Грешки, допуснати при ремонта и обзавеждането

  • 839
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Преди време имаше подобна тема, но не я намирам. Смятам, че ще е полезно да се учим от грешките на другите. От кое не сте доволни и какво бихте променили ако започвате ремонт сега?
При мен заварено положение - бели плочки на пода. Най-големият кошмар. Всяка капчица се превръща в петно.
Секция цвят "венге". Прахът си личи много, дори да си избърсал преди малко.
Съжалявам, че в спалнята не сложихме инверторен климатик, а обикновен.
В кухнята имах място за 60 см съдомиялна, но послушах мъжа ми и взехме 45 см. Още ме е яд.
Като се сетя, ще допълвам.
Тъй като ни предстои ремонт на банята и тоалетната, ще се радвам да споделите какви плочки да се избягват. Матирани, гланцирани, в зависимост от цвета, фугите ...

# 1
  • Мнения: 727
едната ни баня е с тъмни плочки-ужас,котлен камък от водата се вижда като под лупа е всичко,другата баня сме пък със светли но не вървеше да са с тъмни фуги и сега чистя до несвяст постоянно се замърсяват  Tired , търси златната среда Peace

Грешка голяма за нас се оказа рекламата която ни сложиха под прозореца...стената която се пада гръб ни е винаги мокра?!???!!! съответно влага,и мухал...направо откачам,сега на пролет ще изолираме надявам се да се оправи всичко Whistling

# 2
# 3
  • Мнения: 35
Благодаря, lorenka!

Общи условия

Активация на акаунт