Ясновидци/Врачки - 15-та тема

  • 151 982
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 127
Здравейте , днес говорих с една приятелка и тя ми препоръча Жоро Бедников , каза че е ходила при него преди 7 години и към днешен ден никой и никого.а не и е познавал толкова много.Ходила е при доста , но за този каза , че и познал едно към едно .След като говорихме каза , че е решила да отиде пак и му се беше обадила , казал е че таксата му е 50 лв.
Някой чувал ли е за него ?


Moia suychenichka e izkliuchitelno dovolna ot nego.

Благодаря ти Гербер , ти не си ли ходила щом имаш информация , че е добър?На мен ми се вижда малко скъпичко , но пък щом  толкова познава май си струва .То ако сметна при всички дето ходих за по 20-30 лв. си става сериозна сума.Ще си помисля още малко , аз бях се решила за Пепа , но сега клоня към този Жоро , но със сигурност ще е чак другия месец , че много отънях финасово  Joy

# 31
  • София
  • Мнения: 22 735


Тази маг Елена - на снимката е доста млада, но галсът й е на по-възрастна жена???
Наистина говори глупости и сумите си ги бива, които иска.
[/quote]


Iska li ti pari?
[/quote]

Поиска една не малка сума, за да прави амулети ли, талисмани ли.......За въпросите, които й зададох, не ми е искала пари. Каза, че няма такса за гледане. Кой колкото й остави, но пари не ми е искала!

# 32
  • Мнения: 0
Аз съм решила за себе си - на такива, дето от главата за краката те хващат да ти правят амулети, да ти развалят задължително магии и подобни "решителни" дейности- на такива вече не се хващам! Пиша го по повод на поредната майсторка, дето е разстроила наши съфорумки- "Маг"  Елена!  Rage Търгашка!  Тя и подобните и точно затова ги плямпат тия простотии и изкарват акъла на хората!   Rage Не им се вързвайте, момичета! Hug

Последна редакция: ср, 16 яну 2013, 20:07 от akuma

# 33
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз съм решила за себе си - на такива, дето от главата за краката те хващат да ти правят амулети, да ти развалят задължително магии и подобни "решителни" дейности- на такива вече не се хващам! Пиша го по повод на поредната майсторка, дето е разстроила наши съфорумки- "Маг"  Елена!  Rage Търгашка!  Тя и подобните и точно затова ги плямпат тия простотии и изкарват акъла на хората!   Rage Не им се вързвайте, момичета! Hug



 Hug Hug Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравейте , днес говорих с една приятелка и тя ми препоръча Жоро Бедников , каза че е ходила при него преди 7 години и към днешен ден никой и никого.а не и е познавал толкова много.Ходила е при доста , но за този каза , че и познал едно към едно .След като говорихме каза , че е решила да отиде пак и му се беше обадила , казал е че таксата му е 50 лв.
Някой чувал ли е за него ?


Moia suychenichka e izkliuchitelno dovolna ot nego.

Благодаря ти Гербер , ти не си ли ходила щом имаш информация , че е добър?На мен ми се вижда малко скъпичко , но пък щом  толкова познава май си струва .То ако сметна при всички дето ходих за по 20-30 лв. си става сериозна сума.Ще си помисля още малко , аз бях се решила за Пепа , но сега клоня към този Жоро , но със сигурност ще е чак другия месец , че много отънях финасово  Joy



Spored neinite dumi s muja i sa bili pred razvod i toi e pomognal, i vsichko se e opravilo. I sega sa naistina dobre i  vtoro dete si rodiha Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 076
Момичета получих отговор на безплатен въпрос от руския сайт , който беше дала Жени -К.  Дали ще се окаже вярно обаче ще знам чак към края на 2013 / според тях/ въпреки че аз се надявах на по-ранен срок  Sick


Извинявай кой е този сайт..може ли да ,кажеш? Благодаря! Peace

Понеже съм смотана не знам как да го постна Embarassed , ще го намериш в предната 14 тема на страница 45.

Пиши после дали си доволна , че моя срок е много далечен.
 

Ок само да го намеря и да ми отговори ще пиша Simple Smile Сега разглеждам ти на това Задай въпрос ли попълни или се свърза със някой от ясновидците там... че и аз съм една..
индианец  хахах ако може да ми поясниш Simple Smile ще се радвам..Мерси предварително

Последна редакция: ср, 16 яну 2013, 20:53 от bulgari_bs

# 36
  • Мнения: 1
Здравейте,
в края на предишната тема видях , че са коментирани хороскопите от сайта horoskopcheta.
Аз преведох парите, но също не съм получила хороскоп. След като писах пак нямам никакъв отговор дали има забавяне поради някаква причина или нещо такова..

Има ли някой, който да си е получил хороскопа или има някаква информация?

Мерси Hug

Последна редакция: ср, 16 яну 2013, 20:57 от revik

# 37
  • Мнения: 134
BGTV  е телевизията на Георги Бедников.Има предаване където отговаря на въпроси.Има много положителни и отрицателни мнения.Това е за всеки.

# 38
  • Мнения: 2 214
Момичета сега от позицията на времето искам да ви препоръчам една жена.Казва се Таня и е от Ребърково.Жената отговаря на конкретни въпроси, а когато питате за друг човек е нужна снимка.Казва когато има магия и препоръчва четене на Киприянови молитви.Взема колкото й оставиш.Приема само в събота .Утре ще ви напиша телефон, на който се записвате.

# 39
  • Мнения: 2 214
Виждам че има много доволни от Цеца.По телефона ли си записвате среща с нея.И след колко време ви приема.Има ли някои които са я посетили тези дни да споделят.

# 40
  • Мнения: 0
Моля ви ако някой има мнение за Мартин Захариев да го сподели . Ще съм ви много благодарна. Успешен ден на всички.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 127
BGTV  е телевизията на Георги Бедников.Има предаване където отговаря на въпроси.Има много положителни и отрицателни мнения.Това е за всеки.

Благодаря , няма идея за тази телевизия , но ще я потърся и ще кажа и на моята позната , да види за същия ли човек става въпрос.
Тя ми каза , че когато е ходила преди години първо е видял , че преди това е ходила при някаква туркиня гледачка и я питал защо идва при него , а не си ходи при туркинята , казал и че ще се разведе / тогава и дума не е ставало да се развежда , но към днешна дата е разведена/ и още доста неща , които са се случили.Много се чудя , защото са си доста парите.

# 42
  • София
  • Мнения: 22 735
Момичета сега от позицията на времето искам да ви препоръчам една жена.Казва се Таня и е от Ребърково.Жената отговаря на конкретни въпроси, а когато питате за друг човек е нужна снимка.Казва когато има магия и препоръчва четене на Киприянови молитви.Взема колкото й оставиш.Приема само в събота .Утре ще ви напиша телефон, на който се записвате.

В една предишна тема сме коментирали доста Таня от Ребърково. Много малко са доволните от нея.

# 43
  • Мнения: 0
Здравейте,
в края на предишната тема видях , че са коментирани хороскопите от сайта horoskopcheta.
Аз преведох парите, но също не съм получила хороскоп. След като писах пак нямам никакъв отговор дали има забавяне поради някаква причина или нещо такова..

Има ли някой, който да си е получил хороскопа или има някаква информация?

Мерси Hug

Здравей, писала съм с Галя, след като й преведох парите, тя ме помоли за извинение, че няма да може веднага да ми изпрати хороскопа, тъй като си има проблеми, ангажименти... и понеже в сайта пишеше 2-3 часа, просто се извини и каза, че ще се постарае до края на деня да е готова. Още същата вечер си получих хороскопа. Това беше преди няколко месеца, често пиша с нея и съм доволна от нея, наистина не разтяга локуми, ако вижда нещо го казва, ако не вижда не те баламосва. Последно й писах преди празниците, а получих отговор едва миналия ден. За забавянето си има причини, не смятам че ще ви извърти с паричките... Все пак всички сме хора, всичко се случва! Желая успех на всички!!!

# 44
  • Мнения: 0
искам да попитам след колко време ви отговориха от руския сайт (тези които са си задали въпрос)

Общи условия

Активация на акаунт