"Играй като мъж, побеждавай като жена"

  • 1 146
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Горещо ви я препоръчвам, тая книга е страхотна инжекция самочувствие. Става дума за отношенията мъже-жени на работното място и т.нар. равенство между половете, но не е една от многото книги със съвети, тази е някак много лична и убедителна, изповедна книга.

Мен мърво ме грабна интересното,всъщност доста "феминистко" заглавие и си помислих, че ще е някакво маниакално женско бръщолевене, да ама не...

Прочетете тая книга и ще разберете как да се справяте с мъжете, които завиждат на амбицията ви - в случай че сте решили да градите кариера;)))

Аторката е една от най-влиятелните жени - мениджъри в САЩ, набра огромна популярност в цял свят и покрай тази книга. Само вижте какви въпроси задава книжката: Защо жените, които в днешно време съставляват почти половината от работната ръка, не споделят корпоративната власт наравно с мъжете? Защото повечето жени никога не са били обучавани как да играят играта, наречена бизнес. А за да го правят добре, те трябва да познават нейните измислени от мъжете правила.

# 1
  • Мнения: 0
В момента я чета. Много е убедителна. Много съм доволна.
Аз обожавам да чета книги от приложната психология и тази специално ми допада много тъй като е подходяща за стила на работа, който имам, както и изобщо на манталитета и мирогледа ми в живота.
Ние жените забравяме, че все пак живеем в преобладаващо мъжки свят и че върховете в професионалното развитие все още са запазена територия за мъжете. Книга като тази не разбиват тези илюзии, а ни дават ценни съвети как да постигнем собствените си цели без да оставяме трупове зад гърба си и без да се налага грубо да стъпкваме колегите си.

# 2
  • Мнения: 10 686
lorrapetkova, прави впечатление, че четете и препоръчвате книги единствено и само от издателство "Колибри"  newsm78
Чудя се как да си обясня подобен крайно селективен подход??  Joy Вие книги от други издателства явно не четете  Laughing
Така провежданата ви рекламата по-скоро ще отблъсне четящите тук и едва ли ще доведе до повишаване на продажбите, каквато очевидно е целта ви Whistling

# 3
  • Мнения: 0
Продажбите не ме интересуват, чета стойностни книги, фен съм на Колибри, защото издават супер книги от ВСИЧКИ жанрове, дайте пример за друго такова издателство, МОЛЯ;))))

# 4
  • Мнения: 0
http://tv7.bg/weekend-s-tv7/VideoDetails&id=9606202

Интересно, свежо и много позитивно представяне на книгата! Радвам се, че попаднах на този телевизионен момент. Обсъждането, макар и кратко, е интересно и провокира да отвори човек книгата дори само от любопитство!

# 5
  • Мнения: 1 179
Някой продава ли книгата на втора ръка?

Общи условия

Активация на акаунт