В ДОБРИЧ ненадейно - 70та тема юбилейно

  • 144 481
  • 717
  •   1
Отговори
# 420
  • Добрич
  • Мнения: 5 447
Темата май заприлича на медицински справочник, но и аз за доктор ще питам.

Трябва да заведа детето /10 г./ на очен лекар. Когато в класната стая са пуснати транспарантите не виждала добре написаното на дъската. Надявам се личната лекарка да ни даде направление в началото на април. Кого ще ми препоръчате? Не съм ходила на очен доктор, май откакто карах курсовете за шофьор. Идея си нямам на кого да се спра.

# 421
  • Мнения: 173
Темата май заприлича на медицински справочник, но и аз за доктор ще питам.

Трябва да заведа детето /10 г./ на очен лекар. Когато в класната стая са пуснати транспарантите не виждала добре написаното на дъската. Надявам се личната лекарка да ни даде направление в началото на април. Кого ще ми препоръчате? Не съм ходила на очен доктор, май откакто карах курсовете за шофьор. Идея си нямам на кого да се спра.

Д-р Няголова - ДКЦ-2 или ако имате възможност да отидете до Варна, там се обаждате да си запишете час и тогава вземате направление. Има 3 очни клиники, има им данните в интернет.

# 422
  • Добрич
  • Мнения: 5 447
bisy_k , благодаря за споделеното. Сега си спомних, че и преди години съм чувала добри отзиви за д-р Няголова.
Тази вечер ми препоръчаха и д-р Бацинов и д-р Райчев.
Ходенето до Варна не ме затруднява, но все още не съм решила, при кого да отидем.
Има голяма вероятност причината да е психологическа и затова се чудя какво да правя. Искам да чуя мнение на очен лекар и после да реша какво ще следва.

# 423
  • Мнения: 173
bisy_k , благодаря за споделеното. Сега си спомних, че и преди години съм чувала добри отзиви за д-р Няголова.
Тази вечер ми препоръчаха и д-р Бацинов и д-р Райчев.
Ходенето до Варна не ме затруднява, но все още не съм решила, при кого да отидем.
Има голяма вероятност причината да е психологическа и затова се чудя какво да правя. Искам да чуя мнение на очен лекар и после да реша какво ще следва.




д-р Райчев не може да борави с техниката и обикновено вика хората в частния си кабинет уж за допълнителни изследвания с допотопна техника.  д-р Бацинов - не съм чувала отзиви.

Във Втора градска има нова, модерна техника и д-р Няголова работи с нея.

# 424
  • Мнения: 1 831
аз не бих препоръчала очен лекар тук в Добрич.Ходя по мъките при тях от малка и никой не е наясно със себе си.Всеки път са на различно мнение.А аз съм с установена диагноза на очите.Само ще кажа ,че Няголова ми беше изписала контактни лещи,след 2 години отидох при нея и ме нахока защо съм носела ''такова нещо''... Общо взето всички са ''наядени''  тук

# 425
  • София
  • Мнения: 1 210
Здравейте! Може ли да ми препоръчате добър дамски фризьор в централните части на града?

# 426
  • Мнения: 1 831
Здравейте,бихте ли ми препоръчало добър невролог в Добрич

# 427
  • Мнения: 911
Вела малкия го водим при доц. Контрова - Варна, но не работи със НЗОК, дано нямате сериозен проблем  fingerscrossed.

# 428
  • Мнения: 1 831
Какво мислите за така нашумелите ориенталски танци и танци на пилон ?
Има ли някъде в Добрич ,където се практикуват ?

# 429
  • Добрич
  • Мнения: 400
Вела малкия го водим при доц. Контрова - Варна, но не работи със НЗОК, дано нямате сериозен проблем  fingerscrossed.
Страхотна лекарка е!Спаси ми зрението преди около 10 год.Добър специалист!

# 430
  • Добрич
  • Мнения: 5 447
Благодаря, ви момичета. Мога да го имам предвид за в бъдеще.

Можете ли да ми препоръчате онколог в Добрич или Варна за разчитане на резултати от ЯМР? Моя близка иска да потърси второ мнение за резултата на баща си.

# 431
  • Мнения: 173
Във Втора градска два пъти в месеца идва онко комисия. Лекарите са от Варна и са добри специалисти.  Звъннете на централата и  питайте как става записването в комисията. Прегледите са безплатни.

# 432
  • Добрич
  • Мнения: 5 447
Благодаря! Казах и.

# 433
  • Мнения: 2 352
Покрай медицинските справки - някакви препоръки за добри масажи?
Благодаря предварително.   bouquet

# 434

Общи условия

Активация на акаунт