Петъчна..за секса..;)

  • 10 688
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 473
Имам нужда от малко мъжки разяснения относно техните усещания, желания и тн..

Става дума за следното: с мъжът ми често се случва да правим секс (по негова инициатива) и определено се старае на мен да ми е хубаво..докато не стигна до края..Обаче той не свършва.
Изчаква ме мен и след това спираме..
Винаги ме е притеснявало това..чувствам се някак си..като правила секс наполовина..
Обаче той твърди, че му е ок..просто нямал "материал".. newsm78

Вашето мнение какво е?

# 1
  • Мнения: X
Ако свършва често, възможно е наистина да няма сперма.
Имаше някаква статистика, за колко време като часове/дни се "произвежда" ново количество...

# 2
  • Мнения: 12 473
Е, преди го правехме постоянно..но в последните години не е така..
Вярно, на 45 е..

# 3
  • Мнения: X
Моя мъж е на 46.При секс на 3-4 дни няма проблем.

# 4
  • Мнения: 12 473
Ами аз нали за това искам да се уточня - това проблем ли е или..? newsm78

# 5
  • Мнения: 934
Зависи дали е постоянно или само понякога..И на нас ни се е случвало,хем че сме на по 20 години-беше в началото и правехме секс по 5 пъти на ден.

# 6
  • Мнения: 135

Ами аз нали за това искам да се уточня - това проблем ли е или..? newsm78

И аз съм на 45.. и какво.. разбира се че няма проблем, на нашата възраст е нормално да го караме по лежерно.  Laughing
Може само веднъж да е, но да е качествено и продължително.  Hug
Дето разправяше моя дядо преди да се спомине... - Аз си карам цела нощ, пък тя да си ги дели тековете на колкото си иска.  Laughing

Да не забравяме обаче че положението се променя при повече старание от ваша страна.  Peace

Защо едни мъже могат по веднъж, а други по три пъти

http://www.vsekiden.com/128448

 Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 12 473
Соте, аз не се оплаквам от него - може го по няколко пъти един след друг..
Но..понякога е само веднъж и без да свърши..
Това ме учудва..

# 8
  • Мнения: 135

Соте, аз не се оплаквам от него - може го по няколко пъти един след друг..
Но..понякога е само веднъж и без да свърши..
Това ме учудва..

Това и мен би ме учудило.   newsm78
Може би е въпрос точно на настройка.. в този живот мислим за какво ли не, то най вече там се отразява.
Не го мисли много.. но ако толкоз се притеснявате, една консултация със съответният лекар, едва ли ще навреди.

# 9
  • Мнения: 326
На нас често ни се е случвало и си има конкретна причина, която знам. Иначе си мисля, че по-скоро ако го правите 2-3 пъти един след друг е възможно да не свърши втори и трети път....но пък въобще  Rolling Eyes
При нас аз съм бързака, той може да си откара и час и половина, а понякога дори след толкова време не успява.Поне с мен де, сам за 5 минутки се справя  Laughing

# 10
  • Мнения: 12 473

. в този живот мислим за какво ли не, то най вече там се отразява.

[/quote]

А, де..?
Как така - хем ще инициира секса, хем няма да свърши?
И не се оплаква, твърди, че и така му е хубаво.. newsm78

# 11
  • Мнения: 571
Аз на твое място дупето в тавана щях да си ударя от кеф Peace
К'ви часове,к'ви 5 лева Whistling Къде ги намирате,че и на по 45 и нагоре години

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

И не се оплаква, твърди, че и така му е хубаво.. newsm78

Ами тогаз какво те притеснява?
Въпрос на техники и вътрешна нагласа/потребности.

# 13
  • Мнения: 12 473
Шани, не съм мъж все пак..за това и търся тяхното мнение..
Все пак..знаем, че за мъжът е върха да свърши и това е целта на секса, нали? newsm78

П.С - сутринта пак се случи..но понеже беше на 2-я път не се вързах толкова..Wink

# 14
  • Мнения: 571
Бе,радвай се бе  Hug Мечтата на всяка жена е мъжа да мисли за нейния кеф.Тея дето не се сдържат какви мъже са?Те си правят удоволствието,а жените кучета ги яли-дреме им.Я си свиркай и спри да мислиш,че и по2 пъти....нямаш причини да ти е зор.Гледай си кефа и да не ти пука за нищо.Той ако не му харесваше нито веднъж нямаше да го прави-пък било с или без финал Peace

Общи условия

Активация на акаунт