easyJet

  • 62 499
  • 489
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 591
Според мен зависи и от служителя,как е станал сутринта Mr. GreenКогато летяхме от Лондон за Белфаст едното момче,на съседното гише мина с около 21 кг (тва за чекирания),а на мен ми направиха проблем на другото за 20 и нещо си...Та и за ръчния така.Ама аз такива ръчни съм виждала,че донякъде хората са си прави да се заяждат.Някои едвам ги натикват в клетката,а да не говорим,че после само дето не тръгват с нея,няма вадене този "ръчен".За това най-добре да се спазват горе долу правилата.

# 46
  • София
  • Мнения: 4 146
от facebook https://www.facebook.com/easyJet

Our Winter 2013/14 flights will be on sale from tomorrow! You’ll be able to book flights for travel up until 2 March 2014.

So get in early for the best choice of winter flights and fares. The sooner you book the more you could save

# 47
  • Мнения: 2 942
Има ли някъде промоционални кодове за излитане от София или са само за английски летища? newsm78

# 48
  • Варна
  • Мнения: 282
Има ли някъде промоционални кодове за излитане от София или са само за английски летища? newsm78
какво представляват тези кодове?

# 49
  • София
  • Мнения: 5 193
Да ви следя!  Hug

# 50
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ще летя на 19ти април за Лондон за първи път с Изиджет.Започвам да ви следя  Hug

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 23
Искам да сменя датата на полета, има ли допълнителни такси за това или само доплащам разликата в цените на билетите?

# 52
  • DE
  • Мнения: 971
Здравейте!
Искам да направя резервация за месец Юли за 15 годишно момиче, което трябва да лети
София-Берлин-София.
Сега се поразрових из сайта, но не можах да разбера дали може да лети без предружител.
Възрастовата граница е дадена до 14год, но като задавам дати за полет ми излиза постоянно информация за полети на деца.
Нещо не мога да разбера Embarassed
Би ли споделил някой от вас, дали има нужда 15 годишна от предружител и пълномощно?

# 53
  • Milano
  • Мнения: 3 649
Искам да сменя датата на полета, има ли допълнителни такси за това или само доплащам разликата в цените на билетите?

42 евро, ако смяната е онлайн и 48 ако е чрез кол-сентъра плюс разликата от цените в билетите, ако вторите са по-високи.
Най-отдолу в сайта си пише ''тарифи'', отвори си го на какъвто език те интересува.



Здравейте!
Искам да направя резервация за месец Юли за 15 годишно момиче, което трябва да лети
София-Берлин-София.
Сега се поразрових из сайта, но не можах да разбера дали може да лети без предружител.
Възрастовата граница е дадена до 14год, но като задавам дати за полет ми излиза постоянно информация за полети на деца.
Нещо не мога да разбера Embarassed
Би ли споделил някой от вас, дали има нужда 15 годишна от предружител и пълномощно?


Отдолу има FAQ (често задавани въпроси), като си избереш ''Пътуване с деца'' е обяснено, че тези между 14 и 15г. могат да пътуват самостоятелно, само ако не придружават друго дете под 14г.
Отдолу в подсекцията ''Документи за път за малолетни'' си има в зависимост от националността различни изисквания. За бг граждани не пише нищо, за румънци прим. пише, че трябва да имат разрешение от двамата родители.

Най-добре се обади в някое посолство (ако си в чужбина) или разгледай някой бг сайт относно пътуването на малолетни...ако детето е българче.

# 54
  • DE
  • Мнения: 971
regina di cuori, ще разгледам по-обстойно в сайта...
Благодаря ти за отговора!

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 91
Здравейте,
извинявам се глупавия въпрос, но имам проблем с чекирането.
Ще летя на 2 май и имам мейл, че чекирането е възможно, но като вляза в резервацията си никъде не намирам място за въвеждане на данни за документите на пътниците, а направо ми е активно разпечатването на бордната карта.
Не мога да разбера кокво не правя както трябва.

# 56
  • Мнения: 19 005
да не би вече да не искат такава информация

те и без това (почти) никога не проверяват номерата на личната карта и т.н.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 91
Не ми се вярва, аз до сега не съм летяла с easyJet и предполагам, че аз не правя нещо както трябва.

# 58
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
при мен беше същото, но си спомних, че си въведох данните още като купувах билетите и автоматично ми излязоха на бордната карта  Peace

# 59
  • Мнения: 166
Не ми се вярва, аз до сега не съм летяла с easyJet и предполагам, че аз не правя нещо както трябва.
Разпечатвай смело. Нищо не грешиш. Не искат данни за документ. Така или иначе си въвела имената на пътуващите. И те си излизат на бордната карта. Летяхме преди седмица.

Общи условия

Активация на акаунт