Къде спят децата ви?

  • 6 086
  • 174
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 390
в собствено легло, в нашата стая

# 31
  • Мнения: 111
спи в неговото легло но по-някога идва при нас особено като е болничак Simple Smile

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 179
Моята дъщеря спи от 7месечна в собствена стая. Много е удобно и за нея и за нас!

# 33
  • Мнения: 3 611
На собствено легло в нашата стая.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Спи от както се е родила на спалнята. Незнам как ще я отучим, но ще видим зор.
и ние сме така Rolling Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 6 743
И аз имам неистово желание да си гушкам децата, но явно те си имат собствено мнение  Laughing
Понякога гушвам малкия за да го приспя , ей така от мерак да го гушна, но той не и не  Naughty .Заспива си сам в креватчето си!
Големият също винаги си е спал в детското легло.Сега си има стая в която спи.Зимата за да не топлим 3-та стая спи в хола, но пак отделно от нас.
Би било много хубвао да имаме голям апартамент или къще където всяко дете да си има собствена стая, но .... друг път. Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 3 679
Спи си в нейна стая все още в кошарата.

# 37
  • Мнения: 205
спи в кошарата на 1г. и 6м.. вземали сме го при нас не може да заспи

# 38
  • София
  • Мнения: 2 958
Заспива и спи  в неговото си  легло - при нас в спалнята.Засега.Още малко и ще преместим креватчето при барт му - в отделна стая.
Докато го кърмех ,много често спеше в нашето легло.После си свикна да спи сам.Сега ,когато се налага, също го взимам при нас,но само докато се унесе в сън.Даже на него самия не му е удобно и си иска в неговото .

# 39
  • София
  • Мнения: 10 825
Спи в неговото си легло, в нашата стая. Докато го кърмех нощем, се е случвало да остава в нашето легло и по цяла нощ, но не много често.
Мислех си, че до тази възраст вече ще сме го преместили в отделна стая, но тъй като все още се буди нощем, а детската е на другия край на апартамента, на таткото хич не му се ще да търчи нощем напред-назад за да дундурка бебе. Надявам се, все пак до няколко месеца да го отделим.

# 40
  • Мнения: 2 910
Спи в собственото си легло в нашата стая. Няколко пъти съм се опитвала, когато и избиват зъби или е много кисела да я гушна при мен на спалнята, но там постоянно се върти и не става.

# 41
  • Мнения: 88
Баткото си спи в отделна стая ,и то отдавна.Буди ме само ако има нещо.Бебо си спи в лелото си ,но при нас.Много рядко се случва да го взема при нас на спалнята,това са единични случаи.Честно казано както ги научиш децата."Всяка жаба да си знае гьола" newsm26

# 42
  • София
  • Мнения: 270
Рай! Спим по цяла нощ!

Ако нямахме детска стая, щяхме да се преместим с мъжа ми да спим в хола. Много съм против да се спи заедно в една стая, пък в едно легло - абсурд!


Цитат
Да, и аз бях много против. И още съм, ама.... smile3518

# 43
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Болна тема.. спи при нас... нещата стават все по-зле, защото като бебе до към 6 мес. заспиваше сам в неговото си легло, но после започнаха зъбите и аз го приютявах чат пат при нас. Последната атака на кътниците завърши с трайно настаняване в нашата спалня. Confused И на мен ми е приятно да се гушкаме, но осъзнавам, че може би не е правилна и хубава таз' работа.
Затова, моля, споделете, как сега да го изкарам от нашето легло, да си заспива в неговото и най-вече през нощта да си остава там? Благодаря предварително!

# 44
Дъщеря ни е на 2 год и 2 месеца. Спи в нейното си легло, в нашата стая. Приспивам я обаче на спалнята, след което я пренасям в нейното си легло (ако междувременно и аз не заспя, което вече почти всеки път се случва). Напоследък обаче (последния месец) ако се събуди през нощта и види, че не е на спалнята почва да вика "Мамииии", или направо си слиза от леглото и се качва на спалнята при нас....изобщо не иска вече да спи в леглото си.

Общи условия

Активация на акаунт