Списание Грация - 4

  • 67 539
  • 744
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 70
СПИСАНИЕ ГРАЦИЯ


Стара тема

Вместо запис отговорете на въпроса Какви подаръците предпочитате да има в списанието?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Козметични подаръци искам аз, тези чанти са омръзнали на всички.  Laughing

# 2
  • Мнения: 35 962
искам козметични, но пропускам пудрата - имам бронзиращи продукти за цял отбор скандиванци, желаещи да станат на блестящи шоколадчета  Whistling

# 3
  • Мнения: 812
Aз ще пропусна пудрата и спиралите,чантата също не ми хареса.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Какви подаръци предпочитате да има в списанието?
Козметични  Heart Eyes

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
искам козметични, но пропускам пудрата - имам бронзиращи продукти за цял отбор скандиванци, желаещи да станат на блестящи шоколадчета  Whistling

Аз все още не съм я намерила, но се чудя дали ще ми е добре за руж, защото иначе няма да я ползвам за друго. Crazy Притеснява ме и факта, че е прахообразна и ще свърши много бавно. Tired

# 6
  • Мнения: 35 962
може да е 8 лв., но за мен не си струва - продукт, който се ползва безкрайно дълго, но е прахообразен - не може да се сложи в чанта или трябва много да се пази - не ми е уютно да робувам на вещи; такъв тип продукт взимам и за почивка, особено за море, но винаги ще предпочета компактен - за тази цена Есенс, Катрис и подобни фирми ще изкарат нови летни колекци - 100% по-скоро произведени от нея и ще си дам 8те лева с кеф в началото ня лятото

# 7
  • Мнения: 4 864
И аз чакам нещо по-грабващо Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 70
И аз предпочитам козметични, но пудрата ще я пропусна.
Взех си спиралата и много ми хареса.. бих си я купила и в реален размер.
Чантите са ми масовки и не се представям да изляза с такава по улиците при положение, че доста често виждам жени с такива.
Някой несесер бих забърсала, ако ми допадне Simple Smile)))

# 9
  • Мнения: 2 562
И аз предпочитам подарък козметични продукти Peace Ако може да са в реален размер още по-добре Flutter Не харесвам минитата...Пудрата я пропуснах,спиралата травъл сайз-също...Чакам нов продукт който да ме грабне на секундата Grinning

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Предпочитам козметични подаръци Simple Smile
Взех спиралата от ОМВ на гарата - за Варна говоря. Не съм сигурна дали ми харесва и май ще се върна на Екстаз Simple Smile

# 11
  • Мнения: 160
Спиралата хич не е лоша, сега я пробвах самостоятелно(не върху друга както вчера). Харесва ми, но честно казано 50лв няма да дам за нея(или там колкото струва)...Ефектът е като с Лореал архитект, от която съм изключително доволна, за тези пари е супер.
И аз предпочитам повече козметични продукти. Пудрата ми се струва оранжева някакси и не ми се рискува да я купувам и после да я изхвърля....много мразя да хвърлям козметика...

# 12
  • Мнения: 2 689
И аз предпочитам козметични. От чантите съм купувала само едно розово сакче, което си ползвам. Пропуснах пудрата и спиралата. Няма смисъл да трупам продукти.  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 0
Предпочитам козметика. Но пудрата я пропускам - първо ми изглежда оранжева, второ неизвестна за мен марка. От спиралата пък имам още една неотворена от миналия път, когато я пуснаха. Да не кажа, че малко ме е яд, че се запасих, защото на моите мигли не е нищо особено.

Чакам да ме изненадат приятно по нататък през годината  Grinning

# 14
  • Мнения: X
И аз предпочитам козметични продукти!Ако може да повторят октомврийския брой със крема на Декльор Heart Eyes....Чанта не бих си купила,но тези детски куфарчета във следващия брой със сигурност ще купя един!

Общи условия

Активация на акаунт