Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 60

  • 48 977
  • 723
  •   1
Отговори
  • Мнения: 683









Продукция: Tims Production-Timur Savcı
Режисьор: Nihat Durak
Сценарист: Meral Okay

Yılmaz Şahin

Жанр: Исторически/Драма

Излъчва се всяка сряда по Star TV от 20:00 часа

Любовна история, която предопределя съдбата на една цяла империя. Направен по действителен случай, "Великолепният век" ще повдигне завесата на изпълнения с тайни и интриги живот в султанския харем по времето на най-величествения период на Османската империя. Дошла като робиня от най-крайните земи на империята, Роксолана успява да спечели сърцето на султана. Благодарение на блестящия си ум, необикновената сила на волята и привлекателната си външност от безправна робиня тя става жена на султан Сюлейман Великолепни — най-могъщият султан в Османската империя.





   


                       













   


   



Добре дошли
в новата 60 тема  на "Великолепният век"
Приятни  мигове с любимия сериал

Последна редакция: пт, 18 яну 2013, 20:15 от anna3com

# 1
  • Мнения: 9 736
Да се прехвърлим в новата тема с добро настроене Heart Eyes

# 2
  • Сливен
  • Мнения: 145
Прекрасен глас. Голям сладур този Халит.
Благодаря за темичката и клипа.  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 11
Да ни е хаирлия новата тема- след като някой е умрял във филма не е нужно наяве да се убиваме за него, я!
Той си е поживял, хайде и ние да се забавляваме!

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 167
Трендафилка еиии де ти идат на ума тези бисери еииии:))))) Еи мЪ на да  сЪ зЪпишЪ
 кУфа леика баб* Мариика - първи коридор -България .Чакаща фрагманче за сега Simple Smile)))

# 5
  • Мнения: 17
Бали бей ще се върне ли във филма????

# 6
  • Мнения: 2 411
Лили,благодаря !Като разбрах ,че някои момичетата не знаят какво красиво гласче има нашият
убавец и аз мислех да кача Аngie,но сега да чуят:Sensiz Gece

Последна редакция: чт, 17 яну 2013, 23:07 от nadejda2639

# 7
  • Мнения: 896
А фрагмана  ще е утре! И на мен ми е интересно какъв ще бъде? Даже повече от тези за тази серия!

# 8
  • Мнения: 12
Хайде и аз с вас..Пък да видим Шах Султан и Лютфи Паша както я карат,до къде ще я докарат..

Те като че ли ще са ми най-интересните от тук нататък..

# 9
  • Сливен
  • Мнения: 145
Доре Ми,и на мен ми се строи,че ще се върне. Споменаха го,видяхме го и на снимките на прощалното парти на Окан. Дано,дано Praynig

# 10
  • Мнения: 896
Доре Ми,и на мен ми се строи,че ще се върне. Споменаха го,видяхме го и на снимките на прощалното парти на Окан. Дано,дано Praynig
А вие за Михримах мислите ли? Какво ще прави горкото девойче, ако й върнат детската любов? Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 11
Трендафилка еиии де ти идат на ума тези бисери еииии:))))) Еи мЪ на да  сЪ зЪпишЪ
 кУфа леика баб* Мариика - първи коридор -България .Чакаща фрагманче за сега Simple Smile)))
Я по-ЕнтЕлегентно, мъри Маро- не куха лейка, а "поцинкована градинска мебел"- баш ми е драго- и я съм у "стадото"  Joy

# 12
  • Мнения: 9 736
Доре Ми,и на мен ми се строи,че ще се върне. Споменаха го,видяхме го и на снимките на прощалното парти на Окан. Дано,дано Praynig

Бурак работи с екипа на ВВ-нали снима игрален филм за Бали бей,предполагам за това е на партито Thinking

Лека нощ с един божествен глас bowuu




# 13
  • Мнения: 90
Благодаря за темата  Peace

# 14
  • Мнения: 12
http://uteha.bg/ferhunde-vliza-vav-velikolepniyat-vek/

Ферхунде влиза във „Великолепният век”

Общи условия

Активация на акаунт