Витилиго

  • 224 278
  • 906
  •   1
Отговори
# 810
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Това Гинко Билоба го дават за нарушено мозъчно оросяване и при намалена памет ,явно 6те ставаме доста паметливи ,намерих си дражета по 60 милиграма като изпия и от това три четири опаковки може и в парламента да вляза.

Посмях се с теб! Мерси!  Wink
desi_mama, колко мл. е Елидел-а? Дано петънцето да се е пигментирало от него!  Peace Hug

# 811
  • Русе
  • Мнения: 4 774
 За Elidela - в момента не мога да кажа точно, защото малкия е при баба си (за стачката) и кремчето е с него, но мисля че е 15 или 20 ml. Мерси за моралната подкрепа, дано наистина е от него

# 812
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Деси, много ти благодаря!  Hug
Мале, то много малко било, бе... #Crazy То аз сигурно за една седмица ще го свърша.  Crazy

# 813
  • Мнения: 122
Елинел, не се безспокой, нищо лошо няма да се случи- ти вземай по 1 таблетка 3 пъти на ден( 3 х 40 прави 120) Точно толкова е необходимата дневна доза Гингко.  Там където живея имаме много дървета Гингко, имат красиви листа, а късно есента дават и плодове, които за съжаление са много смрадливи #Cussing out Но наблюдавам китайците, че ги събират да си правят разни лекарства... Гингкото ( не Гинко) е много полезно не само за кръвообращението, паметта, но и против депресия,  подобрява мъжкото сексуално здраве, забавя процеса на развитие на алцхаймер, облекчава артрити, помага на оздравителния процес при кожни болести, мощен антиоксидант и .н. С една дума - и за душата и за тялото е Гингкото. Самото дърво едно от най- старите оцеляли растителни видове ( не знам от коя ера...) newsm78

# 814
  • Мнения: 918
Мда, аз питам за дървото, защото нали според Ванга, всяко растение помага, там където вирее. Щом го има и в Бг, още по-добре Wink

# 815
Мерси успокои ме Simple Smile сега ще стана умна и здрава хахахахаха ако успея да изляза от тоалетната де...............има странични ефекти вярвай ми  Joy Embarassed

# 816
  • Мнения: 122
Елинел, изглежда че това Гингко влияе на всеки различно Rolling Eyes Мен не ми разстройва стомаха, макар че бих искала малко Joy Joy Joy Но което със сигурност се случва от него е, че ми успокои нервите и подобри сънят bowuu нещо от което също имах нужда Hug

# 817
Елинел, изглежда че това Гингко влияе на всеки различно Rolling Eyes Мен не ми разстройва стомаха, макар че бих искала малко Joy Joy Joy Но което със сигурност се случва от него е, че ми успокои нервите и подобри сънят bowuu нещо от което също имах нужда Hug


Аааа не няма да издържа още дълго .Чувствам се наистина по добре но..........не и стомаха ми честно ужасно е а аз по цял ден съм на работа и никак не е удобно. Май ще търся на друга фирма Гинко

# 818
  • Мнения: 122
Елинел, блазе ти!!! Шегувам се разбира се Laughing Съжалявам, че така ти се е отразило на стомаха, но наистина не е лоша идеята да опиташ Гингко от друга фирма , възможно е това да не е било сяхранявано правилно, или да има някакво замърсяване. Питай дали някой друг има такива странични ефекти от употребата му newsm78 Но да мислим " всяко зло - за добро" поне си се попрочистила... Joy ХАйде, успех Hug

# 819
да ви кажа от една седмица взимам Гинко наистина стомаха не6то понаболява ,но може и да е от друго ,например и от нередовен секс,знае ли човек,поне ше поумнеем малко .

# 820
  • Мнения: 19
Здравейте и от мен отново!
 Бях ви писала преди време за това , че почвам с билките и мехлемите на д-р Порязов.
Сега ви пиша за ефекта от тях- имах силно главоболие  в първите седмици, и много пъпки ,не знам дали е от тях ,но една приятелка каза , че понеже билките ми изчистват организма от всички шлаки, явно при мен тези"шлаки" избиха по лицето.Е,сега нещата малко се поуспокоиха!
Кожата където са петната леко порозовя,но като че ли самата кожа стана малко по-суха -особенно на ръцете и краката! Трябва да подчертая,че къде от мързел  Embarassedкъде от  умора  #Crazyпонякога не съм си правила билките или не съм си мазала петната!Но съм решила че този път поне една година ще правя само неговото лечение, макар ,че след като прочетох какво ново сте изписали, може да си взема и аз това гингко да пия !
Уф, дано вече нещо тръгне в правилната посока!Успех и на вас приятели! Hug  bouquet

# 821
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Елинел, я кажи на коя фирма е твоето Гингко, че да не си го купувам.  Laughing
тошкович, как ти се отразява на теб Гингко?  Wink
Мислите ли, че без предписание и преглед при лекар, мога и аз да си купя и да започна да приемам  Гингко? Мисля да купя и Елидела и да пробвам с двата продукта едновременно.

# 822
за 15 дена е опаковката след като изпия 6те ви пишя как ми се отразява ,но за сега и аз незнам ,Гинко форс е по 60 милиграма са хапчетата а пък за предписание да ви кажа сам си ги предписах .

# 823
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
а пък за предписание да ви кажа сам си ги предписах .

 Laughing То и аз така ще постъпя май.  Mr. Green А, иначе проблеми с корема, имаш ли?  Laughing

# 824
  • Мнения: 122
Аз никакви проблеми със стомаха от гингкото нямам, моъе би това коетоо сте намеили да не е качествено или застояло newsm78Много мои познати го ползват( по различни от моите причини) и никакво оплакване нямат. Опитайте се да го намерите от реномирано място, защото това, което осе случва, предполагам е, че не се търси много, хората не знаят много за него и просто застоява!!!! Пожелавам ви да намерите с добро качество и никакви оплаквания да не получавате.
Toshkovich, тази Таня от "розали" списанието отговори ли ти какво Гингко точно и е изписала професорката дерматоложка за нейното витилиго?

Общи условия

Активация на акаунт