Oпасно ли е да пиа антибиотик докато бебеправим?

  • 3 712
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 010
Изписаха ми Микомакс за гъбички, ако утре 12 ден от МЦ, го взема, както и мъжа ми, ще повлияе ли на евентуално зачеване след това. По принцип овулацията ми е след 14 ден до 18.

# 31
  • Мнения: 7 640
антимикотиците са крайно нежелатилни през първия триместър. Полекувай гъбите, а бебето оставете за другия месец Wink
Ти каза ли на лекаря, че искаш да забременяваш?

# 32
  • Мнения: 3 010
антимикотиците са крайно нежелатилни през първия триместър. Полекувай гъбите, а бебето оставете за другия месец Wink
Ти каза ли на лекаря, че искаш да забременяваш?

Да казах, а тя вика няма проблем. На всчикото отгоре съм и на Клостилбегит.............

# 33
  • Мнения: 7 640
Щом си пила вече кломифена, по-добре не слагай антимикотика, мъжът ти обаче може да де маже. Ако бебето стане Praynig, ще потърпиш докъм 3тия месец пустите гъби, а ако ти дойде, дано не, веднага щом свърши къвенето- действаш. Аз бих постъпила така.
Стискам палци!

# 34
  • Мнения: 3 010
Щом си пила вече кломифена, по-добре не слагай антимикотика, мъжът ти обаче може да де маже. Ако бебето стане Praynig, ще потърпиш докъм 3тия месец пустите гъби, а ако ти дойде, дано не, веднага щом свърши къвенето- действаш. Аз бих постъпила така.
Стискам палци!

Благодаря ти PolarFox, допада ми съвета, напълно сме на едно мнение. Още повече, че днес 11 ден имам дом. фоликул - 16мм., а бе то да стане пък ще търпя, толкоз време съм търпяла какво ли не, че сега ли..........

# 35
  • Мнения: 7 640
айде luvbed, че ей го Св. Валентин, може по- раничко да го отпочнете!
Че догодина като друсате количката, ще ви е по-сложно! Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 52
здравеите аз съм новак тук имам 1 бебче на 1 и 5месеца още не знаех че съп бременна и рих антибиотик но за щастие нипих проблеми р а и сега ниамам дано и при вас ниама

# 37
  • Мнения: 1 612
антибиотика е AUGMENTINE 875.
Някъде във форумите 4етох,4е ако настъпи бременост плода в първите девет дена е наи предпазен.За АБ ми остажат 5 дена да го пия.
Мерси ви.
Най-вероятно си чела моят постинг.
На мен това ми го каза лекар занимаващ се със стерилитет. Но в твоя случай е по-различно з-о аз се разболях след като ми взеха яйцеклетките и се бяха оплодили. Все пак ти си прецени най-добре.

Общи условия

Активация на акаунт