Еднояйчни близнаци в 7г.с.

  • 1 756
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте мили мами на близнаци!Днес разбрах че може би ще съм една от вас.Докторката ми каза че имам едно ембрионче със сърдечна дейност и още едно жълтъчно мехурче.Обясни ми че е нормално едното да е по голямо от другото и че след около две седмици би трябвало да се види и другото сърчице.Каза ми че щом има жълтъчно мехурче значи най вероятно ще се развие,но аз съм малко притеснена.При вас как беше?едновременно ли се видяха сърчицата?Благодаря предварително за отгоеорите! Simple Smile

# 1
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Мого зависи от апаратурата и от човека зад нея. При мен с коремен се видя едно сърчице и втори плоден сак. Лекарката изрази съмнение че е кухо яйце, но реши да го огледа и с вагинален. Там вече се видя и второто сърчице това стана около 7 г.с. По-малкото вървеше със седмица назад през цялата бременност.

# 2
  • Мнения: 25
Благодаря ти много за отговора!при мен работата е там че моите точици са в един плоден сак.Гледа ме с коремен и се видя ембрион със сърчице и още едно жълтъчно мехурче.

# 3
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Не съм запозната как точно се развиват нещата в един плоден сак. Моите бяха два а при раждането доки ми каза че били в един мехур двете бебета (тогава се появи дилемата дали са еднояйчни, до тогава ги водеха двуяйчни).

# 4
  • Мнения: 55
Близнаци ли ще имаш ?

# 5
  • Мнения: 25
За съжаление не!На последния преглед другото просто не се видя. Sad

# 6
  • Мнения: 55
Съжалявам, но и едното бебче е голямо щастие така че не се натъжавай!  Wink Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!

# 7
  • Мнения: 25
Благодаря!Дай боже другия път да ни се усмихне късмета и да бъдем едни от вас.
 Simple Smile




















Общи условия

Активация на акаунт