Евтините неща, от които сме доволни - 15

  • 64 131
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 370
Не съм сигурна до колко са козметични, но искам да похваля сапуните и мокрите кърпички на Бочко. Очарована съм от тях  Simple Smile

# 676
  • София
  • Мнения: 559
А аз от млякото за тяло на Бочко със зехтин. Ползвам го за почистване на грим. Всичко друго ми люти на очите и си мислех, че тампоните за почистване са ми много груби... с Бочко се родих направо Simple Smile

# 677
  • Мнения: 36
И аз обожавам всичко на Бочко Party

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Twisted Evil Завид!!! В Пловдив си нямаме такъв магазин. Имам ходене в Сф, но за съжаление по болници и няма да ми е до мгазини  Sunglasses Но пък и аз искам  Crazy
 Peace Желаещи да ми изпратят кремче, ще се разберем  Mr. Green

+1 Peace Дали няма в тая новата дрогерия Лили в Тракия newsm78

fakeangel,ей...отвори ни работа сега Mr. Green Peace

И аз желаеща за кремчето Simple Smile Но и аз съм от Пловдив. Разгледах им онлайн магазина, но не го намерих там Sad

# 679
  • София
  • Мнения: 22 735
Доста положителни отзиви има за продуктите на "Бочко"
Интересува ме крема на "Бочко", слънцезащитен, фактор 50 - добър ли е и мазна ли стои кожата след нанасяне или попива?
Моля, който го е ползвал, да сподели.
Благодаря предварително!  Simple Smile  bouquet

Последна редакция: сб, 09 фев 2013, 15:33 от nikolinanik

# 680
  • Мнения: 1 306
Някой, случайно да има мнение за това:
Nivea Body Oil newsm78

# 681
  • Мнения: 32
Twisted Evil Завид!!! В Пловдив си нямаме такъв магазин. Имам ходене в Сф, но за съжаление по болници и няма да ми е до мгазини  Sunglasses Но пък и аз искам  Crazy
 Peace Желаещи да ми изпратят кремче, ще се разберем  Mr. Green

+1 Peace Дали няма в тая новата дрогерия Лили в Тракия newsm78

fakeangel,ей...отвори ни работа сега Mr. Green Peace

хахахаха, то и аз си отворих работа, като ми свърши, ще трябва някой да ми го праща от бг по пощата

# 682
  • Исландия
  • Мнения: 60
Винаги имам в къщи лосиона против пърхот на Евтерпа. Доволна съм от него. Появи ми се пърхут от един балсам за коса и това лосионче оправи положението   Blush
Скрит текст:

# 683
  • Мнения: 1 819
Доста положителни отзиви има за продуктите на "Бочко"
Интересува ме крема на "Бочко", слънцезащитен, фактор 50 - добър ли е и мазна ли стои кожата след нанасяне или попива?
Моля, който го е ползвал, да сподели.
Благодаря предварително!  Simple Smile  bouquet
Ползвах този крем миналото лято заради високия фактор,чудесен е според мен.Кожата ми е смесена,попива добре и е добра основа за грим Peace

# 684
  • Варна
  • Мнения: 1 749
От продуктите на "Бочко" мога да кажа,че съм много доволна от течната крем пудра.Осебено лятото ми върши чудесна работа Peace

# 685
  • Мнения: 51
аз също съм много доволна от течната пудра и крема фактор 50 на Бочко  Simple Smile

# 686
  • Мнения: 95
аз също съм много доволна от течната пудра и крема фактор 50 на Бочко  Simple Smile
Аз също похвалвам всичко на Бочко с две ръце  Peace . Бях хвърлила око на течната пудра... ама за какво я ползвате?! newsm78 Аз не се сетих за приложение и за това я подминах...

# 687
  • Варна
  • Мнения: 1 749
аз също съм много доволна от течната пудра и крема фактор 50 на Бочко  Simple Smile
Аз също похвалвам всичко на Бочко с две ръце  Peace . Бях хвърлила око на течната пудра... ама за какво я ползвате?! newsm78 Аз не се сетих за приложение и за това я подминах...
Аз я слагам подмишниците и лятото отвътрешната страна на бедрата ,понякога и след епилация на епилирана зона! Peace

# 688
  • Мнения: 95
аз също съм много доволна от течната пудра и крема фактор 50 на Бочко  Simple Smile
Аз също похвалвам всичко на Бочко с две ръце  Peace . Бях хвърлила око на течната пудра... ама за какво я ползвате?! newsm78 Аз не се сетих за приложение и за това я подминах...
Аз я слагам подмишниците и лятото отвътрешната страна на бедрата ,понякога и след епилация на епилирана зона! Peace
За лятото- ок, ама за след епилацията защо? какво действие има?

# 689
  • София
  • Мнения: 4 751
Някой, случайно да има мнение за това:
Nivea Body Oil newsm78


Аз го харесвам много, както и лосиона за тяло със същата опаковка.
Олиото се нанася на още влажна след баня кожа, за да попие добре и прави кожата много мека и не дразни. Ароматът е също много хубав според мен Peace

Общи условия

Активация на акаунт