Моля, дайте мнения за хотел "Жери" гр. Велинград!

  • 6 215
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 310
Привет на всички,
моля Ви дайте мнения за хотел Жери 3* гр. Велинград. Компания сме от няколко семейства с дечица на 6 годинки и ни се иска да го посетим. Интересува ме и басейна, дали е топла водата и става ли за децата.
Моля, ако някой е ходил и има впечатления, нека да сподели.
Благодаря Ви предварително Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 672
И аз се интересувам от него. Ще съм благодарна за всички споделени коментри!   bouquet

# 2
  • Мнения: 0
Привет на всички,
моля Ви дайте мнения за хотел Жери 3* гр. Велинград. Компания сме от няколко семейства с дечица на 6 годинки и ни се иска да го посетим. Интересува ме и басейна, дали е топла водата и става ли за децата.
Моля, ако някой е ходил и има впечатления, нека да сподели.
Благодаря Ви предварително Hug

Не съм бил, но в такива случай няма нищо срамно да се обадиш на хотела и да ги питаш за условията. Приятна почивка независимо къде Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 310
Привет на всички,
моля Ви дайте мнения за хотел Жери 3* гр. Велинград. Компания сме от няколко семейства с дечица на 6 годинки и ни се иска да го посетим. Интересува ме и басейна, дали е топла водата и става ли за децата.
Моля, ако някой е ходил и има впечатления, нека да сподели.
Благодаря Ви предварително Hug

Не съм бил, но в такива случай няма нищо срамно да се обадиш на хотела и да ги питаш за условията. Приятна почивка независимо къде Simple Smile

Предпочитам лично мнение на някой, който не е обвързан с това да спечели от посещението ни, за това питам дали някой има лично впечатление от там, иначе лесно мога да се обадя за информация в хотела. Но вече съм се напатила от това да ми обясняват колко е прекрасно всичко, а в последствие нещата не са така, че дори нямаше и някои от нещата в офертата.

# 4
  • Мнения: 6 297
Привет на всички,
моля Ви дайте мнения за хотел Жери 3* гр. Велинград. Компания сме от няколко семейства с дечица на 6 годинки и ни се иска да го посетим. Интересува ме и басейна, дали е топла водата и става ли за децата.
Моля, ако някой е ходил и има впечатления, нека да сподели.
Благодаря Ви предварително Hug

Ако не е късно с инфото. Хотела е много добър. Стаите са големи, баните също, някои са със хидромасажна вана. Хотела е доста уютен с добър дизайн. В стаите е чистичко и топло. Има климатици и нещо като парно. В ресторанта храната не е много разнообразна, но е вкусна и на много добри цени. На закуста е на шведска маса, която не предлага много неща, но затова пък са по-качествени. Не предлагат плодове. На обяд имат обедно меню на прилични цени. Хотела и ресторанта не са големи. Нямат паркинг за колите, а се паркира на улиците около хотела. Басейна е без топла връзка с хотела, но разстоянето е 2-3 метра от задна врата и стълба излизаща към задния двор на хотела. Водата е минерална и моного топла 33- 36 градуса. Басейна не е голям, по-скоро за топене. Имат хидромасажни дюзи като в джакузи. Отелно вътре в хотела има парна баня, която е включена в цената на нощувката. Имат уреди за фитнес и тенис-маса. Хотела е супер близо до центъра на града и до пешеходната зона. Единствения минус е че басейна не го почистват много често и понякога по ръба има черна ивица по плочките. Казвали сме на персонала за този проблем и си визат бележка. Ходили сме 3 пъти, като единя беше за Св. Валентин и сме доволни. Бих го препоръчала.

# 5
  • Мнения: 0
Привет на всички,
моля Ви дайте мнения за хотел Жери 3* гр. Велинград. Компания сме от няколко семейства с дечица на 6 годинки и ни се иска да го посетим. Интересува ме и басейна, дали е топла водата и става ли за децата.
Моля, ако някой е ходил и има впечатления, нека да сподели.
Благодаря Ви предварително Hug

Не съм бил, но в такива случай няма нищо срамно да се обадиш на хотела и да ги питаш за условията. Приятна почивка независимо къде Simple Smile
И аз се интересувам от него. Ще съм благодарна за всички споделени коментри!   bouquet
супер е!няма да съжалявате!
моля Ви дайте мнения за ме от няколко семейства с дечица на 6 годинки и ни се иска да го посетим. Интересува ме и басейна, дали е топла водата и става ли за децата.
Моля, ако някой е ходил и има впечатления, нека да сподели.
Благодаря Ви предварително Hug
[/quote]

Не съм бил, но в такива случай няма нищо срамно да се обадиш на хотела и да ги питаш за условията. Приятна почивка независимо къде Simple Smile
[/quote]

Предпочитам лично мнение на някой, който не е обвързан с това да спечели от посещението ни, за това питам дали някой има лично впечатление от там, иначе лесно мога да се обадя за информация в хотела. Но вече съм се напатила от това да ми обясняват колко е прекрасно всичко, а в последствие нещата не са така, че дори нямаше и някои от нещата в офертата.
[/quote]

# 6
  • Plovdiv
  • Мнения: 296
Абсолютно подкрепям мнението на fatalina. Ние бяхме там началото на ноември 2012 г., бяхме с батко на 4години и 7 месеца  и бебе на 7 месеца. Синът ни по цял ден не излизаше от басейна, водата беше много топла и приятна. Бяхме в студио - спалня и разтегателен диван, масичка, голям телевизор и страхотна голяма баня с вана. Закуската на блок маса - стандартните колбаси, кашкавал и тн., както и единия ден домашни пържени филийки, на другата сутрин - кекс и мекички. Имат обедно меню на добри цени, вкусни и големи порции, ние вечер с бебето не можехме много да стоим с ресторанта, но си поръчвахме от рум сървиз за хапване и си ни го носеха в стаята. Много близо в края на улицата е Била, което беше удобство, също така хотела е много близо до центъра на града. Доволни сме и пак бихме отишли.

# 7
  • Мнения: 142
А има ли възможност- през летния  период,когато ползваш услугите на ресторанта , да се храниш отвън , край  басейна например,видях ,че има маси?

# 8
  • Plovdiv
  • Мнения: 296
А има ли възможност- през летния  период,когато ползваш услугите на ресторанта , да се храниш отвън , край  басейна например,видях ,че има маси?
Да, имат маси в дора, точно до басейна.

# 9
  • Мнения: 142
А има ли възможност- през летния  период,когато ползваш услугите на ресторанта , да се храниш отвън , край  басейна например,видях ,че има маси?
Да, имат маси в дора, точно до басейна.

Благодаря ви! А хубав ресторант с обедно меню и за вечеря с жива музика,бихте ли ми препоръчали в близост до хотела?

# 10
  • Мнения: 6 297
А има ли възможност- през летния  период,когато ползваш услугите на ресторанта , да се храниш отвън , край  басейна например,видях ,че има маси?
Да, имат маси в дора, точно до басейна.

Благодаря ви! А хубав ресторант с обедно меню и за вечеря с жива музика,бихте ли ми препоръчали в близост до хотела?
Ресторанта на хотела предлага обедно меню, което обичайно е с готвени ястия. На много прилични цени беше.

# 11
  • Мнения: 2
Ние бяхме там за коледните празници.
Съотношението цена-качество е на ниво.
Хотелът не е много голям ,но е уютен.Персоналът е много любезен.
Разполагат с външен МАЛЪК закрит басейн,където водата не бих определил като минерална...и парна баня.Ресторантът е малък и имаше проблем с настаняването на гостите,но като цяло е доста приличен.
Разположен е в близост до центъра.

Като цяло останахме доволни от почивката Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт