Несебър 2013

  • 49 293
  • 176
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 574
Summer smile , моля за подробности на лични  , интересува ме и още как.
Val27 и аз се насочих към този район  , които ти препоръчваш.

Shte ti xaresa sas sigurnost I na drug kurort shte zabravish dori che sashtestvuvat!

# 46
  • Мнения: 768
Val27, ами завършваме училище тази година и месец май се очертава доста натоварен за всички ни, няма как. На вас приятно изкарване, дано уцелите време.
Kali_na1133, пращам лс.

# 47
  • Мнения: 574
Val27, ами завършваме училище тази година и месец май се очертава доста натоварен за всички ни, няма как. На вас приятно изкарване, дано уцелите време.
Kali_na1133, пращам лс.

Chestito ti abitorent. Jiv I zdrav da bade I mnogo kasmet ot tuk natatak v jivota. Veselo izkarvane I na Vas na praznicite!

# 48
  • Мнения: 768
Мерси, мерси   bouquet

# 49
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
П@нди на мен лично южния плаж на Несебър много повече ми допада!Свободната зона не е толко далече даже от дюните се открва чудесна гледка към Стария град!Ние лично всяка година ходим там поне по 3 пъти,като единия е за нова година!Обожавам този град и с удоволствие бих се пренесла там да живея!Че е скъпо не бих казала има и скъпи има и нормални заведения!В Стария град нормално по скъпи са!Тази година септември живи и здрави въпреки че ще сме с малко бебе пак ще отидем!

# 50
  • Мнения: 2 807
ani88, виждам, че чакаш бебе. Дано успеете живот и здраве да се включите през септември.

# 51
  • Мнения: 574
През майските празници изкарахме страхотно. Сега чакаме лятната почивка, въпреки че следващия месец сме на Истанбул!!!

# 52
  • Мнения: 519
Някакви отзиви за Биляна Бийч? Дали в цената влизат и шезлонг, чадър? Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 2 807
Някакви отзиви за Биляна Бийч? Дали в цената влизат и шезлонг, чадър? Rolling Eyes

Може да включва шезлонг и чадър на басейна, но не и на плажа. Така е навсякъде май.

# 54
  • Мнения: 24
Здравейте, можете ли да ми препоръчате хубав хотел 3-4 звезден, тип изхранване.... за предпочитане е само закуска, но с възможност за доплащане за вечеря на АИ (има ли въобще такова животно?) Благодаря! Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 807
petufi , предлагам ти следните хотели:

Арсена ****
Виго ****
Феста Панорама **** /Северен плаж/
Марина Палас ****
Мариета Палас **** /центъра на Новия град/
Биляна Бийч ****

Афродита ***
Италия *** /центъра на Новия град/
Златна рибка ***

В Италия не знам дали предлагат закуска. Всички останали хотели се намират на самия Южен плаж или в близост до него. Цените обаче са доста солени. Потърси "хотели в Несебър" в интернет и има сайтове на които много добре са показани.

Приятно моренце ... newsm41  sport027 help family 1swing

# 56
  • Мнения: 24
petufi , предлагам ти следните хотели:

Арсена ****
Виго ****
Феста Панорама **** /Северен плаж/
Марина Палас ****
Мариета Палас **** /центъра на Новия град/
Биляна Бийч ****

Афродита ***
Италия *** /центъра на Новия град/
Златна рибка ***

В Италия не знам дали предлагат закуска. Всички останали хотели се намират на самия Южен плаж или в близост до него. Цените обаче са доста солени. Потърси "хотели в Несебър" в интернет и има сайтове на които много добре са показани.

Приятно моренце ... newsm41  sport027 help family 1swing

Много ти благодаря за бързия отговор. Аз разглеждах и понеже не можах да се насоча към никой конкретно исках препоръка. Идеята за почивката беше да сме близо до Слънчев бряг, но уж на по - изгодно. Така като гледам обаче в самия Слънчев бряг като че ли е по - изгодно, а изборът е огромен...

# 57
  • Мнения: 4 305
Дами, някой с мнение за този сем.хотел в Несебър? "Абортаж", пускам го и като име,за да излиза с търсачката
http://bulrest.com/1283/

# 58
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 336
здравейте тази година и ние ще почиване в Несебър. За първи път ще ходим с мъжат ми. Ако някои има мнение за Хотел Дриймс ще ми е интересно да разбера. Ако може и някакви имена на заведение, които са изпробвани и може да се яде в тях.

# 59
  • Мнения: 10
Аз също с въпрос  Simple Smile Търсим си къща за около 10 човека, по възможност да сме си само ние. Дали се предлага подобно нещо изобщо, защото търсих и не можах да открия нищо  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт