Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 ян. 2013, 09:58 ч.

ЮЛИ 2007!

• 32 828
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • USA
Донси, мерси за темата! Записвам се ще пиша после.

# 16
  • София
Дундуркаш ли Уинксче  Heart Eyes

# 17
  • София
Сигурно дундурка Simple Smile

Току-що прочетох това в един американски сайт за бременност и ми стана много смешно, явно нашата действителност за тях е "в миналото"...

In the old days, women in labor were greeted with a shave and an enema, and given no choice but to spend the rest of their pre-delivery hours on their backs, hooked up to an IV and a fetal monitor. Walks, snacks, and visitors were not allowed.

# 18
  • Асеновград
In the old days  Laughing...
Тъкмо до преди малко свекър ми ми цитираше някаква майка дето протестирала по телевизията и ме убеждаваше как , ако не извадя поне 1000 лв за раждането , лекарите ще ме уморят.
А аз съм така добре настроена , че ще дойде , мине и замине и няма да го усетя ...

# 19
  • София
Че какво да усетиш ?Зъб няма да ти вадят .....тея моите бушуват ама от онова лигавото изнервящо

# 20
  • USA
Ох, най-накрая се добрах да пиша.  Дундурках, да. Ту едното, ту другото  Mr. Green. Сега пк съм с една ръка.
Вече искам да свършва тази ваканция. Видя ми се ужасно дълга. Вече вдигнах ръце и бая телевизия погледа Криси, защото аз не мога дълго да издръжам.
Ема е започнала да гука и се опитва да "говори", а като и пея се опитва да "пее" с мен. Много е смешна. Като се ядоса ги реди като стара свекърва.  Laughing Цял следобяд я слушам. Ей, няма край. Сигурно на мен се е метнала такава люта и бъбрива. Броя часовете до заспиването и или по-точно, докато мъжът ми се прибере и му я връча тържествено.
Днес минахме набързо през мола и си харесах 2 чифта обувки за работа (защото сега такива не нося изобщо  Mr. Green). Надявам се да ги намеря в понеделник, когато смятам да отида пак, но сама с количката (нещо като свободна).

Дописвам, за да кажа, че Игрите на глада я има в читанката, ако някой се интересува.

Последна редакция: сб, 05 яну 2013, 07:34 от Winx

# 21
  • София
Снимай мола и ми го покажи.
Утре всички сме на фризьор,как ще ни изтърпят и 4-та незнам

# 22
  • USA
Иве, уби ме. Защо ти е снимка на мол? Те всичките са еднакви според мен.

# 23
  • София
Уинкс, ти откъде сваляш книги на английски? Сдобих се с киндъл, но не си харесах нищо на сайта на амазон, а много ми се ще да си сваля книга на английски, защото най-голямата ми радост е вградения речник, като чета на хартия ме мързи да ровя из речниците за непознатите думи.

# 24
  • USA
Айка, аз съм с айпад и предимно от ай тюнс купувам книги. От Амазон също съм купувала, и в двете има и безплатни книги. Обикновено безплатните са книги с изтекли права и са класики. На този сайт www.gutenberg.org също има такива книги.
Аз на английски предимно чета от библиотеката, рядко купувам.
Погледни в Литературния подфорум. Там има теми за електронни книги и сигурно могат да се намерят и други места. Виж тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=568486.0

# 25
  • София
Аз точно класики търсих вчера в библиотеката, ама нещо не открих. Днес успях да си инсталирам програма за преформатиране и си смъкнах Вино от глухарчета, струва ми се, че ще ми хареса. Сега ща бързам да приспя К., да ми стане време да почета Simple Smile

Да ви кажа - в Ойшо намаление, аз съм им голям фен и ходих днес да купувам нещо за РД на свекърва ми, та и аз си взех едно долнище.

# 26
Честит празник на всички именници!
Дани,да си много здрава и щастлива!
Айде днес да се избута и от утре най-после на градина и училище!

# 27
  • София
Честит Имен Ден!
А на мен не ми се ще да е утре,това бързане и тичане ми идва в повече.
Уинксче при нас не са едни и същи,то са архитектури интериори.....Снимай ми де,направо ми ги пращай на лични във фейса Laughing
Аз ще ти пратя от където искаш да видиш БългАрското Joy Joy

# 28
... да видиш БългАрското Joy Joy
Joy особено дефектния първи бургаски МОЛ  hahaha

Иве, все ще те питам защо си само СиЕ, къде изпада представката (ли се казва?) ? Hug

Честит имен ден на всички Данчета и Данчовци. Да ви е свято името.   bouquet

# 29
  • София
Шуше незнам къде отиде,но ако я преветете на Испански се получава онова досадно ддс Joy Joy
Зет ми все ме взема за добавена стойност на мъж ми Laughing

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт