Хипокси терапия

  • 12 758
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Момичетата, моля, ако някоя от вас  има впечатление за този метод, нека  даде мнение.
В момента чета в сайта им, рекламата е много добра, всичко звучи прекрасно.Но цената е повече от атрактивна! #Crazy
Затова събирам мнения от хора, ползвали този метод на оформяне на тялото.
Предварително благодаря!
  bouquet

# 1
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Да, права си, рекламата им е повече от атрактивна!
Само в техният сайт обаче!
Аз не съм доволна- преди 2- 3 месеца правих и това, и бих го определила като най- несполучливото ми вложение в посока подобряване вида на тялото!
Не бих повторила, още по- малко препоръчала!

# 2
  • Мнения: 10
Много се надявах да чуя друго....
Ходих до студиото за разговор- естествено, трябва да се комбинира с хранителен режим и спорт.Тъй като това последното го практикувам без ефект, реших че малко помощ още  няма да е излишна.
Но цената, цената не мога да преодолея Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 278
Абсолютно никакъв ефект нямаше при мен!

# 4
  • Мнения: 2
Изкарах целия курс преди 3-4 години.Исках да сваля 4-5 килограма,но със стегнат ефект:)
Представлява направо казано кардио фитнес в гумен костюм - нищо повече.Имаше и други с това впечатление,но като си дал пари - караш докрай
Mr. Green

# 5
  • Мнения: 330
Аз ходих преди две година - започнах 45 дни след раждането. За отслабване нямаше ефект категорично, но имаше добър ефект върху кожата като стягане и заглаждане.
Предвид обаче, че го правих както казах 45 дни след раждането и през това време носех и колан и си вървяха и естествените процеси на възстановяване, а се бях върнала и на работа, не мога да съм сигурна, че добрият ефект се дължи само на Хипоксито.
Цената тогава беше 1200 лева.

# 6
  • Мнения: 0
Аз от месец и половина ходя на Хипокси,спазвам си режима и доста свалих,и кожата ми се поизглади значително. Но наистина има и недоволни,обаче аз съм си доволна и продължавам. За месец съм минус 6 см от обиколката на ханша,това ако не е добре здраве му кажи. Може би е индивидуално,при мен се получава.

# 7
  • Мнения: 336
Здравейте!
И аз и моя приятелка ходихме на хипокси - И РЕЗУЛТАТЪТ Е НУЛЕВ, ДАЖЕ НАПРОТИВ ПРИ СПАЗВАНЕ НА РЕЖИМА ИМ НА ХРАНЕНЕ, АЗ ЛИЧНО СИ ТРЪГНАХ С ПЛЮС 1 КГ.  #Cussing out
Разбира се като попиташ, защо няма ефект - отговора е един и същ за всички - сигурно нещо не сте спазвали хранителния режим.
Това е пълна глупост. В студиото се запознах с още 2 жени, които ходиха, за да си изразходват посещенията, които са си платили. Още на втория път като отидох, в съблекалните една жена ми каза, ако не си платила още, тръгвай си, няма никакъв ефект.
Не си хвърляйте парите на вятъра. За тези пари, ако си купите бягаща пътечка или крос тренажор в къщи, ще се стегнете и ще свалите повече, ако тренирате три пъти в седмица по 1 час.

# 8
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
Вдигам темата. Някой с по-скорошни впечатления от хипокси да сподели? Simple Smile

# 9
  • Мнения: 21
Изобщо не действа. Предплатих си процедурите, но след като се разочаровах дори и не отидох да си довърша курса.

# 10
  • Мнения: X
Здравейте,
Аз съм изпробвала метода и при мен имаше резултат - намаляване на обиколките.
Не беше голям, но имаше.
Останах доволна.
И сега пак съм си взела карта, защото няколко месеца бях спряла всякакъв спорт поради една травма и това си каза думата в увеличаване на обиколкоките, за мое съжаление.
Но наистина хипокси има резултат; при всеки сантиметрите, които се намаляват са различни.
Важно е да спазваш хранителен режим не само по време на тренировките, а по принцип за постоянно.. Но човек се изкушава ...

# 11
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
Aз също ходя на Хипокси и има резултати и при мен. Само че аз имах доста прекъсвания и не можах да сваля оптимално обиколки. Имам още 2 тренировки и след тях ще тегля чертата.

# 12
  • Мнения: 5
Здравейте!
И аз и моя приятелка ходихме на хипокси - И РЕЗУЛТАТЪТ Е НУЛЕВ, ДАЖЕ НАПРОТИВ ПРИ СПАЗВАНЕ НА РЕЖИМА ИМ НА ХРАНЕНЕ, АЗ ЛИЧНО СИ ТРЪГНАХ С ПЛЮС 1 КГ.  #Cussing out
Разбира се като попиташ, защо няма ефект - отговора е един и същ за всички - сигурно нещо не сте спазвали хранителния режим.
Това е пълна глупост. В студиото се запознах с още 2 жени, които ходиха, за да си изразходват посещенията, които са си платили. Още на втория път като отидох, в съблекалните една жена ми каза, ако не си платила още, тръгвай си, няма никакъв ефект.
Не си хвърляйте парите на вятъра. За тези пари, ако си купите бягаща пътечка или крос тренажор в къщи, ще се стегнете и ще свалите повече, ако тренирате три пъти в седмица по 1 час.

Здравейте и от мен. Аз мисля, че госпожата или не е ходила на хипокси или лъже, че е спазвала съветите на инструктора. Ама хора всякакви. Няма метод на тоя свят дето да е световно доказан и да не работи. Ама при всички е важно и как живееш. И на фитнес да ходиш, може да отслабнеш, и на плуване и на каквото се сетите. Подразни ме коментара, защото аз ползвам хипокси и при мен има доста добър ефект и то най-вече траен и там където ходя има доста известни и интелигентни хора, някои заможни, а други не чак толкова и не видях някой да се оплаква, чак толкова. Ама то няма и за какво. То хипоксито си работи, въпроса е през другото време къде си, щото ако си в баничарници и сладкарници, няма как да стане. Този метод не може да направи, така че магарето да стане кон, но може да помогне. При него има целенасочен ефект, отслабваш от места, на които иначе за да постигнеш резултат дори и да си сериозен ще ти трябват месеци, а може и никога да не стане. Опитвали ли сте се да махнете целулита или да стегнете дупето, ако да значи знаете за какво става въпрос, ама не от 100 да станеш 90 кила, а ако си 50 да свалиш на 47. Е няма такъв зор. При мен от 48 килограма само за месец станах 43,7, умрях от кеф. Свалих сантиметри на места дето не мърдах с години. Не че кой знае колко съм отслабнала, но просто тялото ми се промени. Целулита намаля доста, а кожата ми стана като супер гладка. Ходила съм и на други антицелулитни процедури, но освен посинявания и болки, кой знае какъв ефект нямаше. Сега ходя на поддържащи процедури и ми излиза без пари поддръжката. Аз лично мисля да си ходя още доста време на хипокси, кой каквото ще да ми говори. Има и нещо друго де, според мен има значение и в кой център ходиш, защото може би не на всякъде работят добре. При мен много се постараха. Без да звучи нескромно на мен парите не ми бяха фактор и гледах къде ми е по близко, но май извадих късмет.

# 13
  • Мнения: 336
Здравейте!
И аз и моя приятелка ходихме на хипокси - И РЕЗУЛТАТЪТ Е НУЛЕВ, ДАЖЕ НАПРОТИВ ПРИ СПАЗВАНЕ НА РЕЖИМА ИМ НА ХРАНЕНЕ, АЗ ЛИЧНО СИ ТРЪГНАХ С ПЛЮС 1 КГ.  #Cussing out
Разбира се като попиташ, защо няма ефект - отговора е един и същ за всички - сигурно нещо не сте спазвали хранителния режим.
Това е пълна глупост. В студиото се запознах с още 2 жени, които ходиха, за да си изразходват посещенията, които са си платили. Още на втория път като отидох, в съблекалните една жена ми каза, ако не си платила още, тръгвай си, няма никакъв ефект.
Не си хвърляйте парите на вятъра. За тези пари, ако си купите бягаща пътечка или крос тренажор в къщи, ще се стегнете и ще свалите повече, ако тренирате три пъти в седмица по 1 час.

Здравейте и от мен. Аз мисля, че госпожата или не е ходила на хипокси или лъже, че е спазвала съветите на инструктора. Ама хора всякакви. Няма метод на тоя свят дето да е световно доказан и да не работи. Ама при всички е важно и как живееш. И на фитнес да ходиш, може да отслабнеш, и на плуване и на каквото се сетите. Подразни ме коментара, защото аз ползвам хипокси и при мен има доста добър ефект и то най-вече траен и там където ходя има доста известни и интелигентни хора, някои заможни, а други не чак толкова и не видях някой да се оплаква, чак толкова. Ама то няма и за какво. То хипоксито си работи, въпроса е през другото време къде си, щото ако си в баничарници и сладкарници, няма как да стане. Този метод не може да направи, така че магарето да стане кон, но може да помогне. При него има целенасочен ефект, отслабваш от места, на които иначе за да постигнеш резултат дори и да си сериозен ще ти трябват месеци, а може и никога да не стане. Опитвали ли сте се да махнете целулита или да стегнете дупето, ако да значи знаете за какво става въпрос, ама не от 100 да станеш 90 кила, а ако си 50 да свалиш на 47. Е няма такъв зор. При мен от 48 килограма само за месец станах 43,7, умрях от кеф. Свалих сантиметри на места дето не мърдах с години. Не че кой знае колко съм отслабнала, но просто тялото ми се промени. Целулита намаля доста, а кожата ми стана като супер гладка. Ходила съм и на други антицелулитни процедури, но освен посинявания и болки, кой знае какъв ефект нямаше. Сега ходя на поддържащи процедури и ми излиза без пари поддръжката. Аз лично мисля да си ходя още доста време на хипокси, кой каквото ще да ми говори. Има и нещо друго де, според мен има значение и в кой център ходиш, защото може би не на всякъде работят добре. При мен много се постараха. Без да звучи нескромно на мен парите не ми бяха фактор и гледах къде ми е по близко, но май извадих късмет.
Въобще не е лъжа. При мен резултата беше нулев. И относно кг. - от 58 кг. целта ми беше 55 кг.

# 14
  • Мнения: 5
Здравейте!
И аз и моя приятелка ходихме на хипокси - И РЕЗУЛТАТЪТ Е НУЛЕВ, ДАЖЕ НАПРОТИВ ПРИ СПАЗВАНЕ НА РЕЖИМА ИМ НА ХРАНЕНЕ, АЗ ЛИЧНО СИ ТРЪГНАХ С ПЛЮС 1 КГ.  #Cussing out
Разбира се като попиташ, защо няма ефект - отговора е един и същ за всички - сигурно нещо не сте спазвали хранителния режим.
Това е пълна глупост. В студиото се запознах с още 2 жени, които ходиха, за да си изразходват посещенията, които са си платили. Още на втория път като отидох, в съблекалните една жена ми каза, ако не си платила още, тръгвай си, няма никакъв ефект.
Не си хвърляйте парите на вятъра. За тези пари, ако си купите бягаща пътечка или крос тренажор в къщи, ще се стегнете и ще свалите повече, ако тренирате три пъти в седмица по 1 час.

Здравейте и от мен. Аз мисля, че госпожата или не е ходила на хипокси или лъже, че е спазвала съветите на инструктора. Ама хора всякакви. Няма метод на тоя свят дето да е световно доказан и да не работи. Ама при всички е важно и как живееш. И на фитнес да ходиш, може да отслабнеш, и на плуване и на каквото се сетите. Подразни ме коментара, защото аз ползвам хипокси и при мен има доста добър ефект и то най-вече траен и там където ходя има доста известни и интелигентни хора, някои заможни, а други не чак толкова и не видях някой да се оплаква, чак толкова. Ама то няма и за какво. То хипоксито си работи, въпроса е през другото време къде си, щото ако си в баничарници и сладкарници, няма как да стане. Този метод не може да направи, така че магарето да стане кон, но може да помогне. При него има целенасочен ефект, отслабваш от места, на които иначе за да постигнеш резултат дори и да си сериозен ще ти трябват месеци, а може и никога да не стане. Опитвали ли сте се да махнете целулита или да стегнете дупето, ако да значи знаете за какво става въпрос, ама не от 100 да станеш 90 кила, а ако си 50 да свалиш на 47. Е няма такъв зор. При мен от 48 килограма само за месец станах 43,7, умрях от кеф. Свалих сантиметри на места дето не мърдах с години. Не че кой знае колко съм отслабнала, но просто тялото ми се промени. Целулита намаля доста, а кожата ми стана като супер гладка. Ходила съм и на други антицелулитни процедури, но освен посинявания и болки, кой знае какъв ефект нямаше. Сега ходя на поддържащи процедури и ми излиза без пари поддръжката. Аз лично мисля да си ходя още доста време на хипокси, кой каквото ще да ми говори. Има и нещо друго де, според мен има значение и в кой център ходиш, защото може би не на всякъде работят добре. При мен много се постараха. Без да звучи нескромно на мен парите не ми бяха фактор и гледах къде ми е по близко, но май извадих късмет.
Въобще не е лъжа. При мен резултата беше нулев. И относно кг. - от 58 кг. целта ми беше 55 кг.
Една приятелка преди време беше много слаба и нещо и стана с хормоните и след време от 50 кила стана 80. Опитваше да отслабне, но нещо не успяваше да се контролира с храната и от хормоните много надебеля. Качваше като за световно и за нула време стана като топка. Много гадно. Направи си изследвания най-добре на време дали всичко е в норма.

Общи условия

Активация на акаунт