Тихо се сипе поредният сняг: нова година(нова тема)- нов късмет -TR Тема 52

  • 36 335
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Здравейте, и в новата тема момичета!! Hug
БЗ, благодарско за  хубавата тема   bouquet
Хаки, браво на щерката Hug Колкото и странно да звучи в момента "индийското и увлечение" не се знае дали няма да и потрябва един ден. Аз все си мисля, че случайни неща няма. Heart Eyes
Много съм щастлива, че успях да се видя в края на старата година първо с Ангелинкова, а после с Мисти, Вайчева и Делта... беше ми много хубаво Heart Eyes Е разминах се със Сладка Хапка и с Джорди, но   през новата година се надявам  да се срещна и запозная и с останалите момичета Laughing Дай Боже!
За земетресението от тук разбрах... много страшно ми звучи Sick

# 16
  • Мнения: 903
Честита нова тема, дИвойки!  bouquet С кеф да се изпише и с от Убави по-Убави споделени неща!


Аз само да запитам, Аше, на кой етаж в Бургас си....щото аз пък хич не съм усетила нищо, а тъкмо сме се прибрали вкъщи като гледам когато е друсало - ние сме на 3-я....Просто се чудя повредила ли съм се нещо smile3560 или напротив - вестибуларният ми апарат е непоклатим #Silly ...или пък има и трети вариант - от ядовете, дето ме тресат, така да съм свикнала на друсане, че някакви 4-5 по рихтер изобщо да не ги отразявам ku-ku hahaha

# 17
  • Варна
  • Мнения: 924
И аз го усетих тоз`път!...Пък моЙте мъже-не и ми се подиграваха , hahaha да съм била намалила червеното (човек да не изпие една чашка на обяд!  Crossing Arms)...Ама сега,като потвърдиха по новините-мълчат!  Simple Smile

Бизи,много хубава снимка и благодаря за темата!  Hug

# 18
  • на морето
  • Мнения: 103


Аз само да запитам, Аше, на кой етаж в Бургас си....

В момента на труса бях на работа - на 5 -ти етаж . Живея на 6-ти . Но , в интерес на истината земетресенията от последните няколко години обикновенно ги "преживявам" на работното си място  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 19
  • Мнения: 0
Бз-че, благодарско за темичка   Hug Hug Hug
   Лорче, никакво намаляне на червеното...  то е за блясък в очите  и весела къща ...в душите   Hug Hug Hug
За "Инцидента" - съм готова на литературен   разбор на живо  Heart Eyes
Аша и без това каза да "зачестим"  вижданията  Hug Hug Hug
Аз от землетресене --- нищо не съм усетила. Цял следобяд бях в движение... обличах и обувах синковеца... голямо магаре... може и сам, ама някой трябва да му е на главата , ходи си с тънките обувки  и "мушамбяното " яке... били "Фешън"... и си зъзъдзика на воля....
Варнааааааааааа, да заформим нещо съботно- неделно...Бургассссссссссс... добре сте ни дошли  Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 903
Леле, Аше, знаех си аз, че нИ съм У ред smile3560 ....то нашият 3-ти може да се брои 4-ти, като сложим и партера....Егати тъпира дето съм hahaha hahaha

# 21
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
чух че епицентърът бил до любимата ни Бозджа ада. а и нас ни поразтресе. този път беше по-дългичко и мощно от предния, но аз, незнам защо, не се ошашках толкова. може би защото се кефех на снега...

абе какво се слага в "земетръсно-аварийна чанта"?

БЗ, супер снимка. Благодарско за темичката! Липсваш ни! Дано сте добре.

Вайче, туй мъжете са странна стока. ММ пък кара без ръкавици и настоява че му е ОК!!!

Копнежец, а аз се радвам, че поне се чухме. то нашето гостуване мина със светлинна скорост...

# 22
  • на морето
  • Мнения: 103
Виж сЯ , градска ,  Wink Laughing ...То , в службата , на етажа сме почти доксан дукус маМуни , ама освен колежката , друг не излезе барем в коридора да види какво става .После всеки или се правеше на ударен :" ..Аааа? Тъй ли ? " ... или примрънкваше ...: " Ми дааа...усетих гоооо..."  
Още повече трусът беше хоризонтален . Зависи къде е блока , как са разположени основите , къде се шайбите, каква е конструкцията  и т.н. Може и по -слабичко да сте го усетили . Може да сте били в движение още докато е люшкало  - тоест на ниво земя .Тогава наистина много трудно би го усетила .Така че си спести такВиЗи самоопределения ....Става ли ?  Peace Hug

Вайче , слънце - в събота и неделя съм на работа ! Съжалявам !  Cry



# 23
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Бз-ко,
За темицата каксън  
А там УнВа замръзнЪлУтУ....моят любим Саръйер лиЙ бре Crazy

Аше,
дай инфУ за шайбитИ душа.....щотУ стИната на холЯ ми е точно противоземетръсна шайба- външната калканската

Аз зИмИтръс не усетих....БлокЯ е на Ина скЪлЪ и от това следва да съм на височкУ и е така де. Трети жилищен, с офисите отдолУ става четвърти етаЖЖЖ

# 24
  • Мнения: 903
Аше, ти инДжЮнер ли си, градска?...чИ и аз като Делтича се заинтересуваФ от тия тЮхнически пУдробнУсти, дето си ги споменала.....Иначе мойтУ блок е от кооперациите до Младежкия, дето ги строиха по предишната криза и наш`тУ пишман-строител мноУ мЪ съмнява, че ги е икономисал тия шайби smile3560   както апропо доста нЯщУ - мат`рЕЯл поспести.., ами Убо че от лЕво и дЕснУ са двата калканЯ да дУржат туй ми ти чудУ на архитектурата и проектантския генийй  Stuck Out Tongue Winking Eye smile3544 Joy Joy

# 25
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Включвам се с чуден пътепис от Лойс:

http://loisslokoski.blogspot.com/2013/01/travelogues-for-street- … ood-istanbul.html

# 26
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Да кажа мЬОрнинг

                    китка за Сички Hug

Бомбе,
Пак си нагушана многУ, многУ силнУ Hug  Хвърлих един лек гьоз самУ, преди да сЪ гмурна У бянята....и отноУ видях стари бойни пътеки.....Стана ми многУ, много мило....Жива да си душко...тВа си го оставям за десеР newsm47

# 27
  • Мнения: 1 934
Снощи съобщиха статистика, че най-купуваната книга в Бг за 2012 е била "Любов" на Шафак  Simple Smile Съответно се очаква и тя да е била най-четената, така че пак сме били на гребена на вълната ...


Чета, че епицентърът е до към Бозджаада. Сикрет, вярвам ти как е люляло при вас. В Пловдив също люля, но не силно.

# 28
  • Мнения: 58
Ей ме и мен по дневен ред:

1. Честита нова 2013 - пожелавам ви здраве и късмет, и много хубави моменти с любимите хора.   bouquet

2. да се запиша в темата - и да благодаря на БЗ, че има енергия и желание да пуска новите теми  Hug

3. да поздравя всички, малки и големи за рождени и имени дни. Толкова много пропуснах, че ...

4. аз ви чета, но нещо ме е налегнала световната депресия, след края на света (по нов, по стар стил), междувременно прочетох и "Черно мляко", един куп изпити и важни задачи, покрай работата, и нещо психически казах - КРАЙ, не мога повече. Нещо съм се отчаяла от всичко, и като Барон Мюнхаузен пак ... за косата се вадя. Ето на - кротнах се 2 месеца в офиса и се депресирах.  Та по този повод не ми се пише тук и се скатавам, ама надлежно чета и разглеждам и си правя записи на всичко, което коментирате.

5. за протокола, и аз не го усетих вчера "затресението". Колегите реагираха, ама аз не разбрах. Но се доказа теорията - какво правят хората като има земетресение - пишат по форуми и ФБ. Трафика веднага се вдига с пъти.  Аз ги следя тук, ако имам съмнение http://www.emsc-csem.org/#2

Хубав ден от мен! Липсвате ми!

# 29
  • Мнения: 1 160
Хайде, добър ви ден (то стана добър вечер по-скоро) и от мен!
Е, не успях на първа, ама на втора страничка се отчитам  Laughing
Благодаря на bz за новата тема. Снимката е уникална, много ми харесва. Мяза ми на Бебек, Арнавуткьой, нещо такова... еххх... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт