В ДОБРИЧ ненадейно - 70та тема юбилейно

  • 144 552
  • 717
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 831
Друг хотел в Добрич е http://www.villadipoletta.com/

# 496
  • TX
  • Мнения: 590
Познати които бяха отседнали там никак не бяха доволни от близостта му с натоварения булевард и странния навик на Добричлии да озвучават зеленото на светофара със звуков сигнал от клаксоните действало им суперизнервящо.

# 497
  • Мнения: 5 037
Имам въпрос към майките подавали тази година документи за ДЯ-"Искаха ли ви декларация ,че нямате задължение към общината?"
Видях на сайта на общината,че е отпаднало като изискване,но майки споделят,че в някои ясли искали такъв документ.

# 498
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Според мен кухнята там е прекрасна. Учудвам се, че са пуснали ваучери, по принцип там е пълно и то с причина.

# 499
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Горният ми пост е във връзка въпросът за Мечока Бен. Simple Smile

# 500
  • Мнения: 1 297
Здравейте, момичета. Някоя от вас карала ли е курс за маникюр и ноктопластика в Добрич? И ако да доволни ли сте?

# 501
  • Мнения: 730
Биби, това ще бъде голяма грешка  Peace
Имам няколко приятелки, коита са от Добрич, но курсове караха във Варна! Не познавам добра маникюристка от Добрич, която да се е учила в Добрич!Да, евтини са курсоовете, но и обучението им е такова.Виждала съм произведения на същите и ако бях на тяхно място щях да замълча, вместо да се хваля, че съм маникюристка.Препоръчвам Варна, ако наистина имаш желание, дарба и смяташ да се занимаваш това  Peace

# 502
  • Мнения: 1 297
Така и предполагах, че във Варна ще е по-добре. Не съм карала курс и колкото и нескромно да звучи се справям по-добре с ноктопластика и декорация на нокти от маникюристката, която ги обучава и тези, които са карали курс при нея. Но все пак искам да изкарам курс. Бих пътувала и до Варна. Можете ли да ме насочите при кого да изкарам курсовете?

# 503
  • Мнения: 730
Ще ти пиша контакти по-късно на лични Wink
Три мои приятелки го караха там и са доволни! И добри  Peace

# 504
  • Мнения: 290
Здравейте,
Споделям с вас информация за благотворително събитие в подкрепа лечението на Сашко от Добрич  Praynig
На 17 март 2016 г от 18.00 часа в залата на ОМЦ“Захари Стоянов“ град Добрич, ще се състои благотворителен концерт организиран по инициатива на фондация „Малки Ангели“. Средствата от концерта са в подкрепа лечението на Александър Галинов Гешев / 11г/ с остра миелоидна левкемия.
В благотворителният концерт под надслов“ Песента носи Надежда“ ще вземат участие различни танцови и вокални състави от града ни -младите таланти от СОУ по изкуствата „Свети Климент Охридски“, деца от балет Алексия, школата за класически балет към студио Арт Палитра, детска вокална група“Златно зрънце“,солисти от „Сдружение ръка за таланта“ и много таланти от Добрич-Рая, Вики, Матей и Краси, Румяна,Габи и Нели Грегъри, Диана, Милена,Ивелина Колева,Пламена и Галя, Георги ,Стефани. Цената на билета е 5 лв като всеки, който желае да дари повече ще има възможност да го направи в дарителска кутия или може да се свърже с фондация „Малки Ангели”.
Билети за концерта могат да се закупят в офиса на фондацията.
Телефон за връзка-0897502688

# 505
  • Мнения: 1 780
Здравейте наближи пътуването ни до Добрич- записах си всички забележителности които ми препоръчахте но се сетих да питам дали знаете да има бар или някакъв вид заведение с джаги и дартс защото моите деца обожават да играят на джага.
Запазих в резиденция- дано ни допадне. Simple Smile

# 506
  • Мнения: 1 831
Бихте ли ми препоръчали добър психиатър в Добрич ?

# 507
  • Мнения: 114
Здравейте, имам питане относно детските ясли. Ако не си запиша детето за ясла сега, дали когато реша след 11 месеца примерно, ще мога да я запиша. Или по-добре да се обърна към яслата с въпроса си?

# 508
  • Мнения: 5 037
В яслите приема е целогодишен, но по-добре подай сега документи.В молбата пишеш дата ,от която искаш ти да започне детето.Да му се пази място.
Аз подадох сега,а за дата писах средата на ноември.

# 509
  • Мнения: 114
Главният ми проблем е че не знам кога искам да я пусна на ясла. Не зная дали ще я пусна изобщо. Голяма каша ми е, а и уж в срок трябва да пусна документи. Сега ми е една идея по-лесно, като знам, че мога да я запиша по всяко време.

Общи условия

Активация на акаунт