В ДОБРИЧ ненадейно - 70та тема юбилейно

  • 144 569
  • 717
  •   1
Отговори
# 195
  • Добрич
  • Мнения: 757
Момичета, има ли магазин или цех в Добрич, който да изработва матраци от тези преносимите, навиващи се на руло?

# 196
  • Добрич
  • Мнения: 5 452

„ИЗИДА“ ООД открива единствената ледена пързалка в град Добрич

Цитат
Съоръжението е изградено на територията на Спортен комплекс ИЗИДА, пред входа на клуб ресторант ИЗИДА, в градски парк „Свети Георги“ и вече отвори врати.
Пързалката е осветена и озвучена по неповторим за случая начин, а от невероятното зимно забавление и приказна гледка ще могат да се възползват и да се насладят всички граждани и гости на града.

 

Таксата за една сесия е 5 лева.
МЕСЕЧЕН АБОНАМЕНТ /неограничен брой посещения/: 90.00 лв.
Продължителността на всяка сесия е 90 мин.

График:

I сесия 15:00-16:30ч.

II сесия 17:00-18:30ч.

III сесия 19:00-20:30ч.

IV сесия 21:00-22:30ч.

За радост на малки и големи, кънки могат да се вземат на място, в непосредствена близост до самата пързалка.

Този сезон за всички любители те се предоставят БЕЗПЛАТНО!

# 197
  • Мнения: 29
Детето ми е при д-р Карпузов,но започвам да мисля за смяна! Мнооого бързо протичат прегледите, много набързо обяснява, не мога да попитам каквото ме интересува, защото вече ни е отворил вратата.. За съжаление ще чакам до лятото иии " довиждане! " колкото пъти се наложи преглед, винаги изписва Аб! Да, сега последно като се разболя Аб свърши невероятна работа, но за елни сополи ми изписа виброцил - 1. Не се препоръчват за деца прд 1г, защото са много агресивни към носеата лигавица / Преслав беше на 3м / изпива ми Мтодал за кашлица - идваща от заиушения нос - не придружена с възпалено гърло. Слагах капките 1д ии сякаш още повече се разсополиви. Не можеше да спи. Започнах да капя кърма преди всяко кърмене - за 3д забравих що са сополи и кашлица... Лекува с Аб " ей, така - за всеки случай "

# 198
  • Мнения: 911
Привет!
Вярно ли е, че е починала д-р Красимира Кондова? Cry Cry Cry ...

# 199
  • Мнения: 173
За съжаление единствен добър педиатър остана д-р Бонева - ІІ градска. 

# 200
  • Мнения: 911
За съжаление единствен добър педиатър остана д-р Бонева - ІІ градска.  

Починала е д-р КОндова?

# 201
  • Мнения: 173
За съжаление единствен добър педиатър остана д-р Бонева - ІІ градска.  

Починала е д-р КОндова?

... и д-р Евгения Георгиева.

# 202
  • Добрич
  • Мнения: 8
Дано всеки да си намери най-добрия и подходящ за детето му педиатър! Доста трудна работа е това. Simple Smile
Аз благодаря за мненията ви за зъболекар. Записах час за утре при д-р Великова. Да видим как ще протече прегледа.
Да споделите опит за начално училище? Колебая се между Христо Ботев, Хуманитарна гимназия и Славейков. Нямам много наблюдения и върху самите учители, които ще вземат 1-ви клас, та се чудя доста.

# 203
  • Мнения: 173
Хуманитарна са супер зле. Христо Ботев биват, за Славейков наплива е голям, за качеството на обучение никъде не е добре. Гледайте да е наблизо на детето ако се прибира само след 3-ти клас, а ако има кой да го взема където ви харесва. Peace

# 204
  • TX
  • Мнения: 590
Хуманитарна са супер зле. Христо Ботев биват, за Славейков наплива е голям, за качеството на обучение никъде не е добре. Гледайте да е наблизо на детето ако се прибира само след 3-ти клас, а ако има кой да го взема където ви харесва. Peace
Абсолютно не се съгласявам с цитираното мнение, имам трима ученика в ХГ и мога да кажа, че началните педагози с които децата ми работят и са работили, са прекрасни.  За Ботев и Славейков не мога да твърдя от първо лице, но познавам родители/ деца доволни, благодарни и знаещи, както и недоволни...
 
Radost_81 съвета ми е да си прецените училището по удобство ( близост, смени...и т.н) и да видите кои класни излизат от там да сондирате мнения за тях, защото за мен първия класен е много важен за цялостната представа на човечето за обучението, имах късмета в ХГ да попадна на три от най-добрите начални педагози в града   bouquet сега незная кои излизат

# 205
  • Добрич
  • Мнения: 8
И аз така смятам, че началния учител е най-важен за детето - формира доста голяма част от навиците и уменията му.
Ще проуча по-подробно за учителите и времетраенето на учебния процес, за да преценя и това къде ще ни е най-удобно.

# 206
  • Добрич
  • Мнения: 119
Моята дъщеря е в Славейков втори клас. Доволна съм нямам оплаквания, аз също избирах между Славейков и ХГ. , но Славейков ми е по близко. Ние сме полудневно обучение , но има и цял ден. Сега в момента е втора смяна.

# 207
  • Мнения: 2 821
В Хуманитарна няма вариант за половин ден.

# 208
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Децата са ми (каката вече е в ЕГ) възпитаници на Ботев. Много съм доволна.
Има вариант за целодневно и полудневно обучение, според желанието на родителите.

# 209
  • Мнения: 531
Може ли някой да каже сайт за квартири в Добрич? Разгледах всички, които знам има 10 обяви на кръст и са ужасни квартирите. Търся нещо за младо семейство с дете. Във вестника също няма голям избор.. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт