Здравейте!
Извинявам се за новата тема, търсих в интернет, но ми излязоха доста стари и за това направих тази. По принцип съм с тъмно кестенява коса и тъмни вежди, отиващи към черно. От известно време изсветлявам косата си, сега е в меден тон и искам да си направя руси кичури.  Преди няколко месеца отидох в салон и ми боядисаха веждите с бия за вежди- станаха светлокафяви, каквито ги исках. След това отидох в друг салон, там ми ги боядисаха с боя за вежди, но те не хванаха, помислих, че е от боята и пак отидох в салона със специалната боя, но и там не се изсветлиха, дористанаха по-тъмни. За да махна боята ги търках с лакочестител/ знам, че е ужасно, не не се триеха иначе/.След това си купих на гарниер боя за коса в светъл тон, с която преди се е получавал поне оттенък, но този път- нищо. И сега си купих боя за вежди- светло кафяво, седях 15 мин.- нищо, сложих още и така още 15 мин. и пак нищо. Въпросът ми е какво мога да направя, след като никаква боя не ми хваща веждите и имате ли идея защо се получи така ? Вие какви бои използвате и доволни ли сте от тях ?