От "ИБ" се преместихме в "Родени" и сега с хлапетата чакаме Дядо Коледа засмени!

  • 18 475
  • 741
  •   1
Отговори
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
От "Искам Бебе" минахме през "Бъдещи майки" и се събрахме тук       24    момченца и         20      момиченца
                              
Родени 2009г
Огнян на мама Atadar
Ясен на мама Alcho

Родени 2010г
Михаил на мама Petiofi83
Елица на мама Alcho
                                        
Родени 2011г      
Габриела на  мама Forest veil
Яна на мама Atadar
Радостин на мама Me4koni
Константин на мама Аника_Б
Николина на мама *Teddy*
Светослав на мама Lady_V
Калоян на мама ЕлБиЕн
Ясен на мама Maria_1980
Красимира на мама Бенджолина
Калоян на мама SlunchoO
Зара на мама A_vagabond
Александра на мама jiorjita
Калоян на мама Jacobiana
Елеонора на мама Simona_S
Миа на мама Смуси

Родени 2012г
Слав на мама Pospalancho
Борислав на мама Месечинка Виторога
Димитър на мама Pettesa
Ивайла на мама Roxanna
Пламен на мама F.A.T.E.
Tеодор на мама toni_St
Даниел на мама R@li
Ема на мама Benitabeni
Васил на мама Doni_M
Иглика на мама Ivap
Преслав на мама Плодче
Елисавета на мама Звездичка
Ема Мария на мама Mecani
Андриан на мама Beauty_
Алексей на мама Шехина
Анна на мама Карри
Рая на мама Imam nadejda
Лиян на мама Libra
Ваяна на мама Eti_1988
Борис на мама *Starlet*
Бонбонката  Simple Smile на мама Sarnia
Самуил на мама Linko5
Денчо на мама Danaeka
Белослава на мама Женя 83
Калин на мама la vie est belle




Старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=686531.msg23437589#msg23437589

Последна редакция: нд, 23 дек 2012, 15:14 от pospalancho

# 1
  • Мнения: X
Пу, първа  Twisted Evil
Поспаланчо   bouquet  bouquet

# 2
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Запис и от мен, Поспаланче, благодаря за хубавата и уютна тема.
Моята бебка много се заглежда когато се храним и вече едва дочаквам да стане на 5мес. и да почнем лека-полека ахранването. Мислех и повече за го оложа, обаче много жално ни брои хапките.
Хубава нова седмица на всички  Hug

# 3
  • Мнения: 1 172
Оп, да се запиша и аз. Mr. Green Много ни е хубава темата, Поспаланчеbouquet Гледам и хубаво се увеличаваме, все така да вървим! Praynig
Рокси, АМ ли папахте вие? Боже, толкова неща са ми изхвърчали от главата... ooooh!
Хайде да използвам поста и най-сетне да ви кача някоя снимчица от РД. Grinning

Скрит текст:

Малко са с кофти качество, ама в заведението беше мрачно, а фотоапарата ми не е от най-хубавите. Rolling Eyes

# 4
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Запис и от нас Simple Smile
Теди, много е сладка

# 5
  • Мнения: 1 884
Запис и от мен Hug

Теди-много е сладка,пупупупу

За постригването-аз до сега съм го постригвала два пъти Ради,просто защото има много коса,в смисъл той се роди с много коса/въобще не съм имала киселини/и през лятото просто много се потеше детето,бабите казваха,че до една годинка да не се постригва,но да го оставя да се мъчи,милият Hug Hugвидимо не му беше много комфортно,после през есента се постригахме-да "затворим"сезона Wink
Хубав ден и от мен Hug

# 6
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Теди,много е красива Нки  Hug, а за тортата .... идеята е чудесна със снимки от първата и годинка  Hug А ние сме си само на кърма, АМ не е пила от родилното.

# 7
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Запис. и от мен.
Теди,много е красива малката прицеска.Да е жива и здрава.
Мен с това стоене вътре май ще ме побърка това човече.Днеска е вампирясал и не иска да спи.И онуи чудовище свеки само мрънка защо ревял и ме изкарва извън нерви.

# 8
  • Мнения: 1 172
Рокси, супер! Приемаш ли непоискани съвети? Mr. Green Изчакай да навърши 6 месеца и тогава захрани. Не се притеснявай, че ви гледа. Сега й е любопитно всичко, което правите, което в никакъв случай не значи, че трябва да пие от ракията на тате (примерно), щото го гледа с жажда в очите. hahaha Просто в момента попива, но съвсем не знае вие какво правите. Ники от съвсем скоро проявява интерес към масата, още никога нищо не съм й дала от там. И си има голям плюс, честно да ти кажа - никой не ми виси наоколо непрекъснато да ме дърпа и да иска нещо. Определено не смятам, че я ощетявам - има време, всичко ще яде. В повечето случаи не намирам храната на масата за подходяща или полезна за нея, затова си го спестявам. А и по този начин тя знае, че като седне да яде - сяда да яде. Не гризе цял ден някакви работи и после да се ядосвам защо детето ми било злоядо (имам няколко такива примера около мен, ама майките са твърдо решили, че повече от тях никой не знае и не може току-така да им се казва къде грешат, та децата излизат виновни накрая - а те съвсем не изглеждат злояди, като ги гледам с какъв апетит ядат това, което им се дава от масата извън времето за хранене...). Ти си знаеш най-добре, разбира се, но това, че я кърмиш изцяло, е страхотна предпоставка за късно и внимателно захранване. Помисли си. Peace

# 9
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Теди,благодаря за съвета  Hug, аз така или иначе не смятам да замествам хранене, най-много да опитва нови  вкусове, защото тя обожава да суче и понякога само това я успокоява.

# 10
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
pospalancho мерси за темата  Hug
*Teddy* Simple Smile

не съм я подстригвала - няма много какво...

# 11
  • Мнения: 1 172
Рокси, и аз бях решила да не замествам до годинката, ама дребната по едно време ми показа, че е готова за друго, та към днешна дата си имаме закуска, обяд, следобедна и едно междинно с пресен плод. Правя опити полека-лека да я отбия, та вечер вече пие АМ, а кърма си суче на двете дневни заспивания (само така знае да заспива денем) и рано сутрин, както и нощно време понякога (ако не мине номера само да я вземем на спалнята и да заспи). А бе угодия няма - в началото се борим да кърмим, сега се борим да отбиваме... Laughing Не искам да става твърде стресово и с много рев, иначе ми е най-лесно да я оставя за един уикенд на майка ми. Пък и по-добре да е постепенно, че да не се наложи после и аз да се цедя... Tired

# 12
  • Мнения: 520
Аз още не съм родила, но ви чета и затова ще се запиша, пък може и докато приключи темата да родя и записа няма да е напразен.  Grinning
Теди, много е сладка малката принцеска. Много да ви радва, много да ви слуша и да бъдете най-гордите родители.
  bouquet

# 13
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Аз още не съм родила, но ви чета и затова ще се запиша, пък може и докато приключи темата да родя и записа няма да е напразен.  Grinning
Теди, много е сладка малката принцеска. Много да ви радва, много да ви слуша и да бъдете най-гордите родители.
  bouquet
То наистина наближло - леко раждане  Hug и после при нас, че първите дни вкъщи с бебето  могат да бъдат доста стресиращи, но много хубави.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 909
Скок подскок да се запиша в коледната тема, обожавам дните около Коледа и Нова година , подаръците за муцунка са готови остава само да ги опаковам (но ако някой ми попаде старт за още няма да откажа  Mr. Green)

Поспалане, благодарим ти за труда   bouquet

Теди
, принцеса Ники е много красива и нежна , пожелавам ви в близко време да има бати , който като порастне зорко да я пази   newsm03

Днес направих няколко снимки на муцунка с антенки като за начало  Mr. Green на коледният маскарад

Скрит текст:
     

Общи условия

Активация на акаунт