Не обичам празниците.......

  • 27 369
  • 529
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Не знам защо....Хич не ги обичам...Не ми е лошо настроението, не съм в депресия, нямам проблеми....Просто не ги обичам и толкова...
Защо е така изобщо не разбирам...От дете ги мразя...Родата ми е огромна и не ми е неприятна...
Търчането, паниката, народ на тълпи, всички нахилени и доволни....Казват си един на друг весели празници....Аз не мога....А не съм мрачен човек.....
Толкова години се мъча да се науча да се радвам - не мога бе....Не и по празниците....Хлопа ли ми дъската? Има ли наистина нещо супер фалшиво във всичкото това щастливеене в определени дни от годината?
Не искам да завлека радващите се в своя....безразличен  към мащабните радости свят, а да ме завлекат мен в кефа от цялата тая патардия..... Laughing Laughing Laughing

# 1
  • Мнения: 191
Споко, не ти хлопа дъската .
Аз почти винаги  изпитвам подобни чувства и настроения . Дори по-зле -мразя Коледа и Нова година . Ей така, без  причина . Не зная защо  newsm78 . Просто не чувствам дните като празници  , не ме кефят. А , виж -Велик ден  е единствен  , който чувствам като празник , едно ми  е  широко на душата , щастливо някак  ,  просто  го  обожавам .
У дома са свикнали  с това  ,  не ги  заразязам с тъпото си настроение ,    пък и  аз полагам усилия  да не го показвам.
Единствено  ми допада  да посрещам гости  в тези  дни , когато се  събираме с моите родители .  Тогава забравям  меланхолията и тъпотията .

# 2
  • Мнения: 191
Сега като  прочетох поста ти  повторно  - кои празници не  обичаш по-точно  ? Коледните и Новогодишните  ли  ,  аз така  щото разбрах. Дано съм разбрала правилно , де .

# 3
  • видин
  • Мнения: 358
От сезона е.
И аз не обичам зимата и това се отразява и на празничното ми настроение. Когато ми е студено - не ми е празник.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 217
Ами...предвид това, че предстоят точно те - познала си, пантерке! Wink
Но всъщност имам предвид всички празници, без рождените дни на децата...

# 5
  • Мнения: 191
Ами...предвид това, че предстоят точно те - познала си, пантерке! Wink
Но всъщност имам предвид всички празници, без рождените дни на децата...

Ти не  си  луда  ,  ама  аз сега  като  споделя нещо  ,  ще  ме  обявите за такава ....
Толкова много мразя зима , студ , сняг , зимни празници  и всичко  свързано с тях   , че  категорично  отказах да се  облека  в бяло на свадбения  си  ден  , защото  бялото  нали се сещаш с какво  го свързвам Rolling Eyes .

# 6
  • София
  • Мнения: 12 551
Хлопа ли ми дъската? Има ли наистина нещо супер фалшиво във всичкото това щастливеене в определени дни от годината?

Не ти хлопа дъската.
ДА, определено има много фалшиво в щастливеенето на народа.

Точно преди няколко дни писах по същия повод. Защото ми писна да ме гледат изумено, като кажа, че няма да празнувам никакви Коледи и ми писна да слушам от края на септември за коледния дух.

# 7
  • Мнения: 191
О, Нана , като видях , че си писала  , първата ми  мисъл  беше , че  ще ни  скастриш за постовете  до тук . Признавам  си  ,  приятно ме  изненада .


И тези дни  ще минат ,  щом са  броени ,  ще  отлетят до като се усетим.

# 8
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
О, най-после хейтърска тема за Коледа. Жива да си, GENTIL!
Засега само се записвам да следя, по-късно ще се включа с пост на тема "10 неща, които мразя в Коледа-та". Не празнувам тези празници. Сериозно.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 217
..... и ми писна да слушам от края на септември за коледния дух.
Joy

Саулски, добра е идеята за десетте точки!!!
Ще помисля и аз - хубаво е да има списък Laughing

# 10
  • Мнения: 183
 Laughing  Радвам се на темата.
И аз си мислех, че ми хлопа дъската, поради напълно споделените чувства на дотук постващите.

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 2 217

Тази статия мога да я закача за всеки тип апатично настроение и празник, независимо от повода - рожден ден, имен ден, общите празници, раждането, смъртта, годишнини от всякакъв характер....Не е сериозно това...Поне аз не го приемам така.... Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 208
Аз пък не щастливея фалшиво, а истински съм щастлива от това , че идва Коледа. Украсявам цялата къща с новогодишна украса всички си купуваме подаръци, готвя с удоволствие, идва си детето ми във ваканция и за мен няма по-тайнствен и красив ден в годината от Бъдни вечер Hug. Истински го чакам ,  вярвам в чудеса и всички приготовления ми носят щастие , любов и спокойствие Simple Smile. Весели празници  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 2 217
Аз пък не щастливея фалшиво, а истински съм щастлива от това , че идва Коледа. Украсявам цялата къща с новогодишна украса всички си купуваме подаръци, готвя с удоволствие, идва си детето ми във ваканция и за мен няма по-тайнствен и красив ден в годината от Бъдни вечер Hug. Истински го чакам ,  вярвам в чудеса и всички приготовления ми носят щастие , любов и спокойствие Simple Smile. Весели празници  bouquet

Хм...Ти да не си някое от джудженцата на дядо Коледа.... Laughing
Приятно ми е, че има истински щастливеещи - сигурно детското в теб е живо.....

Общи условия

Активация на акаунт