Заедно с Джансел Елчин, минали и настоящи проекти - тема 17

  • 29 600
  • 738
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 14 492

    СНЕЖЕ Heart Eyes -  на твоята реакциа му се казва класическото "ПРИЯТЕЛ В НУЖДА СЕ  ПОЗНАВА !

      Благодаря ти newsm51 newsm51 newsm51

Ще пиша с удоволствие в новата тема.

# 2
  • Мнения: 22
Благодаря за темата и по случая да почерпя   
На тази тема това и отива   

# 3
  • Мнения: 22
Нов дом на първия 



@ CansellPinar може би можеш да хванеш следващите седмици интервюта след мача Cansel Elçin'i 

# 4
# 5
  • Мнения: 2
  И аз съм тук Laughing

# 6
  • Мнения: 14 492
Никол тази нежна ръка не може да е на Джансел/един косъм няма/   и  този мил поглед на Нала ми създават добро настроение за тази вечер  bouquet


А ,този сърдечно усмихнат Джансел още повече.








# 7
  • Мнения: 22
Нала има нов дом  поради отсъствието на стопаните и но не е конкретизирано къде е.

Тази снимка не е ли от СЛ   

# 8
  • Мнения: 2
В този клип видях едни от най тъжните моменти на ДЖАНСЕЛhttp://www.dailymotion.com/video/xi66wn_gonulcelen-klibi-limon-cicekleri-mustafa-ceceli-ayyyyyy_shortfilms?start=206#.UP6-PfLizSg[/video]

# 9
  • Мнения: 2 154
Баба Етем поздравява Снежка за новата тема   bouquet



Последна редакция: вт, 22 яну 2013, 18:46 от Snake777

# 10
  • Мнения: 2 154
Никол, този дълъг бакенбард принадлежи на Ахмет Гюрсой.
В СЛ той имаше много поводи да плаче, не само заради Ясемин.

# 11
  • Мнения: 14 492

  Аз пък все за това се мисля newsm78 newsm78 newsm78-защо Джансел често предпочита да  си почива и не си бръсне брадата newsm78 newsm78 newsm78
  Ама то може ли човек всеки ден да я стърже тази РАЗНОПОСОЧНА  брада.






Големи жестове прави човека -и за нас капризните фенове и за сценаристите. Thinking Thinking

Последна редакция: вт, 22 яну 2013, 22:03 от sebilMM

# 12
  • Мнения: 14 492



Таня не ми се отваря линка за да видя тъжния момент с Джансел Cry Cry Cry



Приятна вечер Hug

# 13
  • Мнения: 15
Снежка  Heart Eyes   bouquet поздрави за темата.

А  Етем/Илхан си е супер поздрав,  бард е страхотен и си го бива      Heart Eyes

Когато пътуват Джансел и Пънар, Нала е при бащата на Пънар,
много е симпатичен и колоритен, с интересен блог и  фотороман за бездомните кучета, в частност за Дембили  Flutter и почитател на класическия Фолгсваген.  Hug

# 14
  • Мнения: 2 154
Себи, познавам мъже, за който се бръсненето е кошмар, точно заради някакъв странен тип брада.  newsm78 Може би и Джансел има проблем, а виж Левент/ Онур каква брадица има. Rolling Eyes
В миналата тема Хасрет пееше на Мурат, че го обича, тук една фенка казва  Cansel, je t'aime

http://www.youtube.com/watch?v=8KRNyBwvLaw

Общи условия

Активация на акаунт