Отговори
  • Мнения: 1 217
Предварително моля модераторите да не местят темата оттук, искам да чуя повече мнения и най-вече - възможно най-много хора да разберат за умопомрачителната, властна и лишена от всякакъв смисъл "педагогика" на една персона.
Вчера в градината, след " занятие " децата са стояли на столчетата си и са били принудени да гледат " " танц"  на бавна музика, " нежна " " на Недоклатилова, която е била на смяна по това време. На въпроса ми: " А защо стояхте и я гледахте, защо не си играхте през това време ? " децата казаха: " Защото не ни е разрешено да ставаме докато не ни каже !!! ". Днес за пореден път ще говоря с директорката , а съвсем скоро мисля няколко медии изненадващо да посетят групата на децата ни и лично да се уверят в " педагогиката " на Хвръкнигъзилова ( може и да бъркам фамилията Simple Smile ). С нАучни институции да си нямате работа, уж говориха с въпросната .... не знам как да я нарека, но с " личност " не мога, уж я предупредиха, но ефект - почти нулев. Част от родителите се заливаме от смях с нАучните и методи ( почти 99 % съм сигурна, че са продиктувани от странните и сънища с " лукавия " - въпросната е фанатизирана сектантка, почти съм сигурна, тъй като веднъж открих " случайно " подхвърлени брошури с пропагандиране на библейски текстове и като и ги показах каза " трябва да знаят ! " ), но разни тесногръди натегачи и връзкари, към чиито деца Нейно Малоумничество има специално отношение я защитават, не знам какво да правя вече, но предчувствам, че краят на царуването Й ( нарочно пиша Й, щото се дразни от правописни грешки ) идва, та ако ще да се наложи лично да и сритам стола за да може по-хубаво да целуне бюрото, което упорито съзерцава, когато не " танцува " ) е съвсем близо.
Давайте предпожения, четох за някакви евтини камери за 14 лева, ако някой знае откъде могат да се купят и на коя фирма са да пише ). Simple Smile

Последна редакция: вт, 22 яну 2013, 21:26 от катюнгелче

# 1
  • Мнения: 202
Щом директорката не взема участие давай според мен към следващата институция.

Аз наистина не знам коя е, но момичетата ще се включат по темата.

Недопустимо е!

П.П в момента Господари на ефира е най-доброто от медиите , за което се сещам

# 2
  • Мнения: X
Ако всичко това е вярно, не бих поволила подобна персона да се грижи за детето/децата ми, дори и за час на ден.

катюнгелче , би ли било възможно да бъдеш по-ясна и конкретна? Име на персоната, градина, населено място? Това би било повече в полза, за получаване на конкретни и работещи съвети. Ако това е целта на темата, разбира се. Това ли е целта на темата?

# 3
  • Мнения: 10 547
Недоклатилова
Хвръкнигъзилова
Нейно Малоумничество

Авторката пак не си е пила лекарствата. Няма ли начин модераторите да съдействат за връзката на неуравновесените потребители с психолог?

# 4
  • Мнения: 1 217
Ако всичко това е вярно, не бих поволила подобна персона да се грижи за детето/децата ми, дори и за час на ден.

катюнгелче , би ли било възможно да бъдеш по-ясна и конкретна? Име на персоната, градина, населено място? Това би било повече в полза, за получаване на конкретни и работещи съвети. Ако това е целта на темата, разбира се. Това ли е целта на темата?
Разбира се, Сбъдваща мечти !!! Ще ви пиша името Й на лични ( вие ще си го препредадете ) и градината защото някоЙ от поданиците Й ми знаят ника и ще ме съдят за уронване на "престижа" Й после, въпреки, че повече от това накъде да падне ? Mr. Green  bouquet

# 5
  • Мнения: X
Малко ми е трудно да изкажа мнение, тъй като нищо не разбрах. Има ли някакъв конкретен повод за възмущение или просто комплексно не те кефи?

# 6
  • Мнения: 3 634
Малко ми е трудно да изкажа мнение, тъй като нищо не разбрах.

И аз, а това не е първият път, в който значението на думите в поста ги знам, но смисъла ми убягва. Да не е писано с Google Translate?! 

# 7
  • Мнения: 28
От толкова много епитети, употребени от авторката не разбрах същността!  ooooh!
Мнението би имало повече тежест, ако беше безстрастно.

# 8
  • Мнения: 83
Катюнгелче, след като някои хора ти знаят ника, с тази тема не предупреждаваш ли въпросната особа да внимава как да се държи за да не бъде хваната?

# 9
  • Мнения: 1 217
Аз я предупредих лично многократно, Le Soleil* , но нека знае, че вече няколко медии също проявяват интерес към танците Й и най-вече към това, че по време на танцуването Й на децата не е разрешено да си играят или да се включат в подредбата на масите или друга обща дейност. Simple Smile
Жаве, искаш да кажеш, че нямаш нищо против децата ти да бъдат заставени да гледат нечий "танц" ли ?
Нарочно пиша Й, нали се разбра, от уважение така да се каже. Mr. Green
А най-много ме е яд, че докато е " танцувала " ние с една Госпожа тъкмо се канехме да влезем изненадващо да я проверим, но се заговорихме и затова не станахме и ние свидетели на това зашеметително, спиращо дъха изживяване. Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 23 081
Малко ми е трудно да изкажа мнение, тъй като нищо не разбрах.
И аз, а това не е първият път, в който значението на думите в поста ги знам, но смисъла ми убягва. Да не е писано с Google Translate?!  
Аз разбрах, че въпросната Гъзибаркова или как там беше, е танцувала еротичен танц пред малките си поданици. Съжалявам, ако криво съм разбрала, но до толкова ми стигна умствения капацитет.  Peace

А, сега виждам - за танци точно иде реч.

# 11
  • Мнения: 1 217
Тonkabonka , любимата Й роля е на лебеда от лебедово езеро ( сама си е избрала ролята, нали се рабра Mr. Green ),  " танцувала " е с разперени ръце и гигантски подскоци, с изпъкнали части както обикновено.....Красота ви казвам, но Й изящество !!! Mr. Green За друг, отделен случай говорим, предполагам, за следващата Й роля непременно ще ви пиша, ще се постарая и да я снимам в действие, директорката и без друго се видя в чудо и предложи родителите да дежурим по график. Mr. Green

# 12
  • Мнения: X
Аз я предупредих лично многократно, Le Soleil* , но нека знае, че вече няколко медии също проявяват интерес към танците Й и най-вече към това, че по време на танцуването Й на децата не е разрешено да си играят или да се включат в подредбата на масите или друга обща дейност. Simple Smile
Жаве, искаш да кажеш, че нямаш нищо против децата ти да бъдат заставени да гледат нечий "танц" ли ?
Нарочно пиша Й, нали се разбра, от уважение така да се каже. Mr. Green
Ами бих помислила над това, което ми е предало детето. Весела, танцуваща учителка ми звучи готино. Нашите каки в градината са много усмихнати и весели, не бих се учудила и да танцуват вътре. Еротичен танц? Как пък разбрахте, че е еротичен? Бавна музика? Какъв е проблема? "Заставени да гледат деца" .... ами може би в конкретен момент учителката наистина да им е казла да стоят на столчетата и да не стават без тя да им каже... Може да е в някаква друга ситуация. Въобще в детската главица картината е малко по-абстрактна някак си. Затова те питам има ли някаква друга конкретна случка, защото в описаното горе може да има проблем, може и да няма. Но всъщност отчитам и че интуицията ти може да не те лъже и наистина да има проблем. Но какъв е той от поста ти не става ясно.

# 13
  • Мнения: 6 668

А най-много ме е яд, че докато е " танцувала " ние с една Госпожа тъкмо се канехме да влезем изненадващо да я проверим, но се заговорихме и затова не станахме и ние свидетели на това зашеметително, спиращо дъха изживяване. Mr. Green

А ти от кого си упълномощена да извършваш внезапни „проверки“? newsm78 #Crazy #Crazy

# 14
  • Мнения: 1 217
О, еротична е, Жаве, повярвай, поне се напъва да е еротична, ако знаеш как лично подкара дядо Коледа на едно тържество към танци, горкият, неохотно се съгласи, но имаше ли избор, а и по принцип предпочита общуването с мъжкия пол. Има много, много други случки, разказвала съм ги, има си и съответноте официални документи за тях, но не ми се разказват повторно. Обаче и имам снимка, ако искаш ще ти пратя да видим дали пак ще ти звучи готино. Mr. Green

А най-много ме е яд, че докато е " танцувала " ние с една Госпожа тъкмо се канехме да влезем изненадващо да я проверим, но се заговорихме и затова не станахме и ние свидетели на това зашеметително, спиращо дъха изживяване. Mr. Green

А ти от кого си упълномощена да извършваш внезапни „проверки“? newsm78 #Crazy #Crazy
Принципно на родителите не е забранено да се появяват изневиделица в градината, що ?

Общи условия

Активация на акаунт