Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 176

  • 90 273
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 535


Good  morning и от мен! Hug Докъде я докарах, вместо да погледна през прозореца, първо поглеждам в "Windows"a, за да разбера, че в Пловдив вали сняг Grinning Хубаво, че е градският сайт, за са ми го честити Joy Joy

Но пък ако не беше нета, нямаше да знам, че има градски украси с нашия сериал Rolling Eyes Посланието за мен е: "Посрещнете Коледа с "Огнено сърце" Wink Знаят те, къде е истината Joy



Хубав ден! Hug Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 4 535


 Въх Канти, "любовника наш" да не се е завърнал от Либията Rolling Eyes То вярно младо момиче си намерил, ама там сега революции  разни...къде по- безопасна е любовта в интернет Joy Пък и подаръче виждам донесъл на Кадрието, само дано става за ядене, че горката заслабна от мъка Joy

# 32
  • Мнения: 2 195
Добро утро и от мене

Канти, Надин "вашият" любовник - нали се оказа, че е на ти с интернета, та е видял опустялото кафене и е решил да си направи верига кафенета. А и е станало безопасно и тихо в махалата вследствие на "френската връзка".  Joy Joy Joy



Цвети, кой на кое място е и кого очакват с нетърпение е ясно. Мене ми е смешно, че за нашия сериал има две ленти - оригинал и с филтър.  newsm53 И не за друго, ами защото талант, красота и магнетичност не са лесно смилаема комбинация, особено за женската публика с несбъднати фантазии Peace А пък и за мене хич не е важно какъв е рейтингът на някого - важното е  какво ми допада. И Оджата мисли като мене Laughing

Гледам и се радвам на двойнствеността - плахост и похотливост. Колкото и да си извисен, природата си е природа.Полемичност Peace  Иначе как ще се продължава светът Thinking

А за премяната ви благодаря.  Heart Eyes  И на мене не ми се сменяше подписчето, ама настанаха студени дни  - цяло бедствие е да ги оставя в ледените води, а пък Йорданов ден е след месец Wink
Канти , трима  са  снежчовците - нали има снимачен график, четвъртият се топи пред камерата:

Спорен ден Hug

# 33
  • Мнения: 4 535


Леле Баги, накара ме да си помисля, какво ли е да мразиш Туба, оттам Хасрет...и да трябва да гледаш как Мурат я гледа влюбено Sad Ако въобще гледаш де, защото аз не бих си губила времето да го правя, ако имам непоносимост към актьор.  Grinning  Ще си гледам сериали, които ми харесват:D Снощи бях на "Agir Roman", днес съм на "Dila hanim"...гледам си ги с удоволствие и си признавам. Ето Ети например знае това, и намери клипче с музиката от "Пленителката" и снимки на Еркан, за да ни поздрави с Цвети. Показвам го и на вас, хубаво съчетание Peace

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Qf_Bcc8k0ag

# 34
  • Мнения: 4 535


Чудя се, като какъв ли ще изглежда сервизът на рози, заради който сън не я лови нашата Гюлназ Cry Може би изглежда така, но не мога да знам дали този е произведен в Китай Grinning А си е дручко да си купиш "китайски порцелан" от ...Капалъ чарши Joy

# 35
  • Мнения: 4 535


http://www.ayakligazete.com.tr/haber/firat_celik_tuba_buyukustun_un_pesinde.htm

Нямам време да гадая, чао до довечера! Hug

# 36
  • Мнения: 9 992
Момичета  Hug здравейте!
Мрачно, безснежно и дъждовно е край морето, да допълня сводката за времето, де...  Party
Иначе коледните ви премени са много хубави, продължавайте да се разкрасявате!  Hug
Надин  Hug не си права. Понякога гледаш филм заради историята, дори без да харесваш главните актьори. Аз съм гледала един такъв. Няма да  казвам кой, но не е  лош - добра интрига, средна актьорска игра, и няма какво да се гледа - става работата.  Peace Друг е въпросът, че рядко си го причинявам - предпочитам главните актьори да ми харесват.  Peace
Информацията, която си постнала, завършва, че двамата герои на "20 мин." се обичат до смърт - дали няма да загине някой в борбите...  newsm78

# 37
  • Мнения: 2 195
 Надин, няма какво да гадаеш - нищо ново.Обичайното запълване на страниците с привличащи вниманието имена Peace Ама Линка нали отсъстваше, та се е хванала за "любов до смърт".  И ние се чудехме какво ще изскочи от този храст Thinking

Аз попаднах при арабките на една очаквана дума "СКОРО". Не е дата, но все пак е нещо.
Good afternoon dear Friends STAR TV Broadcasted the 4th promotional trailer from #20dakika #TubaBuyukustun again but this time they wrote SOON so the count down start God be with her and we wish her luck
Star TV са пуснали отново 4 рекламен трейлър, този път са написали СКОРО. Така че отборяването до старта започва. Господ да е с нея, пожелаваме й успех.

А по Нова тече рекламата на ОС - зарибяват с ревността:
Но докато в първи сезон тя беше забавна, сега ще донесе много сълзи, мачкане на кърпи и чупене на пръсти, гневни изблици и прибързани решения ooooh! Но най-важното задвижи Мурат макар и с ритъм крачка напред, две назад.

# 38
  • Мнения: 22
Малко радост за окото....

# 39
  • Мнения: 9 992
Надин, няма какво да гадаеш - нищо ново.Обичайното запълване на страниците с привличащи вниманието имена Peace Ама Линка нали отсъстваше, та се е хванала за "любов до смърт".  И ние се чудехме какво ще изскочи от този храст Thinking

Аз попаднах при арабките на една очаквана дума "СКОРО". Не е дата, но все пак е нещо.
Good afternoon dear Friends STAR TV Broadcasted the 4th promotional trailer from #20dakika #TubaBuyukustun again but this time they wrote SOON so the count down start God be with her and we wish her luck
Star TV са пуснали отново 4 рекламен трейлър, този път са написали СКОРО. Така че отборяването до старта започва. Господ да е с нея, пожелаваме й успех.

А по Нова тече рекламата на ОС - зарибяват с ревността:
Но докато в първи сезон тя беше забавна, сега ще донесе много сълзи, мачкане на кърпи и чупене на пръсти, гневни изблици и прибързани решения ooooh! Но най-важното задвижи Мурат макар и с ритъм крачка напред, две назад.


Баги  Hug посочения ритъм движи света. Доказано е. Въпросът е да улучиш правилната посока на двете крачки, а Мурат я улучи, все пак...  Peace
То с тая красота как да сгрешиш посоката...  Laughing

# 40
  • Мнения: 4 535


Не знам кой ритъм движи света, но аз предпочитам освободеното латино Wink Или както се пее "Забрави за правилата..." Joy

Погледнах как са резултатите в анкетата до момента, и за мой срам не знам коя е втората в класирането до момента Sad Embarassed Rolling Eyes

Tuba Büyüküstün (36%, 578 Oy)
Selen Soyder (19%, 306 Oy)
Beren Saat (16%, 246 Oy)
Bergüzar Korel (9%, 137 Oy)
Nurgül Yeşilçay (5%, 77 Oy)
Hazal Kaya (4%, 61 Oy)
Serenay Sarıkaya (3%, 50 Oy)
Meryem Uzerli (3%, 44 Oy)

Последна редакция: пт, 07 дек 2012, 18:43 от nadine1111

# 41
  • Мнения: 9 992
Прочетох една стара тема и за кой ли път се учудих (значи съм още в състояние да го правя, въпреки напредналата си възраст  Rolling Eyes) колко различно се възприема от хората държанието на Хасрет. Според някои, тя трябва да е благодарна за тоалетите, хотелите и ресторантите, които иначе (като продавачка на цветя) никога не би могла да види, дори не би могла да сънува, защото не знае, че съществуват. За това би трябвало да прощава нетолерантността, лъжата, дори измамата.
Интересно е - какви точно хора мислят така.  Thinking Предполагам такива, които никога не са имали тези неща, а винаги са мечтали за тях. Надявам е те да са имали честността, никога да не са губили доверие в любимите си хора, и по тази причина да не ценят тези исконни човешки ценности, да вярват, че парите и това, което те дават е най-важното в живота и трябва да си благодарен за тях. Аз пък мисля, че да, парите са хубаво нещо, те дават свобода и независимост, но не ни правят щастливи. Не напразно духовните учители на човечеството, независимо от коя религия, са се лишавали от многото привилегии на парите и властта, но са останали в аналиите на човешката история. Да смяташ, че Хасрет, наистина циганка, наистина импулсивна, наистина решаваща без да преброи до 100, е длъжна да се примири с предателството (тя така смята, не казвам, че Оджата е такъв) за мен е първосигнално и не интелигентно. Разбира се, мое мнение.   Peace Надявам се, да ми разрешите да го имам.  Peace

# 42
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug



Надин  Wink то за какво ли да гадаеш, нали си ги знаем -  hahaha повторение и пак повторение!  Laughing

Но... мен по-скоро друго ме учудва  Thinking защо на колажа към статията е Фърат,  newsm78 пък иначе пишат за ''любов до смърт'', както знаем де  Wink със съпруга и. Между другото това е провокирало коментари в дизито на филма - появяват се идеи за ''триъгълник''!  #Crazy

И още нещо от там, написано от подсказвачката *SMA*-

Въвеждането на новата серия ще бъдат публикувани утре и в понеделник, ако всичко върви голям набор от промоции и с определен период на функциониране публикуването başlayabilirmiş

Дали и този път ще познае?  newsm78

# 43
  • Мнения: 4 535
Прочетох една стара тема и за кой ли път се учудих (значи съм още в състояние да го правя, въпреки напредналата си възраст  Rolling Eyes) колко различно се възприема от хората държанието на Хасрет. Според някои, тя трябва да е благодарна за тоалетите, хотелите и ресторантите, които иначе (като продавачка на цветя) никога не би могла да види, дори не би могла да сънува, защото не знае, че съществуват. За това би трябвало да прощава нетолерантността, лъжата, дори измамата.
Интересно е - какви точно хора мислят така.  Thinking Предполагам такива, които никога не са имали тези неща, а винаги са мечтали за тях. Надявам е те да са имали честността, никога да не са губили доверие в любимите си хора, и по тази причина да не ценят тези исконни човешки ценности, да вярват, че парите и това, което те дават е най-важното в живота и трябва да си благодарен за тях. Аз пък мисля, че да, парите са хубаво нещо, те дават свобода и независимост, но не ни правят щастливи. Не напразно духовните учители на човечеството, независимо от коя религия, са се лишавали от многото привилегии на парите и властта, но са останали в аналиите на човешката история. Да смяташ, че Хасрет, наистина циганка, наистина импулсивна, наистина решаваща без да преброи до 100, е длъжна да се примири с предателството (тя така смята, не казвам, че Оджата е такъв) за мен е първосигнално и не интелигентно. Разбира се, мое мнение.   Peace Надявам се, да ми разрешите да го имам.  Peace

Само добавям, че не се примири с предателството и на собственото си семейство. Значи не става въпрос за Мурат, а за принцип и усещане. Колко по- лесно щеше да прегърне богатата си майка, и да щрака с пръсти. Впрочем, аз така и не разбрах, Мурат и семейството му разбраха ли, благодарение на чии пари той си постигна мечтата за величествен концерт. Дали го знаеше Несрин, когато така надменно отиде в дома на Сайме за обяснения? Thinking

# 44
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Прочетох една стара тема и за кой ли път се учудих (значи съм още в състояние да го правя, въпреки напредналата си възраст  Rolling Eyes) колко различно се възприема от хората държанието на Хасрет. Според някои, тя трябва да е благодарна за тоалетите, хотелите и ресторантите, които иначе (като продавачка на цветя) никога не би могла да види, дори не би могла да сънува, защото не знае, че съществуват. За това би трябвало да прощава нетолерантността, лъжата, дори измамата.
Интересно е - какви точно хора мислят така.  Thinking Предполагам такива, които никога не са имали тези неща, а винаги са мечтали за тях. Надявам е те да са имали честността, никога да не са губили доверие в любимите си хора, и по тази причина да не ценят тези исконни човешки ценности, да вярват, че парите и това, което те дават е най-важното в живота и трябва да си благодарен за тях. Аз пък мисля, че да, парите са хубаво нещо, те дават свобода и независимост, но не ни правят щастливи. Не напразно духовните учители на човечеството, независимо от коя религия, са се лишавали от многото привилегии на парите и властта, но са останали в аналиите на човешката история. Да смяташ, че Хасрет, наистина циганка, наистина импулсивна, наистина решаваща без да преброи до 100, е длъжна да се примири с предателството (тя така смята, не казвам, че Оджата е такъв) за мен е първосигнално и не интелигентно. Разбира се, мое мнение.   Peace Надявам се, да ми разрешите да го имамPeace

Линка  Peace

Остава и да не ти разрешим!  Joy Joy Joy

А, колкото до изказванията, за които пишеш - мисля, като теб.  Peace

Това, че един човек е израсъл в една по низша среда съвсем не означава, че трябва да остане там цял живот, защото ако му се появи възможност или пък има някакъв талант, то трябва да се възползва и да ''изплува''. Но... дали това трябва да стане с цената на потъпкване на характера и личността му, защо да не запази гордостта си или не трябва да има такава?  Thinking

Затова и Хасрет не трябва да премълчава всичко, е, може би наистина беше по-добре да не е толкова първосигнална, но... така е израснала.  Peace И по-късно,  Wink когато знаем, че мисли по-дълго  ooooh! пак направи грешен ход, нали? Така, че не винаги скоростта на решение за някое действие е определящо за неговата точност, винаги може да се сгреши, нали?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт