Ходи ли някой на консултация към 13-та поликлиника/Бигла 2/?

  • 1 134
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
Интересува ме има ли бебоци,които ходят на ДК в 13-та поликлиника.Това което мен ме притеснява е , че независимо от обявените часове за ДК по същото време ходят и болни деца и възрастни #2gunfireАко има други мами на мнение, че това не трябва да се допуска моля да ми пишете, за да събера смелост да повдигна този въпрос пред педито!Още повече, кабинетите имат два входа и нищо не пречи да направят така че болните да чакат от другата страна, а не при малките бебчета!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
И аз ходя там на консултация.Досега нямах забележка по този въпрос,но последния път и на мен ми направи впечатление това,че на консултацията имаше хора и за прегледи и т.н.Те се облягат по кантара и там където се теглят дечицата,мен това много ме дразни.Но ако повдигна този въпрос съм сигурна,че ще ми кажат,че това са възможностите и нямали средства,а съм доволна от педито и не бих искала да го сменям.Зад теб съм!

# 2
здравейте,ние също ходим в 13-а поликлиника и наистина понякога се случва и това,ние сме при доктор Маркова и съм много доволна от нея.Но мои приятелки в други поликлиники също споделят това а и мисля че така ще е при личните лекари където и да са,то си е все едно от държавата да очакваш някакви супер условия,нали касата плаща-респ.държавата. По-добрите условия ще са при частни консултации-например в Шейново-имам позната която води детето си само на частна консултация-20 лева на посещение. Въпрос на избор и на някакви компромиси май.Така поне мисля.Мисля че няма да се промени нищо ако повдигнеш въпроса, дори и да направят забележки на болните ,знаеш какъв е по принцип българина-веднага ще обвини личния че не му обръща внимание и т.н  Така че-някои неща са въпрос и на късмет а други на възпитание-такъм е живата както се казва Rolling Eyes

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 375
И ние сме при др Маркова и съм доволна. Честно казано досега не ми се е случвало това. Но признавам, че последните два (болнави вероятно) месеца не съм я водила.

# 4
  • Мнения: 2 534
И аз живея близо до п-ката , но водя детето на консултация в бившото детско отделение , срещу Японския при д-р Пелова , а бременноста си проследих в Майчин дом (и той е близо)

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
И аз живея близо до п-ката , но водя детето на консултация в бившото детско отделение , срещу Японския при д-р Пелова , а бременноста си проследих в Майчин дом (и той е близо)
За същото детско отделение става въпрос.Всички водиме там децата

# 6
  • Мнения: 137
А в 13 поликлиника, която е долу на Д.Хаджикоцев няма ли никакви педиатри. На мен ми е много по близо искам да ги преместя там, ако има при кой. Сега педиатърът ни е много далече и ми е дошло до гуша да разнасям болни деца из цяла София.
Ако някой има отзиви за педиатър там моля да каже.

Не че горе на Бигла е много далече, но все пак си е неудобно, пак с кола трябва да ги водя.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 375
Мисля, че долу няма педиатри.

Вчера бях на консултация и да ви кажа случка по темата точно. В 1.30 сме се строили ние и едно момченце с баба си. Лекарката излезе и ни видя всички. Попита бабата за преглед ли са, болни ли са и ги помоли да изчакат в предверието, защото има консултация за здрави деца и бебета. Прегледите почват в 2.00 по принцип, явно бабата просто беше решила, че ако дойде по-рано, ще е по-напред в опашката от болни.
Явно има лекари и лекари.

# 8
  • Мнения: 153
Момичета, аз явно нямам никакъв късмет, защото всеки път в часа за ДК е пълно с болни.Май ще се наложи да стискам зъби докато отмине това "болно" време, защото и аз сум доволна инача от педито.НИе сме при д-р Алексиева.
millenna аз нямаше да повдигам въпроса ако нямаше някаква възможност да се променят нещата.Предполагам сте забелязали, че и в двата кабинета има по още една врата и едва ли ще е проблем за болните да ползват входа на поликлиниката който е от другата страна.Разбира се всичко е въпрос на организация и желание.
Благодаря на всички за подкрепата

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
И аз съм при Алексиева и съм доста доволна от нея.Случвало се е да влизат от другата страна на поликлиниката болни и по този начин пък предреждат бебетата за консултация.То май няма оправия!

Общи условия

Активация на акаунт