Слънцето с усмивка ни дари, ФЕВРУАРЧЕ тръпне за нови игри

  • 69 840
  • 662
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 143
Честит рожден ден на Дара! Да е жива и здрава и все така сладка!
Наде, пожелавам ти бързо оздравяване Hug

Ние в събота направихме партито вкъщи с приятелчета и беше много весело. Дойдоха 6 дечица и купона беше на ниво. Рали много се забавлява, въпреки че не им правихме някакви игри - имаха свободна програма по лудеене. Тортата от Лагуна въобще не беше хубава, аз не можах и едно парче да хапна и почти половината ще я хвърлим = повече няма да поръчваме от там.
Рали беше направила картички с едни лепящи корони и надпис "Принцеса" от джъмбо за всички момичета и подари на всяко едно плюс по един балон, за да се знае че са били на Рожден ден. Подаръците също много й харесаха, всичко беше от сърце, както се казва:)
Само малко с почистването на другия ден се поозорих, но това е нищо в сравнение с блясъка в очите на Рали!
В детската не сме черпили - скръндзи, тъй като на самия рожден ден и три дни след това не ходи, сега вече не ми е удобно да казвам на госпожите, пък и това си е личен избор на родителя все пак.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Честит Рожден ден на Дара и Габи !

Аз сънувах ужасен кошмар и дори след като се събудих не можах да се отърся и ме беше яд на учителките и директорката на ДГ.Идваше ми да ги удуша.Сънувах,че в ДГ са им били ваксината против рак на шийката на матката.Като си представих каква отрова са вкарали в организма й и най-вече без да ме питат.Хубавото е,че беше само сън

Днес се гледаме вкъщи,че е хремава.Дано в четвъртък да може да отиде на ДГ.Ще видим как са нещата.Ако не става за ДГ,ще я гледа баща й,че в четвъртък имам неотложен ангажимент

Дорабела,направили сте купона за РД.Браво

Последна редакция: пн, 28 яну 2013, 11:18 от ♥Elfita♥

# 62
  • Мнения: 236
Честито на Дара, Габи и Христо! Да растете много щастливи, мили дечица!Наде Hug, много се смях снощи, ти си знаеш защо. Ако не става с мазане на ноктите, пробвай да я лакираш. При нас даже си позволиха забележка да правят на Яна в ДГ, ама аз още по-упорито я мажех с лак и лепях декорации по ноктите. Явно други момиченца са искали и те, та затова са казали на Яна, че в ДГ не трябва да се ходи с лак. Но помогна много. Яна беше толкова горда с цветните си нокти с лепенки с цветчета, точки и капчици, още повече че лаковете си бяха само нейни и даже я питах дали може и аз да си сложа от тях. Няма да ти казвам как изтърпях 3 дни с бонбоненорозов лак Mr. Green, ама детето иска жертви .

# 63
  • Мнения: 139
Честит рожден ден на Белослава, Венци и Алекс, на патерица!
И честит рожден ден на Дара, Габи и Христо!

На всички пожелавам да са всели здрави дечица, много усмихнати и щастливи, да радват мама и тате!

Размери -  "дребосъчка" - 110 см/22 кила/ 29-30 номер - дребна, дребна Деничка Simple Smile.

Елефиткаа, много си се стреснала с тия ваксини! Чак пък без разрешение...сгурно щях да ги душа не само на сън Simple Smile.

Много се радвам, че темата взе да мърда Simple Smile.

Ние сме си все така сополиви и кашлящи, Боги и Дени имат подобрение, поне нощем не кашлят, и през деня доста по-рядко. Аз се боря с АБ... и равносметка 5 дни 180 лв за хапчета, сиропи, мазила за 3мата +140 лв за инхлатор. Таман идеален рожден ден Simple Smile.  НО ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ! РД ЩЕ ИМА Simple Smile

В детската градина, не знам дали ще черпи, ако черпи ще е със сокче и соленки. Торта няма да носим. Само искам да сме напълно здрави и за целта, ще я пусна само един ден на ДГ, да запишем, да не се налага да правим нови изследвания, ако минат повече от 30 дни. Иначе ще си е вкъщи до рождения ден, и малко след него. Че с варицела и тн...много им отслабна имунитета.

Друго забравих какво щях да пиша, а и супата на Боги вече е готова за пасиране.

До после Simple Smile

# 64
  • Мнения: 806
Честит Рожден ден на Дара и Габи!

Момичета, остават по малко от 6 седмици до моята мартеничка.  Резервирани сме за 8ми Март в 8 сутринта.  Още един мъж в къщата.  

dorabella
Браво за хубавото парти.  Това са важните моменти в живота.

За размерите - Джордан е 15.3кг, 110см и носи 28 размер обувки.

# 65
  • Мнения: 139
Албенкаа, кога мина това време, толкова бързо! Да стискаш лълките тогава до 8.03 Simple Smile

Дорабела, браво, това е важното! Децата да са щастливи, дали вкъщи, на поляната или на парти...важното е усмивки да има!

# 66
  • София
  • Мнения: 1 977
Здравейте:)
Честит рожден ден на Дара и Габи да са живи и здрави децата,много усмихнати и щастливи!

Да се оплача малко,татито ни е болен с температура вкъщи.Само се моля да е настинка и да не се разболеят децата,особено преди рождения ден на Ники,а за Ради по което и да е време и забранявам  Naughty дано дано  Praynig
Сега гледам 3 деца вкъщи,от сутринта ей сега сядам за малко,все нещо готвя,храня,играя си,сменям памперси и т.н. добре чеч Радинка тези дни ми е много послушна пу пу и сама се приспива и не плаче,че иначе не знам...

Всички болни да се оправят,Радето се събуди и ви оставям  Sad

# 67
  • Мнения: 143
Весе, бързо оздравяване и дано не се заразите с малките.
Йоли, и на вас бързо оздравяване.
Аз от снощи съм пак с болки в гърлото #Cussing out и сега ако пак се разболея, ще изляза най-голямата кека...
За мерките - към 100 см( а може и повече newsm78 ) - от 16 до 17 кг (всеки ден се мерим), 27 номер обувки.
Елфи, не знам на кой му е пълна Таничка- за мен си супер нормална HugИначе и аз снощи сънувах кошмар - как някаква жена с машинка иска да ни постригва с Рали и вече тръгна към мен и аз като скочих и почнах да ръкомахам- Жоро се чуди какво става..а преди няколко дни ми звъни телефона към 5,30 сутринта и аз без да мисля го изключвам, втория път поглеждам номера и виждам,че е непознат и на третия път Жоро супер съмнително ме пита, защо не вдигам??? Да не би да крия нещо? Така на 4-ия път вдигнах, за да се увери,че няма какво да крия, за да чуя "Плати ли го Бе?"

# 68
  • София
  • Мнения: 66
Здравейте! След няколко дози ракия (само външно  Wink) аз съм на път да оздравея, но Илия е в същото трагично състояние. Предполагам, че е някакъв вирус, защото чувам че и колеги се оплакват от подобно..
Не знам ако малката прихване, как ще я лекуваме нея...

Днес племеника ми има РД и това ми напомня как с братовчедка ми имахме един и същ термин Simple Smile
Марина, вашето парти ми звучи идеално Simple Smile
Аз от толкова мислене и планиране, сега тотално ми е писнало и много се радвам, че сме запазили клуб....

След като вече съм в кондиция, кажете кога ще се съберем да се видим  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 649
След като вече съм в кондиция, кажете кога ще се съберем да се видим  Mr. Green

Ето това е приказка Simple Smile
Наде, радвам се, че си по-добре.

Ивеее, нещо не си се разписвала наскоро. Wink

# 70
  • Мнения: 143
Наде, браво че се оправяш. Дано не е вирус и Белка не прихване. Hug Аз съм на път пак да се разболея, снощи спах с компрес с ракия, но ефект не виждам, после ще си направя този с белтък и пудра захар Sick, пих Цитросепт ( ужасна гадост, как ли го пият деца newsm78), Биозин ( имуностимулатора, по който е луда нашата лична), пък да видим...

Искам и аз среща, най-добре ще е петъчно-събота Simple Smile

Я да питам - знаете ли в някой магазин специално да се продават изчистени блузки с дълъг ръкав, без картинки и надписи? Много трудно се намират по мой наблюдения, но са идеални за под рокли (модата сега е с  лятна рокля, а отдолу с блузка, в цялата група в детската момичетата са така облечени ooooh!).

# 71
  • Мнения: 236
Маринче, имаше изчистени, но с копчета отпред в Оkaidi, но бяха останали само сиви, сини, черни и малинови. По 8-9 лева бяха.

# 72
  • Мнения: 139
За блузки тук има: http://bebeshkidreshki.com/category/170/bluzi.html?page=5&ProductsPerPage=0

Аз често поръчвам от там дрехи, доволна съм.

# 73
  • Мнения: 649
Марина в H&M има. Basic серията са изчитени и винаги ги продават в комплект от 2-3 блузки.

# 74
  • Мнения: 143
Йоли, сайта е страхотен, смятам да поръчам някои неща, но първо трябва да се консултирам с госпожицата:)
А да ви се похваля -от Бюрото по труда по погрешка са ми превели обезщетението за безработица за декември Laughing вчера случайно си влизам в онлайн банкирането и като видях в първия момент не можах да повярвам и влизах два пъти в сайта, за да не е грешката в мен. Е ..една приятна изненада..

Общи условия

Активация на акаунт