Тривитаминол

  • 200 345
  • 153
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1
Ами не бих казала, че  стана някакво чудо, но определено ми расте по бързо, и има страхотен блясък. Не забелязвам да ми се е сгъстила или да е е станал по дебел косъма, но определено се отразява добре на косата ми. Аз го ползвам от януари, всяка седмица или през седмица. Мисля още малко, и да направя няколко месеца почивка, защото знам, че не е хубаво да се прекалява. Зарибих много колежки и приятелки, и са супер доволни. А как ми се подиграваха в началото... Laughing Laughing

Здравейте и от мен "Тути - Фрути", а бихте ли качили снимки - от преди и след използването на тривитаминола, за да видим какъв наистина е ефекта? Благодаря  Peace

# 136
  • Мнения: 418
Здравейте, от скоро имам регистрация, защото предпочитам да чета отколкото да пиша Embarassed Но не ми даде сърце да пропусна да напиша един коментар тук. Преди може би 3 години се случи нещо ужасно с косата ми, а именно започна са пада супер много,  падаше на кичури направо. Една приятелка ми препоръча маската с тривитаминола и чудото стана. Косата ми спря да пада, а освен това растеше, както никога до тогава. Не мога да се ангажирам с дозировка... до скоро косата ми беше до кръста (благодарение на маската), а маската правя по следния начин: една спринцовка (от по-дебелите) тривитаминол, 1 с.л. кисело мляко, 1 с.л. ракия (може и друг алкохол), 1 бр. жълтък, 1 с.л. мед, 1 с.л. оцет, последните няколко пъти слагах и 1с.л зехтин и на око масло от бадем и жожоба. Стоя с маската по 2 часа и си я правя веднъж в седмицата (срока на тривитаминола след отваряне е 28 дни и гледам да го изразходя целия). След първия път, когато си правя маската, усещам косата си някак по-плътна, освен това косопада намалява и ефекта продължава и след спирането на маската. Аз лично едномесечна терапия с тривитаминол си правя два пъти в годината (есен и пролет). Няма друга такава маска! Проблем с косопада ми се появи и едно лято и понеже нямах възможност да си правя маската, използвах много видове скъпи и не чак толкова ампули против косопад- е никоя не даде този ефект както маската с тривитаминола!

# 137
  • Мнения: 1 718
Здравей , Буб Simple Smile Доколкото разбрах правиш маската два пъти в годината за по един месец ? А през останалото време , през което не правиш маската ефектът запазва ли се ?

# 138
  • Мнения: 418
Здравей , Буб Simple Smile Доколкото разбрах правиш маската два пъти в годината за по един месец ? А през останалото време , през което не правиш маската ефектът запазва ли се ?

Да правя маската два пъти в годината (пролет и есен). Откакто си правя тази маската нямам толкова голям косопад като този, за който споменах, освен сезонния, но мисля че той е нормален. През останалото време косата ми расте доста по-бързо от обикновено. Последния път, когато бях при моята фризьорка тя каза, че е нормално косата да расте около 10 см. годишно, а моята расте много повече.

# 139
  • Мнения: 1 718
Супер !!! Благодаря Simple Smile

# 140
  • Мнения: 228
Здравейте ,аз съм момче и ще си правия маска с Тривитаминол  .понеже ми пада много косата .Реших да правя Тривитаминмол ,рециново масло и зехтин .Но не знам колко време да я ползвам и колко време да почивам ?

# 141
  • Мнения: 1 327
В седмицата веднъж, докато ти свърши шишенцето, след това почивка месец и може пак курс. По супена лъжица слагам аз от всичко, месец и нещо ми излиза единия курс.

# 142
  • Мнения: 3 880
Ако обаче е такъв тип косопад дето си е това мъжкото оплешивяване... не знам дали ще помогне.

# 143
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Започнах да правя маската с рициново масло и малко бадемово масло. Надявам  се да ми намали косопада.

# 144
  • Мнения: 4
Здравейте, използвах тривитаминола 3 пъти в маска. Косата ми порасна, но останах с 3 косъма. Не предполагах, че ще ми се съсипе косата и за сметка на това, че порасна много рядка ми стана. Направо останах без коса. Имате ли съвети какво да правя?

# 145
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз съм много доволна от маската (но и запонах да пия витамини за коса, както и да ползвам професионална козметика).
Вероятно правиш нещо не както трябва, ефекта от маската трябва да е сгъстяване на косата... колко време стоиш с маската? Отмиваш ли я добре? Аз слагам и по няколко капки етерични масла, както и малко от стимуланта за коса на Икаров.

# 146
  • Мнения: 1
Аз съм много доволна от тривитаминола! От години го ползвам ,като последно време изобщо не съм постоянна, слагам ,когато се сетя, при това аз слагам на косата само тривитаминол, не обичам разни "бъркочи" с други неща по главата си. Винаги съм си спирала косопада с него, а косата расте като бясна:) Не мисля че при някои момичета капенето на косата се провокира от  тривитаминола, но и не споря. Аз лично съм много доволна!

По колко пъти е нормално да се ползва само тривитаминол и в какво количество?

# 147
  • Мнения: 130
Аз също съм много доволна от него. Винаги есента, когато ми пада косата, си слагам от него, а тя е гъста и като започне да пада - пада с шепи. Има доста рецепти в които, можеш да го смесиш с нещо. Аз лично си го купувах от Зоомагазин, който и да е - около 8 лева е. На две седмици веднъж си мажа косата с него, най-вече корени и дължини. То е доста мазно и стига за бая време. Не съм имала проблеми от него. Напротив - косата ми ставаше, бляскава, мека и не падаше. От шампоана с тривитаминол, обаче ми излезе пърхут, сърбеж и белене на скалпа - беше ужас.
Задължително, правете тест за алергия преди подобни "козметики", особено ако имате чувствителен скалп, защото някой път става обратен ефект!!!!

# 148
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Аз също съм много доволна от него. Винаги есента, когато ми пада косата, си слагам от него, а тя е гъста и като започне да пада - пада с шепи. Има доста рецепти в които, можеш да го смесиш с нещо. Аз лично си го купувах от Зоомагазин, който и да е - около 8 лева е. На две седмици веднъж си мажа косата с него, най-вече корени и дължини. То е доста мазно и стига за бая време. Не съм имала проблеми от него. Напротив - косата ми ставаше, бляскава, мека и не падаше. От шампоана с тривитаминол, обаче ми излезе пърхут, сърбеж и белене на скалпа - беше ужас.
Задължително, правете тест за алергия преди подобни "козметики", особено ако имате чувствителен скалп, защото някой път става обратен ефект!!!!

а на самия тривитаминол, който купуваш пише ли как се ползва?

# 149
  • Мнения: 130
Да, но само за животни.
За маски за коса по-добре се разтърси из интернет, има хиляди в зависимост какво искаш да постигнеш

Общи условия

Активация на акаунт