КГБ = Клуб на Готините Баби - 131.

  • 55 667
  • 716
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 563
    МИЛИ МОИ ПРИЯТЕЛКИ , ИСКАМ ДА ВИ СЪОБЩЯ , ЧЕ ДНЕС ХВАНАХ  ШЕСТИЦАТА , НО С НУЛАТА РАЗБИРА СЕ  Laughing  УДАРИХ 60 -ТЕ Laughing
   БЛАГОДАРЯ НА БОГ , ЧЕ СЕ ЧУВСТВАМ ТАКА НА ТАЗИ ВЪЗРАСТ  И  МЕ Е БЛАГОСЛОВИЛ ДА ИМАМ ЕДНО ПРЕКРАСНО СЕМЕЙСТВО !!! Grinning
   ЩАСТЛИВА СЪМ , ЧЕ СРЕЩНАХ И ВАС , ТОЛКОВА ПРЕКРАСНИ И ВСЕОТДАЙНИ ПРИЯТЕЛКИ ! ОБИЧАМ ВИ ! Hug Hug Hug  love001  love001  love001
   ДНЕС ЧЕРПЯ АЗ..... ЗАПОВЯДАЙТЕ !


                                                               
                                                                                                                                                                                                                              
                                                            

                НАЗДРАВЕ !!!!! Hug Hug Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 2 672

Честит юбилей, мило Росе! 

Желая ти от здраве да не се отървеш, да бъдеш все така позитивно настроена, да радваш всички около теб, желая ти чудни пътешествия с любими хора!



# 17
  • Мнения: 814
Жабче,  благодаря за страхотното оформление на юбилейната 130-та темичка, всеки път с Яжка ни пълните душите с красота и настроение  bouquet, Hug Hug!  Нека я изпълним с нови, приятни изживявания и със споделеното приятелство между нас!
Скъпа  Роси, честит юбилей! Бъди жива и здрава, все така жизнерадостна, с прекрасно семейство, с което да споделяш обич и щастие! Нека късметът да е винаги с теб smile3525 smile3525 newsm51 newsm51!

# 18
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Роси , честит рожден ден с пожелание за здраве,
истинска любов и хубави моменти!
Нека този рожден ден бъде различен от досегашните ти.
Нека всичките ти фантазии се сбъднат!
Весел празник! Наздраве!

# 19
  • ВАРНА
  • Мнения: 144
Ах, Роси ме е изпреварила с почерпката!
Роси, честит юбилей! Бъди здрава и много щастлива!   bouquet

Здравейте, мили момичета! Hug Hug Hug
Новата година ме затисна с много работа, не се оплаквам, но не ми стига времето. Не пиша, ноооо ви чета, ма то много маТРЯл, браво, все тъй да е!
Жабче, прекрасна темичка, както винаги! Hug Heart Eyes

Първо ще ви поднеса кафе и чай, да се разсъните, като се наспите де
 

А след това, да се почерпите за мое здраве,че имам ден рожден.Заповядайте!

                                     

 


Желая ви прекрасен ден!

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 144
Роси, за теб! Hug Heart Eyes

# 21
  • ВАРНА
  • Мнения: 144
Янче, честит 8-ми рожден ден на Криско!
Да расте здраво и щастливо дете!


 newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday

# 22
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Мари , честит рожден ден!
С пожелание за здраве,
истинска любов и хубави моменти!
Хубав празник!



Честит празник Янче и Галена!
Да е жив , здрав , палав и щастлив Криско.
Хубав празник!

# 23
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро!Честита ни тема!На тези,които полагат труд,за да ни е уютно тук,благодаря  bouquet  bouquet  bouquet.
Честит празник на рождениците  bouquet  bouquet  bouquet!
Роси,честит юбилей!Бъди винаги щастлива!  bouquet  bouquet  bouquet
Мари,нека всички пожелания от днес се сбъднат!  bouquet  bouquet  bouquet
Янче,Галена,честит рожденик!Нека расте здрав,да е винаги пръв в живота!  bouquet  bouquet  bouquet


Весел,спокоен и усмихнат ден от мен,момичета! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 291
Бре! Ранобудни и досетливи девойки! Изпреварихте ме! Ама какви хубави хора са родени днес!!!

РОСИ, ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ! БЪДИ МНОГО ЩАСТЛИВА!


 МАРИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ И  КЪСМЕТ!


ДА НИ Е ЖИВ И ЗДРАВ КРИСКО! ДА Е ВСЕ ТАКА УМНО И ПАЛАВО ДЕТЕ! ДА РАДВА РОДИТЕЛИТЕ СИ С УСПЕХИ!

Момичета, не ми излизат картинките Cry Хайде някоя да почерпи вместо мен, моля!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 739
  Честит юбилей,Роси! Честит рожден ден,Мари! Да сте здрави,млади и красиви!Щастието да е винаги с вас!

# 26
  • Мнения: 7 378
Роска,честит юбилей!Да си жива и здрава,много щастлива с прекрасното си семейство и все така дейна и активна!
Мари,честит рожден ден!Здраве,късмет и успех във всичко!
Яне,да ти е жив и здрав Криско!Весело и щастливо детство и успех в училище!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 739
Янче,честит рожден ден на Криско! Да е много здраво и щастливо дете! Да ви радва и да се гордеете с него!

  

Последна редакция: пт, 25 яну 2013, 07:10 от Яжка

# 28
  • Мнения: 11




Добро утро в петък сутрин Simple Smile

Първо да благодаря на Жабка за новата тема - както винаги на ниво  Hug

ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ РОСИ - МНОГО ЗДРАВЕ, МНОГО УСМИВКИ И МНОГО ЛЮБОВ  newsm51 newsm51 newsm51

МИЛА МАРИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ТЕБ - БЪДИ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА   smile3525 smile3525 smile3525

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА КРИСКО - ДА РАСТЕ ЗДРАВО И УМНО ДЕТЕ ЗА РАДОСТ НА ВСИЧКИ   newsm67 newsm67 newsm67  Gift  Gift  Gift  ura

Навън е мрачно и вали, а в душата ми е едно приказно ...  Rolling Eyes Така ме настрои сутрешната мелодия - вчера ми я изпрати една приятелка. Като че ли за няколко минути се върнах в детството си и в красивите руски приказки за богатири и Василиса Прекрасна  Simple Smile Дано да ви хареса с ароматното сутрешно кафе   food010

На всички вас желая един прекрасен ден с много усмивки и добро настроение

# 29
  • София
  • Мнения: 2 672
Добро утро! Колка е хубаво, когато темичката ни започва с пиршества!  Heart Eyes

Мари, честит пожден ден! Желая ти здраве, любов и прекрасни мигове със скъпите си хора!




Янче, Галенче, да ви е жив, здрав, палав, умен Криско! Да ви радва с постиженията си!







Общи условия

Активация на акаунт