Павликени

  • 8 626
  • 156
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 070
Момичета, ние от сдружение „Настоящи и бъдещи майки” искаме да ви инфромираме за положителните промени, които Парламентът прие в Кодекса за социално осигуряване, в частта му за майчинството. Досега майките получаваха 90 % от осигурителния си доход 3 месеца след раждането. Сега този период става 9 месеца. След това майката продължава да си взима 160 лв до 2-годишна възраст на детето, догодина най-вероятно ще са 170 лв. Измененията предвиждат и нова възможност, ако майката иска да се върне на работа след изтичането на тези 9 месеца тя ще може да си наеме детегледачка от Бюрото по труда и държавата да й плаща тези 170 лв на нея. Това не означава, че другите варианти - да се взима половината майчинство или да се прехвърли майчинството отпадат. Детегледачката е просто нова възможност. Искам да благодаря на всички, които взеха участие в протестите и в подготовката им, както и на всички които се подписаха в подписката. Уверявам ви, че тези промени бяха приети и благодарение на нас, което беше публично признато. Надяваме се като видите, че от нас зависи децата ни да имат по-добро бъдеще и че можем да променим нещата да се включите по-активно в бъдещите ни мероприятия. Сега на дневен ред са детските, приемаме всякакви предложения – моля обаче давайте ги в темата “настоящи и бъдещи майки – майчинство, права на майките”http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120073.0

# 46
  • Мнения: 742
Grinning nana_cool ние също се познаваме. Работих с брат ти Свилен на Коко.Живеех в блоковите срещу вас и се казвам Спаска. Може и да не се сетиш, но както и дае.
  Целувки и от нас.

# 47
  • Мнения: 1 860
Здравейте, момичета!
 Спасич, как да не се сещам коя си. Че ти беше любимата колежка на брат ми  Wink Виждам, че си имаш и малка мишка вече да я нацелуваш от една далечна леля. Hug

 Вероника, как е Мимката? Пълзи ли вече или я помързява? Много целувки и на нея от нас. Heart Eyes я да те питам, че оня ден се сетих за Велислава. Къде е това момиче, какво прави?
 
 При нас едно смотано студено време не ми се говори направо. Габи започна да се побърква в къщи, но това е положението. Това от нас за сега. Чакаме рожденият ден и съм решила сама да си правя тортата, та да видим как ще се представя. Whistling

# 48
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Нана,с Велислава не си говорим много отдавна,но знам че е в Шумен.Работи в магазин за дрехи втора ръка и живее с някакво момче.
Мария не ще да пълзи.Прави някакви опити като че ли,но върви на зад.Баща и е пълзял на заден ход Mr. Green.Седи добре,изправя се иска да ходи и дори си обикаля кошарата,но не може сама да седне.Явно я мързи и изобщо не се опитва.Като легне започва да вика да я дигне някой.
Вие как сте?Стягате се за рождения ден,че то не остана време.Голям сладур е Габчо,харесах го за зет Wink.Целувки от нас.

# 49
  • Мнения: 791
ЗДРАВЕЙТЕ, МАМИ!!! И аз съм от павликени и си живея тук!
Май се познавам само с sisi_mi6i!
Аз съм Таня  - на Гого мама Grinning
Радвам се, че Ви открих!

# 50
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
contesa,здравей.Много се радвам като се запише някой.Сигурно се познаваме по физиономия.Ако имаш снимки качи да разгледаме.

# 51
  • Мнения: 791
Здравейте!!!
И аз съм от Павликени и си живея тук. Имам син - Гого - на 3г. и половина, и очакваме второто бебче  Grinning
Радвам се, че открих тази тема Simple Smile
Надявам се да срещна познати тук  и да се запозная с нови мамчета Wink

# 52
  • Мнения: 791
Опс!!!:oops:

Май е прило първото съобщение макар да ми покоза че има грешка!
Сигурно е имало проблем с нета  Confused

# 53
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Честито,Таня.Кога очаквате щастливото събитие?Казаха ли какво ще е бебчето?Някъде нагоре из темичката има линк към наши снимки,може да ги разгледаш.

# 54
  • Мнения: 791
nuinia незнам къде да си прикача снимките си? Някъде в профила във форума или на някой сайт за снимки?!

# 55
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
contesa,можеш да си прикачиш снимките към профила,но първо трябва да ги качиш в албум някъде.Можеш да ги сложиш тукилитук,или в някой друг сайт.Има много.

# 56
  • Мнения: 791
Здравейте!!!
Ето тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=57812  прикачих няколко наши снимки - приятно гледане

# 57
  • Мнения: 3 611
Ауууу, че хубаво ми стана, като видях колко павликенски майчета има във форума.  Hug
Аз също съм от там, но живея в Германия от около 6 години, но пък си се връщам честичко и за по дългичко, че си ми е хубаво там.
Милена Панова, теб те помня, беше в другия клас в основното.  Grinning
А с другите момичета, ако не се познаваме лично, то със сигурност сме се виждали, еле ако дечицата им ходят на ясла - майка ми е домакинка там и сега като си бяхме 4 месеца с малкия в БГ и той ходи на ясла.
Ако някой иска да ме види, имам лична страница в профила си.

Поздрави на всички  Hug

# 58
  • Мнения: 3 611
Здравейте!!!
Ето тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=57812  прикачих няколко наши снимки - приятно гледане

Контеса, не мога да видя снимките, албумът ти е личен и иска парола.

# 59
  • Мнения: 791
А, аз си мислех че тази парола е за мен - sorry, ама не съм запозната с тизи сайтове Embarassed
А теб - arrows, не те познавам лично но синовете ни зимата която мина бяха в една група в яслата, даже понеже го снимахме Янис, нали така се казва синчето ти  Wink , дадохме снимка на майка ти  Grinning.
Впрочем ако можете да използвате паролата е 123456, а ако не то ще видя как може да я махна.

Общи условия

Активация на акаунт