Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 315
  • София
Прекрасна реклама, Ива, но уверявам те, аз се чувствам нормален човек и с очила. И именно, защото очите са ни само две и са за цял живот, никога няма да си направя лазерна корекция. Защото на света няма нито един лекар, който да ти даде гаранция какво ще се случи с очите ти след тази намеса след 10 години. За съжаление лазерната корекция коригира точката на пречупване, посредством нарязването на ретината, но не лекува късогледството.
То си остава и продължава да променя очната ябълка. Така че, мога да ти пожелая искрено и след 10 години да си "нормална" и без очила, макар да се съмнявам.

# 316
Прекрасна реклама, Ива, но уверявам те, аз се чувствам нормален човек и с очила. И именно, защото очите са ни само две и са за цял живот, никога няма да си направя лазерна корекция. Защото на света няма нито един лекар, който да ти даде гаранция какво ще се случи с очите ти след тази намеса след 10 години. За съжаление лазерната корекция коригира точката на пречупване, посредством нарязването на ретината, но не лекува късогледството.
То си остава и продължава да променя очната ябълка. Така че, мога да ти пожелая искрено и след 10 години да си "нормална" и без очила, макар да се съмнявам.
Напълно си права. Гаранция в медицината няма и ако някой се чувства добре с очила, те не му пречат и не му създават дискомфорт, не е нужно да се подлага на корекция. Познавам очен лекар, който си направи лазерна корекция и такива, които казват, че не биха го направили никога. Въпрос на личен избор и е хубаво, че го има. Само едно уточнение (може би е грешка от бързане) - моделира се роговицата, а не ретината, по никакъв начин не се работи във вътрешността на окото.

# 317
  • София
Разбира се. Но мисля, че стана ясно. Няма да се поправям.

# 318
...Към всички ,които се колебаят за тази интервенция и важна крачка, аз ви съветвам,като човек който страдаше от късогледство от 6ти клас в момента съм на 26години,подарете си най големият подарък,да виждате ,но имайте предвид ,че избора на клиника е много важен!
Важно е качеството на лазера много важен е оператора важен е и инженера ,като цяло избора на екип! Цената на операцията беше 3400лв за двете очи. Не правете компромис със здравето си заради цената,защото имаме само две очи и не си заслужава такъв компромис. Аз лично препоръчвам клиниката доц. Борислав Кючуков резултата е прекрасен отношението на екипа е уникално!
Давам линк към уебстраницата
http://femtolasik-sofia.eu
Първо - имала си късмет. Нещата не са само до цена и избор на място/доктор.
Второ - операцията ти е съвсем отскоро, така че както се казва "не казвай голяма дума".

# 319
Постове, написани по този начин от току що регистрирани потребители с пет мнения (всички еднакви, на тема лазерна корекция), са зле прикрита реклама. Силно се съмнявам, че става въпрос за лично преживяване. Съвсем същите се появяват периодично за конкретни клиники и звучат точно като цитати от сайтовете им.

Общи условия

Активация на акаунт