето купи обувките не продават ли чанти, пък и подходящи.
Продават. Има една кояго горе-долу се връзва (тя е и най-подходящата, която съм виждала до момента)обаче ми идва малко голяма. В краен случай май нея ще взема ама ми се щеше да си намеря нещо, което ще ме грабне.

# 57
  • Мнения: 5 140
Е това с грабването е ясно, аз поне никога не мога да налучкам едното с другота. Laughing
От къде ги взе?

# 58
  • Мнения: 18 542
Е това с грабването е ясно, аз поне никога не мога да налучкам едното с другота. Laughing
От къде ги взе?
До сега все черни обувки си купувах и не съм имала проблем с чантите, ама сега... "господи в какво се забърках"  Laughing
Чудя се, ако не намеря нещо в подходящ цвят дали ще е удачно нещо контрастно  newsm78
Изобщо какво различно от същото би подхождало.
От подлеза на Плиска ги взех.

# 59
  • Мнения: 5 140
От TENDENZ ЛИ ГИ ВЗЕ, АКО Е ОТ ТЯХ ТЕ ИМАТ ИНТЕРЕСНИ МОДЕЛИ ЧАНТИ И ПРАВЯТ ЧЕСТО НАМАЛЕНИЯ. Сори за голямите букви. Аз от там си взех лъскава чанта в розовеникавата гама, лятото за 10 лв.

Общи условия

Активация на акаунт