Странен цикъл и проблеми с корема ...

  • 694
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 194
Здравейте, ще започна направо:
Преди около 1 седмица ми стана адски зле, беше ми лошо и в същото време все едно ми беше приседнало нещо на гърлото, бях така цял ден с надеждата, че ще ми мине, но накрая все наложи да отида до бърза помощ. Там ме попитаха дали съм бременна, отговорих, че не би трябвало и ми биха една инжекция с Деган. Помина ми, но на следващия ден пак ми стана лошо и така една седмица. Цикълът ми дойде на датата, но както забелязвам от 2-3 месеца кръвта е по-светла и течна. Другото , което ми прави впечатление е, че ми върви само първият ден и вторият съвсем малко, оттам нататък е само едно кафеникаво течение. Мисля да отида на лекар тези дни, но бих искала да чуя и ваши мнения и съвети. Също да попитам случвало ли ви се е някога и ако да - какви са били причините? Благодаря ви предварително  Hug

# 1
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 721
Тест за бременност дали си правила? Опитай първо с това, възможно е да караш цветна бременност. Успех!

# 2
  • Мнения: 194
Благодаря! Simple Smile Току що пратих моя ленивец да отиде да ми купи тест Laughing ... Ще е хубаво, ако е бременност, но се опасявам, че болките в корема може да са от гастрит .... а и + всичко това започнах да получавам световъртеж ...

# 3
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 721
Ще чакам да кажеш какви са резултатите. Възможно е напълно да е бременност. А може и просто да са някакви симптоми на заболяване. Дано е това, което искаш да бъде.

# 4
  • Мнения: 646
Направи си теста , и тези дни отиди(дори и профилактично) на лекар. Peace

# 5
  • Мнения: 194
Момичета, вчера си направих тест - отрицателен е. Изключвам бременност и започвам да търся причината за неразположението ми, предполагам, че съм направила гастрит от неправилното си хранене и от объркването на биологичния си часовник, сами вижте в колко часа ви пиша (наспах се около 03:00 часа) ... Благодаря за отделеното време! Всичко най-хубаво ви желая!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт