Мъжете и секса по време на бременност

  • 30 413
  • 139
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
За секса ясно, че няма проблеми по време на бременност. Но ако половинката ти не иска какво правим? Как обяснявате на мъжката част от семейството, че не вреди на бебето, като е нежен  newsm78 С момиче съм, до 5ти месец не издържах, даже получавах оргазъм на сън, 6ти беше по-леко. Сега съм на края на 6ти и вече почти не ми се прави секс, но пак с милото и дума да не става преди да родя... Та само моя ли е дефектен или има и други  Thinking

# 1
  • Мнения: 5 393
Много мъже се притесняват да не навредят на жена си или бебето. Освен това може да не е сигурен дали си в настроение или не......всякакви мисли им минават през главата Laughing
Говорете по темата, ако трябва и лекарят да му каже, че не е проблем, ако на теб не вярва.

Пък в крайна сметка тропни с крак и кажи, че съпружеските задължения не са му опростени по време на бременност и това е- да се оправя Mr. Green

# 2
  • Мнения: 47
Хахаха лошото е, че доктора каза никакъв секс, никакво натоварване, стълби да не качвам и в кола да не се возя без нош па да съм пила  ooooh! Общо взето лягам и умирам  newsm78 Аз до четвъртия месец бях на мотор, а сега в 6тия още ходя на фитнес, живея на шестия етаж и качвам стълби по 5-6 пъти минимум, за колата да не коментирам... ама на мъже  Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 5 393
Е какъв секс търсиш тогава?
Лекарката едно ти казва, ти си правиш каквото си знаеш...От какъв зор не мога да разбера?

# 4
  • Мнения: 47
Там е номера, че нищо ми няма! А лекарката го казва на всяка минала през кабинета, не защото на мен конкретно поради медицински причини ми е забранено.

# 5
  • Мнения: 5 393
Малко ми е трудно да го повярвам, но щом казваш.
Отиди при друг лекар, след като не вярваш на тази.

# 6
  • Мнения: 378
Ако бременната няма проблем, секс може да прави.
Не само твоя мъж не иска, моя е същия. Сега правим редовно, но като ми проличи корема и ще спрем. Психически не иска.  Cry
Пробвай да отидеш на друг лекар.

# 7
  • Мнения: X
За първи път чувам лекар да каже така за секса  newsm78 Иначе не е само твоя мъж така..  Party аз така и не изпитах тия зверски изблици за секс, та не ти завиждам де, щом толкова ти се прави..  Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 357
Не само твоят е дефектен, моят се "повреди" като влязох в седмия месец. До тогава нямаше проблеми, но изведнъж реши, че го било страх, бил усещал бебето, а на мен така ми бушуваха хормоните, че и на молба го удрях Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 197
И те милите изтрещяват по време на нашата бременност  Laughing
Не се притеснявай - не е само твоя Wink Важното е, че после им минават бързо притесненията и всичко си е както преди
 luvbed

# 10
  • Мнения: 6
На нас ни беше забранено до 7-мия месец по медицински причини.
След това доктора каза и на мен и на мъжа ми, че даже е препоръчително. Каза му, ако искаш жена ти да роди по-лесно, правете секс. Да, ама не! Мъжа ми много се притеснява, макар и да знае, че не може да навреди на бебето. И го разбирам. Не го насилвам, макар че толкова много ми се прави, че не е истина  Embarassed  Embarassed  Embarassed Според мен е по-скоро до преодоляване на някаква психологическа граница.
Има време за всичко, после ще си наваксаме  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 2
Ние с моя мъж си правим секс редовно  Wink Аз другия месец ще раждам но всичко е наред  Flutter Обичайте се и правете любов  Wink

# 12
  • Мнения: 17
Добре, че моя е биолог и е запознат, че няма проблем за секса и бременеенето Simple Smile
Обаче аз сякаш съм малко сдържана напоследък... Много странна работа. Все нещо ми е криво, спи ми се, мързи ме... Ужас...

# 13
  • Мнения: 71
В началото на първата бременност имах зацапване и семейна трагедия.Изпих доста хапчета и естествено секса беше забранен по медицински причини.След 5-6-ти месец ни даде зелена светлина,обаче тогава страховете на таткото бяха в повечко.След раждането наваксахме.С втората ми бременност бяхме по активни.
Аз бих се вслушала в наблюдаващият ме лекар,освен,ако му нямаш доверие.Ако е така по-добре го сменяй докато е време.Лека бременност!

# 14
  • Мнения: 15 379
Съпругът ми беше от този род мъже, които изпитват ужас, че могат да наранят бебето с пениса си или изобщо самият акт.
А мъж и страх = на невъзможност за ерекция.
Така че почти цяла бременност не сме правили секс. После нещата си идват на мястото.

Общи условия

Активация на акаунт