Евтините неща, от които сме доволни - 15

  • 64 122
  • 725
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 558
Аз все по-рядко ползвам преса. Толкова време я чаках да порасне и сега ми е съвестно да я тормозя излишно Simple Smile
В началото на темата прочетох за шампоан-оцветителите Marion, от които сте доволни. Аз не съм си боядисвала никога косата,  защото въобще не ми се робува на това. С шампоан-оцветителя както с боята ли е- след 2 седмици супер грозно ли се виждат корените и трябва ли да започна постоянно да се боядисвам, след като съм започнала веднъж, или бързо се отмива цветът от цялата коса и не си личи толкова разликата? Изтощава ли косата? 

Последна редакция: чт, 17 яну 2013, 17:17 от Радостна

# 346
  • Сливен
  • Мнения: 4 047
здравейте момичета искам да похваля серията на Balea cell energy http://www.dm.de/cms/servlet/linkableblob/de_homepage/240220/dat … g?v=1357575982000 и да се оплача от сухия щампоан на саяс за мазна коса http://befit.bg/eshop/en/SYOSS-СУХ-ШАМПОАН-ПРОТИВ-ОМАЗНЯВАНЕ-200-МЛ.240700 ,никакъв ефект.За сравнение преди това използвах на шаума-никакви оплаквания.

# 347
  • Мнения: 1
Blackpearl видях, благодаря  Hug То май беше по-добре да си взема на арома крем Laughing

# 348
  • Мнения: 1 110
Няколко неща, които избрах за подарък след като чух положителни отзиви. Дневен и околоочен крем

 

и един лосион за лице

# 349
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
За сухия шампоан на Саяс единствено положителен коментар съм чела за синия вид.

Аз съм доволна от пигментите и базата на Есенс

# 350
  • Мнения: 318
Днес се сдобих с масло за тяло на Афродита  http://ventoni.com/bg/product.php?title=%D0%9C%D0%B0%D1%81%D0%BB … ody&id=654854  има страхотен аромат, но бях учудена, че според опаковката трябва  да е масло за тяло, но когато го отворих ми напомни по-скоро лосион. Овлажнява добре и ароматът се запазва на кожата също доста време, но според мен е по-подходящ за пролетта отколкото за зимата.
 Също така най-сетне реших да пробвам и гела за лице на Билка с краставица и пъпеш и след всичките изказани мнения очаквах наистина да не изсушава кожата, но дори при моята нормална, склонна към омазняване кожа има леко опъване и без крем няма как да мине Simple Smile

# 351
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
За маслата за тяло на Афродита - лятото си взех този с манго, използвах го най вече на морето и след това. Хареса ми и като аромат, и като действие върху кожата ми. В момента имам с кокос - също много хубав аромат. Съдържанието не е много хубаво обаче- има 5 парабени и сигурно останалите съставки не са много хубави...

Гела за лице на Билка го имам от доста време (и аз си го взех по препоръки във форума), но много рядко го използвам, тъй като имам доста неща за почистване на лице. И при мен има опъване на кожата след измиване.

# 352
  • София
  • Мнения: 1 914

И аз ги гледам тези пигменти от известно време. Моля да дадеш мнение като пробваш на нокти.

# 353
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Предложете боя за коса?
Да покрива добре побелели коси.

# 354
  • Мнения: 1 009
Аз все по-рядко ползвам преса. Толкова време я чаках да порасне и сега ми е съвестно да я тормозя излишно Simple Smile
В началото на темата прочетох за шампоан-оцветителите Marion, от които сте доволни. Аз не съм си боядисвала никога косата,  защото въобще не ми се робува на това. С шампоан-оцветителя както с боята ли е- след 2 седмици супер грозно ли се виждат корените и трябва ли да започна постоянно да се боядисвам, след като съм започнала веднъж, или бързо се отмива цветът от цялата коса и не си личи толкова разликата? Изтощава ли косата? 

Изобщо няма разлика в корените, както сама си писала бързо се отмива и изобщо не може да се стигне до разлика в корена. Оцветителя на Марион е идеален за проба. На мен също не ми се занимава с боядисване, разлики в корена и т.н и за това използвам тях, предимството им е, че се нанасят лесно, защото са точно като шампоан, пени се и в същото време оцветява. Неудобството е, че трябва да се ползва по-често и изсушава косата, но ако се ползват балсами, маски, това помага.

# 355
  • Мнения: 406
Препоръчвам ти боя за коса  Garnier Color sensation. Аз нямам бели коси, но я ползвам, защото не ми изтощава косата. А майка ми я ползва защото й покрива префектно белите коси и е трайна.

# 356
  • Мнения: 2 820
Предложете боя за коса?
Да покрива добре побелели коси.

Перла колор на Ойстер. Имам доста коса за покриване и откакто я открих съм вече с нея. Гарниера също става, но последните пъти започна доста да ми изсушава косата и затова взех да се оглеждам за друга.

# 357
  • Мнения: 17
За сухия шампоан на Саяс единствено положителен коментар съм чела за синия вид.

Аз съм доволна от пигментите и базата на Есенс

  А базата става ли и за сенки или е само за пигменти?

# 358
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
За сухия шампоан на Саяс единствено положителен коментар съм чела за синия вид.

Аз съм доволна от пигментите и базата на Есенс

  А базата става ли и за сенки или е само за пигменти?

Аз я ползвам за всичко, не само за пигменти  Peace

# 359
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Здравейте  Hug
Препоръчайте ми скраб за лице, кожата ми е смесена, но сега е доста суха на бузите и челото.

Общи условия

Активация на акаунт