БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 873 043
  • 1 478
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 1 222
Здравейте,
Моля ви препоръчайте ми кинезитерапевт или рехабилитатор за ЛФК
В АГ болница д-р Щерев ходих. Много съм доволна. Не работят с НЗОК обаче

# 856
  • Мнения: X
zai4eee, благодаря Simple Smile

# 857
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Здравейте,
Моля ви препоръчайте ми кинезитерапевт или рехабилитатор за ЛФК
За дете или възрастен?

# 858
  • Мнения: X
Здравейте,
Моля ви препоръчайте ми кинезитерапевт или рехабилитатор за ЛФК
За дете или възрастен?
За възрастен, ставен проблем, трябва да ми изготвят упражненията по ЛФК

# 859
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Моя ортопед ме пращаше на ул. Гургулят 1. Ако става дума за София. Там има кинезитерапия, но не знам дали приемат всякакви пациенти, бяха свързани с НСА. Трябва да провериш

# 860
  • Мнения: 426

Моля, за препоръки за читав ендокринолог, който се занимава с диабет и работи със ЗК.

Кети Канджикова
Работи в медицински център Здраве и в ДКЦ18.

# 861
  • София
  • Мнения: 438
Моля препоръчайте добър педиатър (за платен преглед) в района на Люлин или съседните квартали. За консултация може и по-далеч, стига да е добър. Искам и да сменя педиатъра по ЗК, така че, приемам и такива препоръки. Благодаря предварително.

# 862
  • София
  • Мнения: 28
Личен лекар - д-р Венцислав Аговски - Студентска поликлиника. Много добър диагностицик, и винаги те изпраща към добър специалист.

Здравейте,

Напълно подкрепям споделените мнения за д-р Аговски. От както живея в гр. София ми е личен лекар и нямам повод да се оплача от него.
Но сега издирвам телефона му - изглежда съм го изгубила при смяна на телефона ми. Flushed Дали бихте могли да ми съдействате? Simple Smile

# 863
  • Мнения: 365
А аз моля за предложения за добър психиатър в София Sad
Здравейте! С две ръце препоръчвам др. Георги Атанасов. След много ходене по мъките и доста препоръки за него, го посетих в медицински център Младост Мед 1. Само  с негова помощ успях да се справя с проблемите си. Ще му бъда вечно благодарна. Ако искате мога да Ви изпратя телефон за контакт на лично съобщение. Хубав и успешен ден!

# 864
  • Мнения: 2 502
Момичета, д-р Петко Карагьозов от болница Токуда има ли частен кабинет и ако да, къде се намира той?

# 865
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Момичета, д-р Петко Карагьозов от болница Токуда има ли частен кабинет и ако да, къде се намира той?

Изглежда, че няма. Ако имейлът му ти върши работа:  p_karagyozov@bitex.bg Би могла да му пишеш и да го питаш.

Успех!

# 866
  • Мнения: 2 502
Момичета, д-р Петко Карагьозов от болница Токуда има ли частен кабинет и ако да, къде се намира той?

Изглежда, че няма. Ако имейлът му ти върши работа:  p_karagyozov@bitex.bg Би могла да му пишеш и да го питаш.

Успех!

Благодаря за включването! Видях му и-мейла, сигурно там ще пиша.

# 867
  • Мнения: 1 288
Привет!
Спешно ми трябва мнение кой гинеколог да избера между д-р Емма Добрева и д-р Евтимова. В Токуда са и двете и само те работят в петък късен следобед (привечер) и в събота, и разбира се има часове за тях,  Очаквам да сподемите мнения, ако сте попадали на тях.
Или пък имате предложение за друг лекар за същия времеви диапазон.
Предварително благодаря!

# 868
  • Мнения: 11
Може ли да препоръчате GP в района на Света Троица и Банишора - 7 ДКЦ, 3-та грдадска, 5-та градска болница, който да приема нови пациенти? Много ми е спешно. Гледах да намеря нещо, но точно за този район не намирам мнения за лекари...Дори да не е точно в тези квартали поне около тях да ми препоръчате някого ?
Благодаря!   

# 869
  • София
  • Мнения: 22
Момичета, прочетох темата, но не откривам препоръка за добър ХИРУРГ за възрастен -за премахване на атером на главата. Някой ако може да помогне ( пуснах отделна тема, но имам само един отговор ) От София съм.

Общи условия

Активация на акаунт